Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy zadzwonić?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zadzwonić i się wypowiedzieć, ale wyguglowałem ten numer telefonu i on jest mocno "wyspecjalizowany" - to jest Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: http://zlydotyk.pl/id-0-800-12-12-12

 

Tak więc w swojej dziedzinie może mogą coś pomóc, ale zdaje się że to raczej telefon dla dzieci - ofiar przemocy domowej itd. Ja nie miałbym tam czego szukać.

 

BTW pytasz bo ciekawią cię doświadczenia forumowiczów z "liniami zaufania" czy czujesz że potrzebujesz tam zadzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był odcinek, jak zrobili w szkole pośmiewisko z pewnego ucznia. On się kochał w takiej najładniejszej dziewczynie w klasie, ale on nosił okulary i był kujonem. Jego pseudo koledzy doradzali mu coraz durniejsze rzeczy i nagrywali to, a potem puszczali w internet. W końcu chłopak się sprzeciwił, to go pobili. Potem chciał popełnić samobójstwo. Na końcu był komentarz, że jeśli doświadczyłeś podobnego problemu, to zadzwoń i podali ten numer. Ja miałem podobnie, też nie chciało mi się żyć. Może mi pomogą? Chciałem się zapytać tylko, czy ktoś tam dzwonił i jak to wygląda, bo nie ukrywam - boję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, dzwoń, czemu nie? Telefon jest z tego co wyczytałem darmowy, więc nic nie tracisz. Inna sprawa, że skoro wiesz konkretnie jaki masz problem, to zadaj sobie pytanie: czy problem ten da się rozwiązać rozmową? Jeśli myślisz że tak, to dzwoń bez wahania, jeśli myślisz że sprawa nie jest taka łatwa, to dzwoń, może ci poradzą co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś zmowa lekarzy, też mam wizytę 14 :twisted: Ale wracając do sedna - trochę kiepsko że leki skończyły ci się dwa tygodnie przed wizytą. Przepisują ci za mało, czy szamiesz za dużo? Nie wiem co bierzesz, więc nie wiem co byś mógł jako zamiennik zastosować, zresztą, w takim wypadku i tak lepiej by Dark wiedział pewnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzinna nie przepisze. Zabrakło mi, bo miałem je wyliczone do 30. Nie wiem co ze sobą zrobić, tak źle się czuję. Na dodatek ojciec znowu szaleje, mam już tego dość. Na samą myśl, że 14 muszę pociągiem do Bochni jechać, skręca mnie w żołądku. Tatusiek nic nie robi, bo jest na bezrobociu, to mógłby dupę ruszyć i zawieść mnie tam (w końcu był taksówkarzem przez 30 lat, to chyba by tam trafił, skoro wie, gdzie to jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×