Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, Hania, tez tak mialem kiedys jak sie cos wydarzylo to mialem jazdy przez pare dni albo tygodni, zalezy co sie wydarzylo.

A przez 3 lata byly róźne wydarzenia. Mnie sie wydaje, ze jak my mamy tak, ze jak sie rozchwielejmy to dłużej do siebie dochodzimy.

 

-- 04 lis 2013, 01:45 --

 

Martiszon, co sie tyczy serducha to spokojnie, to jest mechanizm ktory sam sie reguluje raz bije mocniej raz słabiej. Cały czas w sensie calej doby nie bije czesto tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów przywiało mnie na forum w sprawie uboków. Mam nadzieję że nie popadam w hipochondrię :D

Czy w ciągu dnia, a szczególnie po wstaniu rano też macie taki nieprzyjemny chemiczny posmak w ustach ? Mam nadzieję że to nie wątroba

 

ps Od niedawna biorę do Seroxatu Coaxil . Kiedyś miałem przepisany też do parogenu, i ostała się paczka . Trochę pomaga Coaxil, ale ma krótkie działanie .

Znacie jakiś dobry lek przeciwlękowy(aktywizacyjny) do paroksetyny .

 

Pomoże ktoś :roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ateista, Ja nic takiego nie odczuwam na razie..co do leku aktywizacyjnego niektórzy chwalą sulpiryd ,

dlaczego bierzesz dodatkowo Coaxil ?

 

-- 04 lis 2013, 10:36 --

 

Tak, dziwny smak śliny to normalny przejściowy efekt uboczny po tego typu lekach...to pisala pewna dziewczyna ..miala tak , jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda Też coś około trzech tygodni biorę i zauważam jak na razie taką poprawę że mniej się przejmuje i zamartwiam swoimi fobiami i lękami, tym że nie jestem wartościową częścią społeczeństwa.

Ale dalej ciągle boję się iść do sklepu.

Jak mam coś załatwić, to dwa dni wcześniej mam już lęki. I do tego objawia się to u mnie silnym drżeniem ciała MASAKRA .

 

hania33 Kiedyś miałem przepisany Parogen i Coaxil, oba wykupiłem , ale brałem tylko Parogen. Potem na 1,5 roku odstawiłem wszystkie leki, niestety zagłębiłem się jeszcze gorzej w swoje fobie i lęki.

I teraz znowu zaczynam brać paroksetynę , i ostatnio spróbowałem dołożyć ten coaxil .

 

I wspomnę tutaj o jeszcze jednym leku który pomaga "doraźnie" na napady lękowe i idące za tym drżenie i kołatanie serca itp. .

Propronolol - biorę go doraźnie kiedy mam załatwić jakieś urzędowe sprawy . Niestety nie leczy, tylko znosi objawy ale bardzo skutecznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xmarcinx92, Bedzie lepiej , co nam pozostało , tylko czekać.. :D

 

magnolia84, Mi tez rozsadza..dzwoniłam do lekarza , biorę 25 mg, mówił ze ból głowy po ok. 5 dniach powinien przejść.

 

-- 04 lis 2013, 17:59 --

 

nerwosol-men, Chorujesz na NN? jaka dawke bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY PO PARO NATRECTWA USTAPILY/STALY SIE MNIEJ NASILONE :?:

 

pytam bo ten temat ma ponad 700 stron i troche trudno go przekopac : p

Ja muszę powiedzieć że u mnie się uspokoiły .

Zostały one zastąpione jakimś dziwnym stanem świadomości którego jeszcze nie do końca rozumiem , i dlatego już tak często nie wpadam myślami na swoje natręctwa.

 

Jeszcze was dopytam odnośnie tego chemicznego posmaku w ustach w ciągu dnia (a szczegulnie po przebudzeniu).

Czy Seroxat-paroxetyna może mieć jakieś szkodliwe działanie na szkliwo zębów ?

wiem że są leki które potrafią szkodzić na zęby, jak jest z paroksetyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×