Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bullszit aż boli,ale cóż,społeczeństwo lubi się kierować stereotypami,czyż nie?

 

Czy ja wiem czy taki bullszit, w polsce niestety prawda... dlatego na razie nie chcę robić sobie rękawa. Przynajmniej do momentu wyjścia z spłacania kredytów, potem już mnie to będzie waliło czy mnie zwolnią czy nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Chodzi mi o to

1. Tatuaże sugerują, że osoba, która je nosi jest impulsywna i ma kłopot z samokontrolą.

2. Tatuaże to atrybut osób niepokornych i zbuntowanych.

3. To dowód, że osoba nie potrafi przewidzieć negatywnych konsekwencji swoich działań.

4. Noszący tatuaże wyglądają na gorzej wykształconych.

5. Noszenie dużych wyraźnych tatuaży jest dowodem na to, że osoba nie liczy się ze społecznością i jest mało empatyczna.

Co jeszcze,może że obcinanie paznokci nie do milimetra świadczy o niedokładności i byciu psychopatą :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Chodzi mi o to
1. Tatuaże sugerują, że osoba, która je nosi jest impulsywna i ma kłopot z samokontrolą.

2. Tatuaże to atrybut osób niepokornych i zbuntowanych.

3. To dowód, że osoba nie potrafi przewidzieć negatywnych konsekwencji swoich działań.

4. Noszący tatuaże wyglądają na gorzej wykształconych.

5. Noszenie dużych wyraźnych tatuaży jest dowodem na to, że osoba nie liczy się ze społecznością i jest mało empatyczna.

Co jeszcze,może że obcinanie paznokci nie do milimetra świadczy o niedokładności i byciu psychopatą :mrgreen: ?

 

większych bzdur dawno nie czytałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, W wawie jest pewnie wiele dobrych studiów,wybrać jakieś,potem projekt,miejsce zapylać tam i realizować :mrgreen:

Tyrr, E,to dobre ceny macie :>.

A gorzałke i tak pije rzadko,żołądkowa,a to co innego,to tą "de luxe" miałem to pierwsze "strucie" i urwanie filmu D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd wziąć dobry projekt? wyczaiłam zajebiaszczą tatuażystkę ale mam do niej 300km, jeszcze nie prowadzi zapisów na przyszły rok, niby rezerwuje więcej czasu na sesji, żeby dopracować projekt, ale no właśnie.. ja mam tylko mglistą wizję co mi się podoba, skąd wziąć projekt? nie chcę improwizować w dniu dziarania. a wymyśliłam sobie chyba najgorszy z możliwych pod względem projektu tatuaż. ostatnio wpadło mi w oko to i generalnie chcę coś w tym stylu, da się w ogóle zrobić projekt czegoś takiego czy to się idzie na żywioł i co tatuażyście wyjdzie to będzie?

f6594367221a8d6bc3356b888b415c84.jpg

 

-- 03 lis 2013, 20:28 --

 

Śmiercionauta, zajebiaszczyste są te z linka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się da, musi być projekt. Nie wyobrażam sobie danie komuś swojego ciała do tatuażu metodą "free hand" :roll: Chyba że był by to Samohin to nie ma sprawy - może robić całe ciało z góry na dół :mrgreen:

Skąd projekt? Najlepiej z głowy i wytłumaczyć tatuażyście co/jak dokładnie chcesz mieć zrobione. Wtedy on na podstawie Twojego widzi-mi-się zrobi projekt i sobie go zobaczysz czy się podoba czy nie. Jeśli tak - możecie działać jeśli nie to poprawki lub od nowa. I mowa tu o czasie conajmniej tydzień przed terminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×