Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr, Nie,nie kiedyś można było pisać więcej,niedawno wprowadzili do 1 wiadomości, i za tamtych czasów też była taktyka zwana osraniem,także to nic nowego.

Ale tam ogólnie trzeba liczyć się z tym że dostaniesz 1 na 50-100 odpowiedzi,także don't worry.

Osobiście zwątpiłem w ten serwis czytając historie babki mającej na profilu 36 000 wejść,z czego strzelam jakieś 20 000 to były chłopy,i nadal nic z tego - podziękowałem :mrgreen: .

Czy jest źle,nie wiem - Wiem tyle że ten serwis to nie moja liga,jak i ogólnie chyba w necie,w realu jak mówiłem - przeciętna facjata,charakter taki sobie (chodzą typy po świecie głupsze,chamskie,bardziej egoistyczne niż ja),zaradność i siła psychiki szau nie robią,stan majątkowy przeciętny w gratisie do tego zaburzenie.

Pewnie nie byłoby źle,gdyby nie ta spier**&*& samoocena,aspołeczność i katatonia w którą popadłem i jakoś do wyjścia mi się nie zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już serio łapiecie się za portale 'randkowe' polecam okcupid.com ;) sam wam wyliczy, kto, jak bardzo zgodny jest z waszymi oczekiwaniami i nie wyłudza kasy za tak podstawowe funkcjonalności jak wysyłanie wiadomości. i jest fun, wszystkie 'sympatie' przy nim wysiadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Z tą kasą to prawda. Ciekawe jaką mi by dziewczynę dobrali pewnie jakąś koszykarkę żeby nie czuła się za niska przy mnie, choć ponoć niektóre to lubią . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Z tą kasą to prawda. Ciekawe jaką mi by dziewczynę dobrali pewnie jakąś koszykarkę żeby nie czuła się za niska przy mnie, choć ponoć niektóre to lubią . :mrgreen:

To ile ty masz wzrostu? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te portale są durne. :lol: Wybierali mi partnerów według własnych kryteriów, a nie tego, na co ja zwracam uwagę. Ok - może były takie jak wyznanie, poglądy, ale nigdzie było nic o innych ważnych sprawach, a nawet o tak podstawowych jak wzrost... A to wbrew pozorom ma znaczenie. No i "zaproponowali| mi jakichś facetów, ledwie wyższych ode mnie (a do żyraf nie należę). :shock: Poza tym za wszystko chcą kasę, nawet za zobaczenie zdjęć innych osób. :lol:

Z tą kasą to prawda. Ciekawe jaką mi by dziewczynę dobrali pewnie jakąś koszykarkę żeby nie czuła się za niska przy mnie, choć ponoć niektóre to lubią . :mrgreen:

To ile ty masz wzrostu? :mrgreen:

194 no ale rozumek malutki. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

194 no ale rozumek malutki. :twisted:

Jaki skromny :mrgreen: Dawaj numer telefonu :twisted:

 

-- 03 lis 2013, 20:49 --

 

Na sympatii przykładowo jest wzrost do wyboru więc nie wiem o co kaman. Ale z kasą - fakt, przegięcie. I sprawdziłem przed chwilą - bez premium tylko raz dziennie możesz coś komuś napisać. W takim tempie potrwa to jeszcze miesiąc w moim przypadku :mrgreen:

Hehehe, ale na pewnym innym portalu nie ma go do wyboru i wybierają dziewczynom facetów w podobnym wzroście. :mrgreen: Ale durne to z tą kasą - płać 3279862469 zł za smsa, żeby móc do kogoś pisać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotyk, toć ten portal w jakimś barbarzyńskim języku jest. A to znaczy, że jest ogólnoświatowy. Więc jak tu znaleźć kogoś z okolic?

 

Kestrel, ja mam dwa przykłady sukcesu sympatii - jedno małżeństwo (były współlokator) i jeden wieloletni związek (koleżanka z liceum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, zaznaczasz, że szukasz tylko w promieniu np. 50 km, albo tylko z Polski i innych wyników nawet Ci nie pokazuje. i naprawdę sporo tam Polaków ;)

ja tam poznałam kogoś, z kim w wielu kwestiach bardzo dobrze się dogadujemy, notabene jednego z użytkowników tego forum (nie wiem, czy to dobrze czy źle ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wierzę w moc portali,mimo to cieszy mnie gdy słychać że komuś coś tam się udało głębszego stworzyć,sam miałem przeszło 10 kont na różnych serwisach i wynikła z tego 1 wielka czarna murzyńska dupa,ale cóż poradzić,jednemu się udaje,drugiemu nie :D.

Może kiedyś,gdzieś w realu,na dzień dzisiejszy jestem mocno sceptyczny i przewiduje wiecznokawalerstwo :<

 

 

Normalność to pojęcie bardzo,baaardzo względne :>....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wiadomość poszła :roll: I tak wątpie że ktokolwiek mi odpisze no ale cóż, bywa :mrgreen:

Czekamy z niecierpliwością na dalsze njusy.

chyba że znów będzie "przeczytane" i 0 odzewu :>

ja na razie tak często miewam :mrgreen:

 

-- 04 lis 2013, 14:36 --

 

Kestrel, powiem Ci, ze jakos specjalnie nie mam ochoty na te randkowania, kwiaty, tatry, kina jakos czasami mi sie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portale to jedyna nadzieja dla ludzi bez hobby i życia. Ja serio nie wiem gdzie indziej spotkać kogoś, masakra jakaś, jestem tak upośledzona społecznie, że nie wiem czy śmiać się, czy płakać :roll: A z byłym nawet leci, wczoraj gadaliśmy do drugiej i ustaliliśmy, że powrót nie wchodzi w grę i trzeba wyprostować nasze relacje. W 3/4 dnia zachowuję zimną krew, to i tak dobrze jak na rozstanie po roku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×