Skocz do zawartości
Nerwica.com

Delegalizacja Alkoholu? Dyskusja.


Biedrona20

Rekomendowane odpowiedzi

Biedrona20, Jakbyś znał trochę historii to byś wiedział że prohibicja wprowadzona w USA w latach 20- tych w USA spowodowała rozwój mafii i ogólnie całej szarej strefy bo ludzie bez alkoholu się nie potrafią obejść czy jest on zakazany czy nie. Ludzie mają umysły i wolną wolę i mogą wybierać czy chcą pić i jak często, dosyć już tych zakazów mamy na świecie. Skoro dobrze żyję Ci sie bez alkoholu to o.k ale to nie znaczy że wszyscy tego chcą ja tam lubię se od czasu do czasu wypić i nie chcę żeby mi tego zakazywano.

 

Cały świat muzułmański żyje bez alkoholu i co jest tam lepiej wątpię, przemoc domowa wobec kobiet jest na porządku dziennym i ogólnie poziom agresji i nienawiści wobec innych jeszcze wyższy niż w takiej "pijackiej" Polsce.

:brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

rotten soul pomyśl skąd mogą mi się brać takie radykalne poglądy, a potem pisz. Może przeszukaj odpowiednie DZIAŁY na forum? Może domyślisz się, dlaczego niektórzy tak bardzo nienawidzą alkoholu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Tak wiem jesteś DDA. Ja też i co z tego? Bo mój stary był pijanym łazęgą to mam mieć chęć, odebrać ludziom jedną z rzeczy, którą bardzo lubią i jeszcze chcieć, aby gnili za to więzieniach z prawdziwymi bandytami? Proszę Cię, nie ziej nienawiścią do wszystkich co lubią procenty bo to jest bezsensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol jest narkotykiem i to twardym. Do delegalizacji nigdy nie dojdzie za duże są z tego pieniądze i zbyt wielu alkoholików muszących to kupić, zwłaszcza w Europie wschodniej. A tak ogólnie to wszystko jest dla ludzi ale z głową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram delegalizacje, otworze największą metę w mieście, opłacę psiarnie, i będę najbogatszym sukinkotem na dzielnicy. :yeah:

 

Co do DDA, to chyba 50% się pod tą ramkę klasyfikuje, i co z tego. Mój stary też się zapił na śmierć, ale nie mam jakichś obłąkanych pomysłów delegalizacji vody, prócz mafii (i mojej mety) nikt by na tym nie zyskał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,

Tak wiem jesteś DDA. Ja też i co z tego? Bo mój stary był pijanym łazęgą to mam mieć chęć, odebrać ludziom jedną z rzeczy, którą bardzo lubią i jeszcze chcieć, aby gnili za to więzieniach z prawdziwymi bandytami? Proszę Cię, nie ziej nienawiścią do wszystkich co lubią procenty bo to jest bezsensowne.

 

A co ja za to mogę? Sama wiem, że to nienormalne, bo przecież jest masa ludzi, która wie, kiedy powiedzieć dość i potrafi się zachować. Ale przez ojca mam taki wstręt, a nawet nienawiść do mocnych trunków, że nie da się inaczej. Alkohol stał się dla mnie źródłem wszelkiego zła, które trzeba wytępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię alkoholu, owszem, dawniej jak miałem te 17 czy 20 lat to lubiłem się napić, zresztą wcześnie zacząłem się upijać, nawet bardzo wcześnie, ale mi podobał się stan upojenia, wtedy mi odpowiadał, alkohol mi nigdy nie smakował, od piwa przez wino po wódkę nie lubiłem smaku, może drugie piwo plus papieros nabierały smaku, ale pierwsze na trzeźwo nigdy. Stopniowo kierowałem się w stronę bardziej metafizycznej marihuanowej fazy i taką lubię, najbardziej lubię jeszcze inną, ale marihuana>alkohol. Ja mam tak, że na sam zapach wina i takiego angielskiego jabłecznika chce mi się wymiotować, bo się w młodości tym strułem i wina do ust nie biorę, tak samo mam na drugi dzień po przepiciu, dla mnie pojęcie klina nie istnieje, bo jakbym miał wypić piwo czy wódkę na kacu, to bym zwymiotował. Wracając do tematu - delegalizacja to głupi pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×