Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Dlaczego muszę być tak beznadziejna?! Dlaczego nic mi się nie udaje? Dlaczego to akurat ja jestem jedyną czarną owcą i nieudacznikiem w rodzinie?! Dlaczego muszę być tak samotna?! Dlaczego nie mogłam mieć normalnego ojca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 29 lat, mieszkam z rodzicami i nie mam swojego pokoju, mój ojciec jest alkoholikiem

mam epizody depresji, nerwicę lękową, fobię, jestem bez pracy, moje freaki uniemożliwiły mi dokończenie studiów

ktoś chce się zamienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 29 lat, mieszkam z rodzicami i nie mam swojego pokoju, mój ojciec jest alkoholikiem

mam epizody depresji, nerwicę lękową, fobię, jestem bez pracy, moje freaki uniemożliwiły mi dokończenie studiów

ktoś chce się zamienić?

 

magnolia, ja chyba tak skończę...chociaż mam licencjat to słabo widzę magisterkę, wszystko mnie denerwuje, nie mam pracy, nie mam mieszkania, u rodziców to jest tylko mój pokój, ale co z tego? to jest ICH dom, nie mam żadnych praw, jestem od nich zależna (pieniądze!), mój ojciec nie jest alkoholikiem, ale za to jest taki nerwowy,że się go od dziecka boję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,

Bóg tak chciał - odpowiedź wierzących.

Ślepy los i mnóstwo innych czynników - odpowiedź niewierzących.

 

Żaden Bóg nie istnieje. A nawet jeśli, to ma nas nas wy***ane. Lubi nas torturować tym całym złem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 29 lat, mieszkam z rodzicami i nie mam swojego pokoju, mój ojciec jest alkoholikiem

mam epizody depresji, nerwicę lękową, fobię, jestem bez pracy, moje freaki uniemożliwiły mi dokończenie studiów

ktoś chce się zamienić?

 

 

A masz faceta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, nie. Nie chcę się z nikim wiązać, bo nic nikomu nie mogę zaoferować. Taki ze mnie pustak, o.

 

 

Po postach na pustaka raczej nie wyglądasz ;) A byłaś z kimś że tak stwierdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, nic w życiu nie osiągnęłam więc kim jestem jak nie pustakiem?

Byłam w 3 związkach. Mój pierwszy to rok bajki, a 3 - piekła (trafiłam na alkoholika, o czym dowiedziałam się po roku). Kolejne dwa związki to porażka ze względu na to, że nie mogłam się otworzyć i uważałam się ciągle za gorszą i nie zasługującą na tak wspaniałych i ambitnych facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, chyba nie wiesz co piszesz... Skoro z prawictwem masz już taki problem, to boję się pomyśleć, co by było, gdybyś miał np. mój bagaż doświadczeń i freaków. Żeby było jasne, wcale nie uważam, że mam najgorzej, bo jeszcze jakoś funkcjonuję ale do względnej równowagi i ogarnięcia się w życiu mam tysiące lat świetlnych. Życie przecieka mi przez palce, a ja nawet nie stoję w miejscu tylko się cofam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, chyba nie wiesz co piszesz... Skoro z prawictwem masz już taki problem, to boję się pomyśleć, co by było, gdybyś miał np. mój bagaż doświadczeń i freaków. Żeby było jasne, wcale nie uważam, że mam najgorzej, bo jeszcze jakoś funkcjonuję ale do względnej równowagi i ogarnięcia się w życiu mam tysiące lat świetlnych

 

Chyba nie sądzisz że prawictwo wynika z niczego :mrgreen: Mam zaburzenia osobowości ;) A no i przy nich moja przyszlość zapowiada się tak samo jak przeszlosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy je ma...

 

Raczej tak, ale mało jest takich którzy mają aż takie jak ja. Przy nich żadna dziewczyna by ze mną nie wytrzymała tygodnia

 

dasz radę wejść na 6 piętro?

 

:shock: no myśle że tak ;) A czemu pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, ale mało jest takich którzy mają aż takie jak ja. Przy nich żadna dziewczyna by ze mną nie wytrzymała tygodnia

ja właśnie z tego powodu wolę się z nikim nie wiązać. Oszczędzę drugiej stronie nerwów i rozczarowań

no myśle że tak ;) A czemu pytasz?

bo ja nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×