Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie...


Gość SmutnaTęcza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy chcę brać jakieś leki. One nie pomagają, a otumaniają i "ukrywają" problem. Może i człowiek czuje się po nich lepiej, ale one nie wyleczą, a jedynie maskują.

 

O, przepraszam. Guzik prawda. W wielu przypadkach pomagają funkcjonować, chociaż często bardzo trudno jest dobrać odpowiedni lek. Mnie lekarstwo jakoś nie otumania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wiem, jak to wyglądało np. w przypadku osoby z guzem na nerce.

a co to ma do psychoterapii :shock:

 

A poza zaburzeniami osobowości dochodzi też u mnie dystymia, samotność, niska samoocena, agresja. No i jestem DDA.

Przestan sie sama diagnozowac. Najblizsza terapie masz w Gdansku na Zakopianskiej i biegusiemn tam lec bo ciezko sie dostac na grupe i byc moze bedziesz musiala poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

bo wiem, jak to wyglądało np. w przypadku osoby z guzem na nerce.

a co to ma do psychoterapii :shock:

 

A poza zaburzeniami osobowości dochodzi też u mnie dystymia, samotność, niska samoocena, agresja. No i jestem DDA.

Przestan sie sama diagnozowac. Najblizsza terapie masz w Gdansku na Zakopianskiej i biegusiemn tam lec bo ciezko sie dostac na grupe i byc moze bedziesz musiala poczekac

 

 

A czy ja napisałam, że to tyczy się psychoterapii?! Tu chodzi o wizytę u psychologa!

 

 

Będę robiła, co chcę, Wolę mniej więcej wiedzieć niż żyć w nieświadomości.

A poza tym skąd wiesz, że akurat to miejsce jest najbliżej mnie? Nie wiesz, gdzie mieszkam, bo nie napisałam. "Okolice Trójmiasta" - to nie znaczy, że mam najbliżej do Gdańska. W dodatku jakaś zadupna Zakopiańska. Już widzę jak tam dojeżdżam. Wyprawa na cały dzień. Nie każdy ma samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o wizytę u psychologa!

po co Ci psycholog? Potrzebujesz terapii DDA bo jestes klasycznym przykladem. No ale widze , ze uzalanie sie nad soba bardziej Ci pasuje.

 

Wyprawa na cały dzień. Nie każdy ma samochód.

ja dojezdzalam 1,5 godziny w jedna strone pociagiem i fakt jak nie ma samocvhodu to wyprawa na caly dzien bo polaczenia nie zawsze pasuja na umowiona godzine. Ale jak sie chce cos zmienic w zyciu to nie jest przeszkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Psycholog potrzebny, bo nie mam tylko DDA. Mam też inne problemy.

 

I nie będę tak daleko dojeżdżać, bo tak się składa, że mam też inne zajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×