Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, moze chcesz przyjsc na spotkanie, nie mowie, że akurat dzisiejze ale wogole, poznac ludzi

 

Pewnie, że chciałabym przyjść, ale dzisiejsze jeszcze za wcześnie... Poza tym nie wiem, czy bym do was pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pogoeda Was nie wystraszy? :D

 

-- 03 lis 2013, 14:02 --

 

Dzieki kochani za wczorajsze sptkanie :D Czy bylo dobrze swiadczy o tym fakt , ze poplakalysmy sie z Dorcia ze smiechu :lol::lol::lol:

0RH+ NirVana po Twoim wykonaniu juz nigdy nie bedzie taka sama :P Zostales legenda Ekipy. I koniecznie musisz przyjsc nastepnym razem... nikt tak entuzjastycznie nie oklaskiwal wykonawcow :lol:

Hallo Hallo wielki szacun :uklon: ze chcialo Ci sie przyjezdzac z Torunia na pare godzin zeby spotkac z nami. Super ze byles :D

No i Carlos nas zaszczycil co nie jest czeste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pogoeda Was nie wystraszy? :D

 

-- 03 lis 2013, 14:02 --

 

Dzieki kochani za wczorajsze sptkanie :D Czy bylo dobrze swiadczy o tym fakt , ze poplakalysmy sie z Dorcia ze smiechu :lol::lol::lol:

0RH+ NirVana po Twoim wykonaniu juz nigdy nie bedzie taka sama :P Zostales legenda Ekipy. I koniecznie musisz przyjsc nastepnym razem... nikt tak entuzjastycznie nie oklaskiwal wykonawcow :lol:

Hallo Hallo wielki szacun :uklon: ze chcialo Ci sie przyjezdzac z Torunia na pare godzin zeby spotkac z nami. Super ze byles :D

No i Carlos nas zaszczycil co nie jest czeste :D

 

Bardzo dziękuję. Było warto. Szkoda tylko, że tak krótko. No, ale i tak udało mi się przy was łyknąć trochę pozytywnej energii...

 

-- 03 lis 2013, 22:12 --

 

Dzięki za spotkanie. Miło było poznać nowe osoby. :) A " śpiewać każdy może ... " ;)Harry Haller fajnie ,że podjechałeś i szacun .

 

Dzięki. Następnym razem postaram się być dłużej. Widzę, że mnie sporo ominęło... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×