Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze hobby i pasje! :)


Gość Thazek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam śpiewać, próbowałam swoich sił na scenie, ale usłyszałam raz coś... niepochlebnego od osoby, która była moim autorytetem, więc się oczywiście załamałam i zaniedbałam to. Póki co użalam się nad sobą w tej kwestii ;) , ale niewykluczone, że do tego wrócę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że książki mają różny format i nie stoją grzbietami w jednej linii :D

Heh, ja też, zamawiam przychodzą a ja kurfa czemu one są takie małe jak to na półce postawić :lol:

 

No, deader to niezły gierowy sajko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustką wieje w tym temacie :?

 

OK, dzisiaj jazda bardziej filmowa niż gierkowa. Może niektórzy pamiętają że mam odpał na punkcie "Obcego" - jedyny film (czy generalnie cały franchise) który kolekcjonuję.

 

shadow.jpg.432a3c4704df6569e423e37ea3d8745b.jpg[/videoyoutube]

 

 

...i wiecie co..? To i tak jest zajebiste! :D Lata 80te rządzą! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten winyl...wat da faq?! :shock: Chociaż pani na clipie ładna, można by polecieć z nią nawet tym Nostromo z Obcym na pokładzie.

deader, to jeszcze napisz, że przeszedłeś to żenujące Alien Colonial Marines i uznam, że jesteś absolutnie nawiedzony tą serią :)

 

-- 03 cze 2014, 18:44 --

 

a teraz dopiero widzę, że masz ją na półce na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, to jeszcze napisz, że przeszedłeś to żenujące Alien Colonial Marines i uznam, że jesteś absolutnie nawiedzony tą serią :)

 

-- 03 cze 2014, 18:44 --

 

a teraz dopiero widzę, że masz ją na półce na PS3

Mam to na półce głównie dlatego że na allegro chodzi po 15-20 zeta, więc... :D W życiu bym nie dał pełnej ceny za tą grę... - ale! Jak po premierze grałem na Xboxie to doszedłem chyba do połowy - a teraz zawziałem się że kiedyś przejdę całość :P Tak samo pozostałe kampanie z AvP bo jak dotąd tylko Marines ukończyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że gry na konsole mogą w ogóle zejść do takiej ceny ;p

Ja przeszedłem kampanię Alienem w tej Rebellionu Aliens vs Predator, wcześniej grając sporo w betę multi tego myślałem, że szykuje się solidna zabawa, naiwny heh.

Ciekawi mnie jak oceniasz deader Prometeusza...bo już 2 lata zleciały a ja wciąż nie mogę uwierzyć w tą kupę gówna, jako osobny jakiś tam sobie film może dałbym temu 4/10 ale jako coś z uniwersum to 0/10 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak oceniasz deader Prometeusza...bo już 2 lata zleciały a ja wciąż nie mogę uwierzyć w tą kupę gówna, jako osobny jakiś tam sobie film może dałbym temu 4/10 ale jako coś z uniwersum to 0/10 :?

Arrrgh, 2 lata zapominania o traumie i nagle ktoś o tym przypomina, arrrrgh! - oto moja ocena "Prometeusza" :P -1/10 Toć już chyba filmowe AvP które jest gniotem jak cholera - jest lepsiejsze...

 

znalazłem w piwnicy albumy ze znaczkami,ciekawe czy coś są warte :mrgreen:

Na pewno, a jak poczekasz z 50 lat to uohoho, panie, mamona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak oceniasz deader Prometeusza...bo już 2 lata zleciały a ja wciąż nie mogę uwierzyć w tą kupę gówna, jako osobny jakiś tam sobie film może dałbym temu 4/10 ale jako coś z uniwersum to 0/10 :?

Arrrgh, 2 lata zapominania o traumie i nagle ktoś o tym przypomina, arrrrgh! - oto moja ocena "Prometeusza" :P -1/10 Toć już chyba filmowe AvP które jest gniotem jak cholera - jest lepsiejsze...

Czyli jednak. To nie moje skrzywione spojrzenie? To był gniot pierwszej klasy. Nie powiem, trailer dawał radę, mogli na tym poprzestać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, taka sfera pracy dla mnie jest zupełnie nowa. Mam pytanie do tych, którzy zajmują się opcjami binarnymi. Niedawno znalazłem opis jednej strategii, gdzie można korzystać ze średni kroczących i jakiś tak sygnałów. Myślę spróbować, ale wolę posłuchać bardziej doświadczonych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×