Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj do 14 siedziałam jak na szpilkach, bo czekałam, aż siostra przyjedzie, bo samej nie chciałam iść na cmentarz. Skrycie miałam nadzieję, że wpadnie ojciec i pójdę z nim na grób moich dziadków i jego dziadka, ale spotkałam go dopiero wieczorem, był ze swoja babą i znajomymi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mnie nikt nie chce... Każdy dzisiaj na grobach z kimś... Ludzie w moim wieku ze swoimi drugimi połowami, przyjaciółmi... A ja nadal z mamą. Zawsze i wszędzie z mamą. Tak bardzo chciałabym poznać kogoś miłego i pójść na randkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, carlosbueno tam niedaleko Ciebie urzęduje, ustawcie się na piwo. 8)

ja mogę tylko tyle powiedzieć, że jest wolny, przystojny, wysoki, i spragniony wielkiego uczucia. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, Też byłem tylko z rodziną,wiekowo jestem rok młodszy - chill out,brak towarzystwa to jeszcze nie koniec świata.

 

 

TO JEST KONIEC ŚWIATA - zwłaszcza dla kogoś, kto zawsze jest samotny. Nie rozumiesz tego, bo pewnie masz do kogo gębę otworzyć, poza rodzicami...

 

-- 01 lis 2013, 22:58 --

 

Aurora92, carlosbueno tam niedaleko Ciebie urzęduje, ustawcie się na piwo. 8)

ja mogę tylko tyle powiedzieć, że jest wolny, przystojny, wysoki, i spragniony wielkiego uczucia. :great:

 

Ja nie piję!!!!!!!!!!!! :evil: Zresztą nawet nic o nim nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję!!!!!!!!!!!! :evil: Zresztą nawet nic o nim nie wiem.

negatywne nastawienie, zły prognostyk. :nono: przecież może być oranżada, albo muzeum etnograficzne Kaszub. :pirate:

a na tym właśnie bajer polega, że nic o kimś nie wiesz, więc próbujesz go poznać. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Ja nie piję!!!!!!!!!!!! :evil: Zresztą nawet nic o nim nie wiem.

negatywne nastawienie, zły prognostyk. :nono: przecież może być oranżada, albo muzeum etnograficzne Kaszub. :pirate:

a na tym właśnie bajer polega, że nic o kimś nie wiesz, więc próbujesz go poznać. 8)

 

Nie wierzę randkom w ciemno. -__- I na pewno żadna nie odbyłaby się w jakimś durnym skansenie, bo ich nie cierpię. Ludzie je zwiedzają, a potem myślą, że Kaszubi zatrzymali się duchem w XIXw. I jeszcze te "kostiumy"... -__-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nie chce... Każdy dzisiaj na grobach z kimś... Ludzie w moim wieku ze swoimi drugimi połowami, przyjaciółmi... A ja nadal z mamą. Zawsze i wszędzie z mamą. Tak bardzo chciałabym poznać kogoś miłego i pójść na randkę...

 

to nawet na groby wybranie się gdzieś z rodziną jest już obciachem? :shock: rozumiem, że takie widoki dobijają, mnie też, ale to dopiero początek. Zaraz zacznie się etap gorących spotkań rodzinno-towarzyskich, z naciskiem na te drugie. Andrzejki, święęęęęta, sylwek, potem karnawał, walentynki. Na to trzeba zebrać siły :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×