Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Taka a nie inna decyzja została podjęta za radosną twórczość która obecnie mieści się w koszu,choć fakt faktem,nie sprowokowałaś,ale brałaś udział w tamtejszej "dyskusji"

 

Potem paru userom i tak się upiekło, za ich robienie bajzlu z forum,jednak część delikwentów jest pod obserwacją,nie tak że zapominamy o tym co kto czasem wyprawia .

 

decyzje które już zapadły są ostateczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba ostrzeżenia były przedyskutowane, i przegłosowane,cała sprawa i tak zakończyła się dosyć łagodnie, bo w wielu przypadkach skończyłoby się wysypem banów (może nie dożywotnich,ale parotygodniowych owszem) .

khaleesi, Pisała już do administratorki o cofnięcie ostrzeżenia,jednak zostało to odrzucone i tu cała dyskusja winna się zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankiety niektóre były robione z myślą o osobach które chcą tu poznać jedna była z przymrużeniem oka do tej pory nikomu nie przeszkadzała nagle teraz zaczęły przeszkadzać wszystkie.

Kestrel, z mojej informacji dostałam ostrzeżenie za ankiety i za edycje wiadomości i Dark miał pisac do adminki w tej sprawie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, pal licho ostrzeżenie smutno, ze człowiek poświecił trochę swojego czasu by tworzyć ankiety dla ludzi które miały choć trochę nakreslić i poznać dostał za to opiernicz. Na innych forach ludzie pochwały zbierają. No cóż chciał człowiek dobrze a wyszło zle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Warn nie był tylko i wyłącznie za ankiety,lecz też za kłótnie,podsycane i wywoływane z głupiego powodu (patrz - "domowe przedszkole")

Ewentualnie pozostaje odwołać się do head admina.

 

Nikt tu karany bezzasadnie nie jest i nie będzie,a to ze userzy nie zawsze się z decyzjami administracji zgadzają - cóż,to nic nowego,macie prawo do własnego zdania.

 

Z rana ktoś inny uściśli resztę...

 

Ale powtórzę raz jeszcze,decyzje zapadły takie a nie inne,są już nieodwołalne,I nad ich sensem dyskutować sensu nie ma bo i tak nic to nie da,choćby się s*ało paliło.

 

Dla mnie dyskusja zakończona,życzę miłej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano wszystkim, jest tu kto? pytanie mam ; ) co zrobic, jesli pw nie chce mi sie wyslac, tylko chamsko leci w wiadomosci "do wyslania" i nic poza tym. po co jest w ogole ten folder? :lol: da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyslales poprawnie pw, ale odbiorca jej jeszcze nie dostal/nie przeczytal(bo np. nid ma go na forum) to wiadomosc leci do folderu "do wyslania". Jak ja odczyta to automatycznie zniknie i trafi do wyslanych. Walkowane na forum tyle razy co ciasto na knedle babci amfcego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli ktos jest na forum online, a wiadomosc nie dotarla? :mrgreen: nie raz tak mialem. mam haluny?

 

nie, po prostu ludzie nie chcą z tobą rozmawiać :P

na to wyglada :pirate::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×