Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziękuję za....


roccola

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga będzie off-top. Dziękuję forumowiczce kasiątko. Gdyby nie Jej wiersz, który nieco przerobiłem w maju, to nie otworzyłbym puszki z pandorą w moim sercu i nie napisał kilku kolejnych rymowanek, z których większość jest na forum. Dzięki kasiątko' u odblokowałem zatkaną rurę w mojej duszy. Sorki za off-top.

Jak miło :Dserce.GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy mi tu na forum poświecili trochę uwagi. Nigdzie nie zlokalizowałam w jednym miejscu tylu inteligentnych osób.

Mogłabym jeszcze podziękować mojemu psychiatrze, który nie jest tylko wypisywaczem recept.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zlokalizowałam w jednym miejscu tylu inteligentnych osób.

To zakrawa na jakąś paskudną ironię, że siedzi tu tylu błyskotliwych, bystrych ludzi, a życiowo totalnie rozbitych.

 

To ja dziękuje Panu Bogu za wagon ruskich fajek, i małą premię, za którą właśnie jem pyszną pizze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, nie żegnam się z Wami, ale jak mnie w najbliższym czasie leki nie rąbną to poproszę o tymczasowego bana bo mogę zacząć wypisywać głupie rzeczy.

 

To zakrawa na jakąś paskudną ironię, że siedzi tu tylu błyskotliwych, bystrych ludzi, a życiowo totalnie rozbitych.

Najwyraźniej błyskotliwość/inteligencja zwiększa ryzyko załapania jakiejś efki :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakrawa na jakąś paskudną ironię, że siedzi tu tylu błyskotliwych, bystrych ludzi, a życiowo totalnie rozbitych.
Oprócz przynajmniej przeciętnego IQ przydałaby się jeszcze wola życia.

 

Dziękuję moim przyjaciołom - szczególnie tym, z którymi straciłam kontakt i nie mogę im podziękować osobiście. Przywracali mi wiarę w człowieka, dzięki nim nie czułam się samotna ani "dziwna".

Dziękuję terapeutom za to, że mi się poprawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×