Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, zglosilem nieodpowiednie zachowanie jednego z uzytkownikow. Mam nadzieje, ze cos w tej sprawie robicie?

 

-- 31 paź 2013, 17:00 --

 

ala1983, gdyby nie moja ankieta to nadal by wszystko wisialo w dziale "Poznajmy sie". Czuje sie bohaterem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, zglosilem nieodpowiednie zachowanie jednego z uzytkownikow. Mam nadzieje, ze cos w tej sprawie robicie?

Owszem, użytkownik dostał ostrzeżenie. Mam już dość takiego burdlu jaki ostatnio panuje na forum, słowne ostrzeżenia nic nie dają, moderatorzy muszą zamykać tematy .... co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, zglosilem nieodpowiednie zachowanie jednego z uzytkownikow. Mam nadzieje, ze cos w tej sprawie robicie?

Owszem, użytkownik dostał ostrzeżenie. Mam już dość takiego burdlu jaki ostatnio panuje na forum, słowne ostrzeżenia nic nie dają, moderatorzy muszą zamykać tematy .... co za dużo to niezdrowo.

 

A co się stało?

1234qwerty, skąd taki wniosek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sayace, Zacznijmy od regulaminu Facebooka w dokumencie "Standardy społeczności Facebooka"

Treści związane z przemocą są usuwane i mogą zostać przekazane organom ścigania w przypadku uznania ich za realne zagrożenie dla bezpieczeństwa konkretnych osób lub bezpieczeństwa publicznego.

Zgłosiłem film na profilu jakiegoś araba, na którym banda muzułmańskich dzikusów ucina żywcem głowę związanemu człowiekowi, po czym rozstrzeliwują kolejnych dwóch ludzi.

Flim nie został usunięty. Oto odpowiedź Facebooka

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zgłoszenie treści, które Twoim zdaniem naruszają nasze Standardy społeczności. Zgłoszenia takie jak to przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na Facebooku i stwarzania tu przyjaznego miejsca. Zapoznaliśmy się z filmem zgłoszonym przez Ciebie z powodu zawierania obrazów przedstawiających drastyczną przemoc, ale stwierdziliśmy, że nie narusza on dokumentu Standardy społeczności.

Jeżeli coś takiego nie jest treścią związaną z przemocą, to ja nie wiem co jest.

Pewnie jakby w filmie było coś na muślimów, to od razu by to usunęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×