Skocz do zawartości
Nerwica.com

Która ankieta jest najgłupsza?-ankieta


Ferdynand k

która ankieta jest najgłupsza?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. która ankieta jest najgłupsza?

    • : Ile ważycie? ANKIETA może bya anonimowo
      1
    • Ile stosunków seksualnych odbyłeś w ciągu życia? ANKIETA
      18
    • Orientacja seksualna-ANKIETA Może być anonimowo!
      6
    • Ilu partnerów seksualnych mieliscie?ANKIETA może być anonimo
      10
    • Domator czy włóczykij ? Kim jesteście? ANKIETA
      1
    • Twoja sytuacja zawodowa
      1
    • Miasto vs Wieś gdzie mieszkacie? ANKIETA
      4
    • ta ankieta
      10


Rekomendowane odpowiedzi

deader, ale ta ankieta ma na celu dowalić mi dziwne, ze tego nie widzisz. Dla mnie ten użytkownik za swoje poprzednie zachowania do kupmitrumne, Opfelii i do mnie powinien wylecieć. Za te ubliżenia rzucane pod naszym adresem. Co to w ogóle ma być ? Zwyzywanie dziewczyn przeinaczanie z nicku kupmitrumne na kupmipałę? Tak się postępuje. A ta ankieta dowodzi tylko jednego. Jakim człowiekiem jest autor tego tematu.

 

Reiben, dokładnie wiadomo o co chodzi. Miło, ze to zauważyłeś jako jedyny w tym temacie. Dzięki ;)

 

W ogóle ja po ostatniej aferze z tymże panem noszę sie z zamiarem odejścia z tego forum bo mam dość aluzji w każdym możliwym temacie i absolutnie żadnej reakcji ze strony moderacji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, khaleesi, chodzi wam o wykończonego? Jeden z zabawniejszych użytkowników, nie wiem jaka tam między wami siara zasiadła, nie wnikam. Nie przyszło mi do głowy że "ta ankieta ma dowalić khaleesi" bo nie wiedziałem lub nie pamiętałem kto jest autorem wytypowanych ankiet, za to dobrze wiedziałem że widząc każdą z nich napieprzałem facepalma, bo rzeczywiście tematy były dość debilne. I nadal tak uważam i w sumie, khaleesi, jeśli większość z tych ankiet jest twoja to bym zrewidował swoje podejście. Ktoś wytknął że pojawiła się fala głupich ankiet i to w żartobliwej formie. Co do tego czy wykończony jest chamski i dowala użytkownikom to - każdemu tutaj się zdarza w drażliwych tematach być chamskim albo komuś dowalić.

 

Zresztą wyniki tej "głupiej" ankiety mówią same za siebie - ankieta o tym ile kto się razy w życiu ruchał prowadzi, i to jak sądzę, nie bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ale ta ankieta ma na celu dowalić mi dziwne, ze tego nie widzisz.

jestes jakas ultra-nadwrazliwa zauwazylem, jakakolwiek dezaprobata, to dla Ciebie atak, zamiast sie smiac, to pomstujesz, i chcesz innych wywalac stad, po co? to tylko glupie forum....

no ale wracamy do sedna-forum nerwica.com, i wszystko jasne.

 

wykonczony mial faktycznie ostre odpaly, ale to jakis absurd, zeby sie przejmowac czyimis krzywymi jazdami.

tym bardziej tu, na:

nerwica.com

.

ed

nawet sobie zapisalas, jakie to byly posty, niezle :hide::mrgreen:

warto sie tym przejmowac? no bez jaj....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, dzienne-wrony-czynne-6-00-23-00-t29130.html?hilit=wykonczony%20khaleesi&start=98700

i tutaj viewtopic.php?f=29&t=43307&p=1340124&view=show#p1340124

viewtopic.php?f=29&t=43307&p=1341513&view=show#p1341513

wykończony, O proszę , wiedziałam , ze swoje trzy grosze dodasz ;)

kupmipalę

szkoda tylko że nie przewidzisz że faceci wcale tacy nie są ;)

nawet kaleb się włączył do dyskusji.

ja "żarty" tego pana biorę powaznie bo zwyczajnie dość przeczytałam na swój temat od niego.

 

NieznanySprawca, nie zapisałam tylko w wyszukiwarce wpisałam wykończony khaleesi tutaj search.php. ja znosiłam docinki na każdym kroku ale miarka się przebrała mam już dośc tego pana i jego nieustannych aluzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, poczytałem i... nie wtrącam się w wasze kłótnie. Podtrzymuję za to swoją opinię że niektóre z tych ankiet były głupie lub wręcz niestosowne i z prawdziwą przyjemnością oddałem swój głos, mało się interesując kto owe ankiety wymyślał :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, dobrze może i głupie bo sama miałam brechtę gdy je robiłam te seksualne ale to co pisał wykonczony i teraz to zwyczajnie wysmiewa się a na to mu nie pozwolę. Ja nie tworzę ankiet personalnych względem kogoś a on własnie taką zrobił. wystarczy spojrzeć na opcje jakie umieścił. Praktycznie wszystkie moje aniety i tylko jedną Carlosa więc zwyczajnie jest to następna aluzja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja to widzę tak:

 

- na forum są umieszczane ankiety

 

- ostatnio mieliśmy falę ankiet o przeróżnej tematyce

 

- większość z nich była czystym spamem lub debilizmem

 

- ktoś postanowił wyśmiać ten ankietowy trend w ironiczny sposób

 

- ten ktoś umieścił na liście ankiety które według niego są wyjątkowo głupie

 

- ktoś inny czepia się że wszystkie wymienione ankiety są jej autorstwa

 

Mówisz że ten temat to aluzja - mogę się z tym zgodzić. Jak dla mnie to aluzja - że jesteś autorką jednych z najgłupszych ankiet na forum. Nie mówię tego żeby ci dosrać, może i wykończony faktycznie trzasnął ten temat w ramach jakiejś porypanej vendetty, ale możesz odpowiedzieć w dużo bardziej konstruktywny sposób, zamiast tupać nóżką. Otóż - podaj jakie ankiety na forum są głupsze niż wymienione powyżej? Potrafisz? Bo ja wczoraj specjalnie przeglądałem odpowiednie działy, bo temat tak mnie rozśmieszył i tak mi się spodobał, że chciałem wykończonemu podrzucić jeszcze kilka typów. Problem w tym, że... nie znalazłem takich. Jak widzisz, można mieć podobne zdanie co wykończony zupełnie nie znając kontekstu konfliktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, dobrze ale fakt faktem jest to prześmiewczy temat. Ciekawe co by było jakbym ja zrobiła ankietę która wyśmiewałaby jego? Każdy na forum miał swoje odpały ale czy to normalne by tworzyć takie typu wątki?

Dla mnie jest to wyśmiewanie mojej nerwicy natręctw i tyle. Po pod wpływem niej tworzyłam ankiety. To tyle co mam na ten temat do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpiszę tu jak zjem na razie closed.

 

-- 31 paź 2013, 16:52 --

 

0b25f0db1891748e6be0272b0cfa1dd1.jpg

 

Zrobiliście taki burdel, że to się w głowie nie mieści. To nie jest forum dla kryptoagentów tns obop ani fakt czy pudelek. Wszystkie ankiety-srety lądują w koszu, te co bardziej wartościowsze może z czasem zostaną przywrócone. Decyzja jest nieodwołalna,więc bez lamentów i shitstormu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze .. to dziwi mnie , że wykończony nie dostałam żadnego bana , gdyż każdy widział jak mnie obraża , przestałam reagować na jego głupie docinki , ale fakt faktem ktoś kto mnie nie zna nie musi mnie oceniać i robić ze mnie dziwki , moge sobie pisać na forum co mi się podoba ale nigdy nikogo nie obraziłam .. dziękuje , dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×