Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że rozmowa o lolu była, ja się zatrzymałem na G1 i mam dosyć, chyba nie wbiję tej platynki przed końcem sezonu, kiedy dostaję za wygraną 4pkt ;).

Koniec sezonu 11.11 więc trochę czasu masz. Jeśli dostajesz po 4pkt za mecz to znaczy że masz za małe "MMR" na platynę i musisz je odrobić. Przechodziłem dokładnie przez to samo... jak chcesz możemy razem coś pograć. Tylko oczywiście nie teraz bo w robocie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, ostatnio sprawdzałem i moje MMR jest w porządku, o wiele wyższe od znajomych którzy siedzą w P1/2, miałem pisać do supportu w tej sprawie, ale sobie odpuściłem, podobno, w każdej 1div dostaje się po tyle pkt, ponieważ system chce się upewnić, że zasługujesz na przejście wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie gram z uwagi na niekorzystne warunki (spadki FPS'ów i freezy obrazu podczas TF) mnie dobijają, miałem instalować XP, ale wątpię, by to cokolwiek miało zmienić, w której div się znajdujesz i na jakiej pozycji grasz?

Kiya, no co tam? ;).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, ostatnio sprawdzałem i moje MMR jest w porządku, o wiele wyższe od znajomych którzy siedzą w P1/2, miałem pisać do supportu w tej sprawie, ale sobie odpuściłem, podobno słyszałem, że w każdej 1div dostaje się po tyle pkt, ponieważ system chce się upewnić, że zasługujesz na przejście wyżej.

Skąd wiesz że Twoje mmr jest o wiele wyższe od znajomych z P1?

Co do teorii z 1div - musze ją obalić niestety :P Ostatnio wbijałem znajomemu platynę (zaczynając od bronze...) i zarówno w brąz 1, jak i w silver 1, gold 1 dostawałem normalne ilości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, ja Cię widzę głuptasie! Dlaczego jeszcze nie śpisz? ;)

Tyrr, mhm, boostowanie innych to najgorsza rzecz jaka może być, później trafiasz na takiego gościa w teamie, który nie ma zielonego pojęcia o grze...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, o byle czym :) My zawsze chętni do rozmów na każdy temat, a że dzisiaj akurat trafił się taki a nie inny...

Zapodaj jakiś ciekawszy :D

 

Tyrr, http://op.gg/mmr/region=EUNE - tu możesz sprawdzić swoje MMR, ale ostatnio się coś buguje, przynajmniej teraz jak próbowałem wklepać swój nick to mi nie wyskakuje.

Nie działa. Ale może to po dzisiejszym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, mhm, boostowanie innych to najgorsza rzecz jaka może być, później trafiasz na takiego gościa w teamie, który nie ma zielonego pojęcia o grze...

To nie tak że ja kogoś boostowałem. To znajomy "z reala", do tego ostatnio nie gra prawie w ogóle i spadło mu się do bronze 1. Początkowo chciałem mu tylko odrobić silver, a że fajnie mi się grało z kwiatkami to postanowiłem sprawdzić jak daleko dojadę. No i skończyło się na platynie :P Dalej już nie próbowałem bo najpierw chcę u siebie wbić diamond.

Reset soon anyway więc i tak trafi spowrotem do srebra. Nie masz się o co martwić :)

Swoją drogą u siebie platyne wbijałem 2 sezony -.- Tutaj tydzień, tak więc forma jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, junglę ;).

Tyrr, ja ostatnio nie gram, ale jakbym teraz przysiadł to platynę bym w końcu wbił, choć jak tak patrzę na tych ludzi i ich grę to zaczynam w to wątpić.

 

Ostatnio w sumie miałem dość yoloq i postanowiłem złożyć jakiś konkretny team, by wbić teamowo jakąś fajną div i pograć Go4Lole, ale straciłem zapał, jakoś nie chce mi się za każdym uganiać, pytać i przypominać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×