Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę przelać swoją gorycz pisząc i daje mi to poniekąd ulgę.

Gdyby pisanie przynosiło mi ulgę ,,, nie schodził bym z tej klawiatu-ry-ty dzień i noc .

Ten czas juz dawno za mną , ,,pisanie co przynosi ulgę ( najczęściej pisanie po alkoholu , ba).

Dzisiaj jechałem ponad 100 km i w pewnej chwili pomyślałem sobie jakbym teraz jebnął w drzewo ,,, to już nie musiał bym myslec o uldze , ulga by się STAŁA w jednej okropnej chwili .Pipa wołowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, mam taki bałagan w głowie, że nie potrafię go czasem ogarnąć a starając się to nazwać i przelać na forum trochę to sobie układam. Być może forum to dla mnie ucieczka przed swoimi problemami gdyż czytając wpisy innych, mam czasem wrażenie, ze nie jestem inna i że nie mam w życiu najgorzej. Co wcale mnie nie pociesza, że "inni mają gorzej" bo współodczuwam to równie mocno ale nie jestem w tym osamotniona. Chyba mam już dość swojej samotni i izolacji od świata i ludzi, dlatego bycie na forum pozwala mi poniekąd istnieć jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to forum to miejsce absolutnej szczerości. ze sobą i z innymi. Miejsce w którym nie muszę zakładać maski idealnej bo wszyscy tu mają jakieś problemy, w sumie nawet jak piszę o rzeczach społecznie nieakceptowalnych to nie czuję ostracyzmu, traktuję to trochę jak terapię i pracę nad sobą, przyznawanie się do błędów i wad jako krok by coś zmienić.

Ponadto lubię poczytać opinie innych o leku który biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zastanawiałem się nad tym ostatnio, z racji że ograniczyłem przebywanie na forum zacząłem odczuwać swego rodzaju pustkę. Najpierw myślałem że to syndrom odstawienny ale potem zrozumiałem że forum jednak pełni mi przydatną funkcję bo zaspokaja moje potrzeby przebywania wśród ludzi. Na żywo wychodzę też z domu wiadomo ale jednak jest coś bardzo fajnego (i mi potrzebnego) że mogę codziennie wieczorem sobie pogadać na różne tematy z innymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi konkretnie nic nie daje. Póki co oprócz tego forum plączę się po 3 innych związanych z psychologią/nieśmiałością/fobiami itd. plus po dwóch tematycznych, niezwiązanych z takimi sprawami :P

 

Nie wiem czy to najlepszy pomysł być w tylu miejscach, chyba jednak za dużo do ogarnięcia. I poznać w ten sposób kogoś też ciężko :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość wygadania się i przede wszystkim wyżalenia się, wyrzucenia z siebie męczących mnie myśli.

Na chwilę brak poczucia samotności.

Pomoc, wsparcie, zrozumienie w trudnych chwilach.

Dużo potrzebnych informacji, postów itp.

To fajne uczucie, że nie jestem sama :)

Pewnie coś jeszcze, ale nie potrafię tego już opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwość porozmawiania i bycia szczerą. na co dzień czuję, ze nie mogę mówić ludziom co naprawdę we mnie siedzi. tu jest niebezpieczeństwo, że będę za bardzo się skupiać na negatywach i jaka to jestem biedna..ale staram się tego unikać jak tylko mogę. pisać jak jest/jak czuję. być z ludźmi. czytać (chyba więcej tu czytam niż odpowiadam). czasem rozmawiać.

forum daje mi albo iluzję zrozumienia, albo jakiś rodzaj zrozumienia. po to wracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myslałem ze tylko ja mam takie jazdy i lęki,szkoda ze nie było tego forum jak miałem pierwszy atak nerwicy lękowej

choc wtedy poradziłem sobie....ale ta suka nerwica znów wróciła.....a było tak wspaniale.teraz dopiero to doceniam

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę forum od wizyt u psychologa - mogę napisać "co ślina na język przyniesie", pozostając względnie anonimowa. Kiedy mam gorszy dzień i użalam się nad sobą, znajduję zrozumienie. Czasem jest tu zabawnie. Dopiero na forum znalazłam inne osoby filcujące kulki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×