Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Lejdis, Śląsk,gdzie sobie dziergasz?

Czy to tu,to tam ?

 

 

Ja osobiście mam "rozterkę",Rock N Ink w Kraku,czy może Prykas w Rybniku.

Osobiście wybrał bym te 1, ale to Twoja decyzja. Ps może zastanów się jeszcze nad Rock n roll katowice - AD Pancho robi konkretne dziary, Timur zresztą tak samo. Terminy na początek stycznia koszt 1200-1500 od sesji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Choć jestem ciekaw,na jakiej to zasadzie ustalają,chyba nie tak,że powiedzmy po 2h ktoś się "sypnie" bólowo i bah, 1200 płacić :D

Właśnie obawiam się że na takiej. Dlaczego? Bo jeśli rezerwuje Ci termin, dodatkowo na dziarę całodniową to jeśli Ty rezygnujesz po 2h studio jest "w dupie" bo raczej nie znajdą chętnego na dziaranie "od zaraz" na cały dzień, bo do tego trzeba projektu itd. Jeśli piszesz się na taką dziare, nawet jeśli jest to Twoja pierwsza dziara, powinieneś być świadomy że łaskotać piórkiem nikt Cię tam nie będzie, a ból wzrasta wraz z upływem czasu niestety. Z tym, że każdy ma swój własny próg i jedni wytrzymią dłużej inni krócej, jedni ogólnie są bardzo wytrzymali na ból inni mniej, niektórzy mogą nawet zasnąć sobie podczas dziarania. No ale 2h to jednak przesada, tymbardziej jeśli ktoś płaci 1500zł to ja bym nie pęknął po 2h nawet gdyby mnie tam dziarali wiertarą ;d (ta wiem - łatwo się mówi, zobaczymy jak będzie z piszczelem :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, polecam Dragona w Katowicach. perfekcyjni są. ostatnio mi gościu narysował od razu na ciele co chciałam, spojrzał tylko na rysunek, nie nanosił rysunku przez jakąś kalkę czy jak to zwykle się robi. Najciekawsze, że ta nowa dziara była robiona na starej, tak wplótł starą w nową, że już przy rysunku nie było jej widać. gość ma oko. ten salon tatuażu jest w Katach już od wielu lat, pierwszą dziarę zrobiłam z 15 lat temu, hehe, i wyrobił sobie renomę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszczel,czy 2 gira D: ?

Tego dalej nie wiem :D Wciąż myślę... dużo tutaj zadecyduje projekt, czy będzie zrobiony w realistycznym stylu czy inaczej, jeśli to 1 to dużo roboty = nie koniecznie piszczel :P jeśli 2 to wszystko jedno bo nie będzie to aż tak długo trwało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie: kiedy można golić nogę z tatuażem? w sensie nie na około tatuażu tylko po nim :)

w środę minie 2tyg od zrobienia, jestem na etapie "wygląd jak naklejka" ale miejscami jeszcze naskórek schodzi

Zależy czym się golisz. Maszynki podrażniają, pianki mają opcję w sobie "zmiękczania" wiec też odpadają. Ja bym poczekała i pochodziła z futrem dopóki nie będę na miliard procent pewna, że nic mi nie zaszkodzi. O chemii w stylu nałóż krem i zgarnij łopatką w ogóle bym zapomniała mając tatuaż. Jeśli jest juz dramatycznie weź nożyczki i przytnij :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin w Rybniku - lipiec/sierpień 2014.

Nie wiem czy chcę mi się tyle czekać :mrgreen:

Ewentualnie i tak miałem robić kiedyś jeszcze tatuaż niekolorowy,czyli można wcześniej coś w zwykłej czerni wcześniej machnąć.

 

Brejn eksplołd.

Masz na myśli Prykasa czy pytałeś też w innych studiach z Rybnika?

Co do ostatniego zdania to nie wiem czy to było pytanie czy jak... ale kwestia kolorów nie ma najmniejszego znaczenia jeśli chodzi o termin. Bardziej chodzi o wielkość/stopień trudności/ewentualnie miejsce.

Ps. jeśli nie narzekasz na brak hajsu ja bym bił do Rock n roll katowice (AD Pancho lub Timur)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Tu akurat o Prykasie mówiłem.

Co do innych studiów? (może źle to piszę) strzelam że terminy to i tak koniec 2014/początek 2015.

Co do nie-kolorowego to mowa o ewentualnie zupełnie innym studiu,gdzieś bliżej moich stron.

Kasa...cóż,tak powiem - chciałbym zmieścić się w 2 klockach.

 

Choć od biedy dorzucić te 200-300 też by problemu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×