Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam osób podobnych do mnie..


Gość grsec

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mniejszy apetyt ale za malo dni minelo zeby oceniac, docelowo mam brac 2 tabletki a dopiero biore 1 bo jestem na etapie wdrazania sie.

 

Hmm, nie ma nic gorszego niz uswiadomienie sobie samemu sobie i od osoby z zewnatrz ze sie jest osoba nieatrakcyjna fizycznie. To jest tragiczne uczucie.. - leki likwiduja takie "przejmowanie sie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mam i uzasadniam to opiniami na mój temat to ze wyglądam jak pół. d.... zza krzaka nigdy nie było tajemnicą do tego zatrzymalem się na gimnazjum w obawie przed udrękami lekarze w moim mieście są. głusi na moje uwagi tak mnie leczyli ze jak któregoś dnia byłem w mojej aktualnie byłej pracy i spojrzałem w lustro to niosło mnie tak na mój widok ze rozwaliłem je w drobny mak. teraz też dostaje ten sam szajs mimo ze od 2 tygodni skarże się ze nie widzę poprawy. Nie potrafię się zaakceptować takim jakim jestem bo. i inni też mnie nie akceptują że w młodym wieku mam już życie za sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Josie_86, za niecały miesiąc 27 lat a w kwestii samooceny to już sam nie wiem ale poprostu widzę przez pryzmat otoczenia że nie jest tak jak norma przytłacza mnie to że na całą rodzinę jestem sam gdzie szkoła imprezy lub inne zdarzenia właściwie tylko ja nieudolnie próbowałem coś zmienić zawsze była różnica kiedy znajomi z dziecinną łatwością znajdowali towarzyszki ja dostawałem sam jako wódkę w gębę aż. lądowałem pod barkiem budząc się w wytrzeżwiałce i nikt nie zastanawiał się czy przypadkiem nie było jednego więcej:(

 

-- 28 paź 2013, 20:27 --

 

aha leki biorę cały czas terapia nie wiem czy pod kątem coś znajdę byłem kiedyś na szkoleniach z podrywania wiem debilne posunięcie samotność boli ale z drugiej strony związek nie ma. u mnie racji bytu przyjaciółek miałem parę ale tak jak inni znaleźli swoje połówki i do kiedy byłem wsparciem to od momentu miłosnego po raz 100 stałem się zbędny i wyrzucony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Josie_86, na chwilę obecną ketrel i depakine ale to raczej na stabilizację nastroju a problemy z komunikatywnościa mam właściwie wrodzone. Rzadko można ze mną pogadać na jakieś inteligentne tematy brak szkoły no i jestem osobą nieśmiałą i bojaźliwą jeśli chodzi o kobiety :) może w łodzi znajdę coś bo mi pomoże

 

-- 28 paź 2013, 23:39 --

 

aha moja diagnoza to schizofrenia paranoidalna na obecnych lekach jestem od 2 lat sporo pomaga mi dodatek w postaci leku o nazwie Depresanum biorę go jako uzupełnienie po konsultacjach z lekarzem nie wchodzi w interakcje z moimi lekami i naprawdę czuć różnice :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie problemy to ja też mam wrodzone.. albo nabyte w bardzo wczesnym wieku:P

Ne można z Tobą pogadać na inteligentne tematy? Co to w ogóle za tekst, człowieku? :shock: Jakie 'inteligentne' tematy masz na myśli?

O schizofrenii nie wiem nic niestety.. To fajnie, że ten lek uzupełniający dobrze na Ciebie działa. A psychiatra nie proponował Ci jakiejś terapii? Bo mi proponuje nieustannie, przy każdej wizycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Josie_86, też co rusz dostaje propozycje terapii i mam zamiar podjąć gdy tylko wyjde ze. szpitala owe inteligentne tematy oznaczają. moją bardzo skromną wiedzę i często jest tak że osoby rozmawiają na dany temat a ja mało co rozumiem chociaż bywało że tematy wiązały się z moimi zainteresowaniami i włączałem się do dyskusji :-). inaczej paraliżowało mnie z obaw że palne jakąś głupotę. fakt szkoła nawet zawodowa da mi więcej wiedzy a terapia mogłaby mnie otworzyć na szukanie znajomości i gdyby te 2 rzeczy się powiodły byłbym szczęśliwym człowiekiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grsec, zazwyczaj jest tak że po tygodniu czy dwóch leki się dopiero przyjmują i pojawiają się niemiłe skutki sam przy zmianie leków na inne tak miałem ale potem zaczynały się już pozytywne efekty cierpliwości a też powinno tak być jeśli nie to radzę informować lekarza o tym to konieczność by wiedział jakie posunięcie wykonać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grsec jestem tego zdania, co Semir, poczekaj jeszcze tydzień (chyba, że ta potliwość i lęki wśród ludzi są naprawdę duże większe niż wcześniej), bo wtedy działanie leku może się jeszcze zmienić

 

Semir nie każdy z każdym porozmawia o wszystkim, ja np. kompletnie się nie znam na polityce, sporcie czy motoryzacji i nie pozostaje mi nic innego niż to przyznać w chwili, gdy pojawia się taki temat. No na pewno nie czuję się z tym komfortowo, bywa, że jest mi głupio/wstyd/przykro, ale nie zamierzam zagłębiać się w te tematy specjalnie po to, aby każdemu móc potowarzyszyć w dyskusji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×