Skocz do zawartości
Nerwica.com

mieliście taki moment kiedy nic sie nie układało?


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

No to pytanie takie jak temat. Czy mieliscie taki moment kiedy nic sie nie ukladalo. Jezeli tak to jak sobie z tym poradziliscie? Moj przypadek jest taki ze teraz mam duzo nauki przed sesją, ubolewam po stracie dziewczyny, mam NN, i klopoty zdrowotne.... normlanie nie wiem co myslec i co robic...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:24 pm ]

wiem ze moze nie tylko ja jestem taki biedny i nie tylko ja mam klopoty ale chodzi mi w tym temacie o to jak sobie z tym poradzic i jak to ogarnąć bo to chyba troche za duzo jak na jednego czlowieka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak.....przez tydzień leżałam.......nie miałam siły wstać z łóżka, nie chciało mi się jeść, myć,myśleć, rozmawiać, drażniła mnie muzyka i telewizja...leżałam i patrzylam w sufit, przesypiałam całe dnie a w nocy bezsenność, nie widziałam sensu życia.

Mama zaciągnęła mnie do lekarza(chwała jej za to) a pan doktor przejżał moje wyniki i stwierdził nerwicę depresyjną(kręciło mi isę w głowie, miałam dreszcze i ciągle mnie mdliło).

Szybciutko zaczęłam brać leki, przyjechała do mnie siostra, później wrócił chłopak z zagranicy, w końcu wróciłam na uczelnię.

Miesiąc po tym zdarzeniu jest już w miarę ok.

Leki, leki, leki, Wsparcie bliskich osób i czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×