Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

a nie siedzieć po nocach na forum dla świrów i odświeżać stronę co pół minuty z nadzieją, że ktoś się odezwał :?

Story of my life.

Czasami.

Dlatego jeszcze czasem w coś gram,albo anime oglądam,zawsze zabicie czasu D: .

Czasem zastanawiam,śmiać się z tego,"rozpaczać",próbować zaakceptować tak jak jest,czy próbować to zmienić (HOW PANIE PREMIERZE?! HOW? : D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya,

no wiem... ale tak chociaż, żeby funkcjonować... a nie siedzieć po nocach na forum dla świrów i odświeżać stronę co pół minuty z nadzieją, że ktoś się odezwał

Ja tak prawie codziennie robię, czy to na forum czy piszę z kimś na PW.

Jak rozmawiam na przez czat na FB to też co chwilę patrzę w okienko i odpowiadam zaraz po dostaniu wiadomości, mimo że drugiej osobie zajmuje to 5 minut.

Kestrel,

Story of my life.

Czasami.

Dlatego jeszcze czasem w coś gram,albo anime oglądam,zawsze zabicie czasu D: .

Ja nawet tego ostatnio nie robię. Nie rozumiem czemu nawet od przyjemności robię sobie głupie wymówki. Moim najlepszym powodem, żeby nie puścić sobie animca, albo innego serialu jest to, że na stancji mam tylko lapka, a wolałbym obejrzeć na dużym TV, bo większy fun. A jak jestem w domu, to i tak siedzę przed kompem cały dzień.

Bo właściwie czemu nie, skoro nie ma po co z domu wychodzić, FML!

Czasem zastanawiam,śmiać się z tego,"rozpaczać",próbować zaakceptować tak jak jest,czy próbować to zmienić (HOW PANIE PREMIERZE?! HOW? : D)

Jedyny sposób w jaki próbuję cokolwiek zmienić, to znaleźć sobie jakąś fajną dziewoję, ale póki co nie miałem szans u żadnej dziewczyny, która mi się podobała. Pewnie takiego świra desperata wyczuwa się na kilometr, ewentualnie szykuje ciepły friendzone dla niego. Po prostu nie posiadam się z radości, że "fajny ze mnie chłopak" :D

Kurwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, no wiem... ale tak chociaż, żeby funkcjonować... a nie siedzieć po nocach na forum dla świrów i odświeżać stronę co pół minuty z nadzieją, że ktoś się odezwał :?
a nie siedzieć po nocach na forum dla świrów i odświeżać stronę co pół minuty z nadzieją, że ktoś się odezwał :?

Story of my life.

Czasami.

Kiya,
no wiem... ale tak chociaż, żeby funkcjonować... a nie siedzieć po nocach na forum dla świrów i odświeżać stronę co pół minuty z nadzieją, że ktoś się odezwał

Ja tak prawie codziennie robię, czy to na forum czy piszę z kimś na PW.

Jak rozmawiam na przez czat na FB to też co chwilę patrzę w okienko i odpowiadam zaraz po dostaniu wiadomości, mimo że drugiej osobie zajmuje to 5 minut.

znalazłem Towarzyszy niedoli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy mówią, że to mały joystick, ale przecież łechtaczka to też mały joystick, czasem nawet nie taki mały ;>

nie kupiłbym laptopa bez trackpointa, serio, nie cierpię touchpadów, tylko 1/100 jest dla mnie znośny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet lubię samotność, zawsze znajdę sobie jakieś zajęcie i czuję się swobodniej, siedząc w domu sama (towarzystwo innych zawsze przynosi ciągłe pytania 'czy dobrze się bawią? czy nie nudzą się przy mnie? a może powiedziałam/zrobiłam coś nieodpowiedniego?'). właściwie to z własnej nieprzymuszonej woli odsunęłam się od znajomych, z większością zerwałam/straciłam kontakt całkowicie.

 

i było mi z tym dobrze miesiącami (latami?), aż nagle wczoraj poczułam się straszliwie samotna.. przerażająco, boleśnie samotna. jakby brakowało mi w otoczeniu ludzi (a przecież ich nie lubię..)

dziwne uczucie o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba już się pogodziłem z sobą że mam rysę na osobowości i niezależnie od tego czy będę coś zmieniał czy nie to i tak pozostanę taki sam. Pojadę na studia, będę nolajfić. Wyjadę za granicę - to samo lub nawet bardziej bo blokada kulturowa. Osobowości się nie zmieni i nie ma sensu z tym walczyć ale można ją zaakceptować. I to daje nadzieję, podtrzymuje dobre samopoczucie. Trzymajcie się, fajni jesteście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pogodze sie z zaburzeniami osobowosci czego ostatnimi czasy daje wyraz w postacji skrajnej nienawisci , agresji. Leki uj daja, psychoterapia jeszcze gorzej...godzenie sie na ograniczenia nie sa dla mnie..

Rozumiem,że to trudne ale bunt przeciwko temu nie ułatwi Ci życia .Daj sobie czas na zaakceptowanie tego mam nadzieje,że z czasem będzie Ci łatwiej tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotyk, bo samotność a samotność to dwie zupełnie różne sprawy.
wiem i rozdzielam to. zaskoczyło mnie właśnie to, że lubiłam być sama i jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało, a nagle poczułam się samotna.. ;s

 

lubudubu, jeżeli niegodzenie się z tym popycha Cię do zmian i daje motywację, żeby coś naprawić, jest jak najbardziej pozytywne. Ale jeżeli nie chcesz / nie jesteś w stanie zmienić tego, z czym nie chcesz się pogodzić i prowadzi to jedynie do agresji i nienawiści względem samego siebie, to moim zdaniem może działać jedynie destrukcyjnie..

Są tylko dwie drogi - zaakceptować siebie lub zmienić to, czego nie akceptujesz. Wyżywanie się na sobie za własne niedoskonałości nie jest metodą :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotyk, Też tak miewam,dlatego to upierdliwe,gdy człowiek przywyknie do własnego towarzystwa,po czym JEB,na ryj spada wielki trep podpisany "SAMOTNOŚĆ" wgniatając człowieka w kostkę chodnikową niczym mrówke D:

 

Liczę że jednak moje zgorzknienie i frustracja za te X lat przeważą,choć i to płonne nadzieje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×