Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie uzbrajam sie w cierpliwość...

Ja czasami mam takie przebłyski, nawet dzisiaj- potrafiłam się zebrać, ładnie ubrać, pomalować. Rodzina nie mogła mnie poznać, mówia, ze schudłam, jednak ja się nie ważę...

Nawet prawie zrobiłam dzisiaj rtg zęba, z którym zwlekałam chyba 3 miesiące, niestety spóźniłam sie- robili je tylko do 11.

Później miałam wiele planów, myslałam, ze dam rade posprzatać, ugotować obiad...

Skończyło się.

Nie mam siły.

Jednak wiem, że to w końcu minie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z dziewczyna pol roku.

Wiem ze ona sie leczy na jakas chorobe, cos w rodzaju nerwicy i bierze Seronil w roznych dawkach juz od ponad roku i tu jest problem.

Do orgazmu lechtaczkowego (mineta) doprowadzam ja a nie potrafie do pochwowego swoim penisem... nieraz po 40 min sie staram i to naprawde ostrym tempem.

Czy to moze miec zwiazek z Seronilem? Boje sie ze to prze zemnie bo przeciez ma lechtaczkowy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając debilny OT powyżej,wystarczyło wklepać w google nazwę leku i ową kwestię

http://forum.gazeta.pl/forum/w,592,49386350,49386350,seronil_a_seks_62_.html Tu piszą że powodował problemy,a przynajmniej choć 1 post wyhaczyłem

Lek może być przyczyną zapewne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszylem sie po prostu bo moja dziewczyna wtedy akurat przyszla....

 

Ja wiem ze ten lek wywoluje takie problemy, pytam tylko (majac nadzieje ze ktos sie na tym zna lub to stosowal) czy mozliwe jest zeby miala orgazm lechtaczkowy a juz podczas normalnego stosunku nie.

Bo co jak co ale ani ja malego ani chudego nie mam, robie to jak powinienem i to dosyc dlugo i dobrze.

Moze mi ktos odpowiedziec czy jest to mozliwe ze moze miec jeden orgazm a drugiego nie wlasnie przez ten lek?

Bo z 2 strony lechtaczkowy latwiej duzo osiagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowiedziec czy jest to mozliwe ze moze miec jeden orgazm a drugiego nie wlasnie przez ten lek?

To chyba mit ,że są dwa orgazmy u kobiet . Językiem lepiej broszkę zakręcisz i wytarmosisz niż swoim olbrzymem , stąd ten efekt . Niech sie Panna cieszy ,że ma chociaż taki . W wiekszości to po tych lekach ,,, wiem , bo raz taka jedna mialem na prochach , mineta trwała ponad pół godziny ( już mnie gęba bolała) , a srał pies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z dziewczyna pol roku.

Wiem ze ona sie leczy na jakas chorobe, cos w rodzaju nerwicy i bierze Seronil w roznych dawkach juz od ponad roku i tu jest problem.

Do orgazmu lechatczkowego (mineta) doprowadzam ja a nie potrafie do pochwowego swoim penisem... nieraz po 40 min sie staram i to naprawde ostrym tempem.

Czy to moze miec zwiazek z Seronilem? Boje sie ze to przezemnei bo przeciez ma lechtaczkowy.

jesteś z dziewczyną w związku i piszesz, że leczy się na JAKĄŚ chorobę!? Pogratulować jej faceta, którego największym problemem jest brak orgazmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli brak orgazmu pochwowego moze byc wlasnie spowodowany tymi lekami?

Wątpliwa sprawa, albo jest orgazm - w ogóle, albo go nie ma wcale. Nie zależnie jak się go nazwie, łechtaczkowy, pochwowy, analny czy jak tam. Nie szukałabym przyczyny w lekach, wcale bym jej nie szukała - bo po co szukać problemu tam gdzie go nie ma. Rozmawiałeś o tym z nią? Mówiła, że wcześniej, przed lekami było inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki z grupy SSRI- w tym fluoksetyna, często powodują liczne dysfunkcje seksualne- w tym np. opóźnienie orgazmu albo anorgazmię- czyli niezdolność do osiągnięcia orgazmu. Może mieć to związek z permanentną desynsytyzacją receptorów 5-HT1a i pobudzaniem receptorów 5-HT2a, 5-HT2c (fluo jest akurat antagonistą tego receptora), i 5-HT3. Ale racja- gdyby problem leżał po stronie leku- to orgazmu by nie było w ogóle(czy go nazwać łechtaczkowym czy pochwowym). Skoro jesteś z nią pół roku, a ona leki bierze od roku to niestety nie jesteś w stanie praktycznie stwierdzić gdzie leży problem i czy wcześniej było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to samo miałem napisać- że fluo czy nie fluo, to nie ma związku. Jesienią dużo osób ma wahania nastroju.

Może chodzi o to że my teoretycznie powinniśmy mniej to odczuwać będąc na lekach? Ja przykładowo chyba nie czuję się aż tak tragicznie jak w poprzednią jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z dziewczyna pol roku.

Wiem ze ona sie leczy na jakas chorobe, cos w rodzaju nerwicy i bierze Seronil w roznych dawkach juz od ponad roku i tu jest problem.

Do orgazmu lechatczkowego (mineta) doprowadzam ja a nie potrafie do pochwowego swoim penisem... nieraz po 40 min sie staram i to naprawde ostrym tempem.

Czy to moze miec zwiazek z Seronilem? Boje sie ze to przezemnei bo przeciez ma lechtaczkowy.

 

Niektóre kobiety mają łechtaczkowy, niektóre pochwowy, niektóre oba, niektóre żadnego. Technika się liczy, ale i tak wszystko siedzi w głowie.

A poza tym 40 minut na pełnym wzwodzie? Bierzesz jakiś wyciąg z jąder słonia?

Tip: dla większości kobiet długi stosunek jest męczący i bolesny, plądrując ją jak kopalnię węgla niczego nie osiągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym 40 minut na pełnym wzwodzie? Bierzesz jakiś wyciąg z jąder słonia?
Jak partnerka podniecająca to można bez problemu, nie trzeba żadnych słonich jąder, viagry i innych wynalazków. Ba, przy podniecającej partnerce 40 minut to gra wstępna... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×