Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

"Body Parts" (1991) - lekarz psychiatra ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci rękę. Jedyną nadzieją jest innowacyjny przeszczep kończyny od odpowiednio dobranego dawcy. Początki są trudne, ale z czasem bohater odzyskuje pełnię sprawności. Jednak kiedy jego "nowa" ręka zaczyna się dziwnie zachowywać, postanawia sprawdzić kim był tajemniczy "odpowiedni dawca"... Dobry thriller, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, podobno kiepski trailer wrozy dobry film. Tak sie mowi :P. Mi zreszta nie chodzi o to, czy byly tam efekty, czy nie. Mowie, ze czekam na niego, bo czytalem opis fabuly i calkiem to znosne. Mam wrazenie, ze chca naprawic powrotem do przeszlosci to kiepskie wrazenie, ktore zostawila trylogia X-Men.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepskie wrazenie, ktore zostawila trylogia X-Men.

my chyba oglądaliśmy różne trylogie :o jedynie 3 był beznadziejna, natomiast 1 była fajna a 2 to majstersztyk

 

Najgorszy moim zdaniem X-men First Class (kino familijne) - reszta - uwielbiam. Na ostatnim Wolverinie świetnie się bawiłam w kinie :smile:

 

Lubię Xmenów, filmy Marvela - szczególnie Sin City, Watchmen, Batman z Christianem Bale - świetne, Spidermen - jako tako.

 

Nie podobał mi się nowy Superman, jak i ten przed nim, kompletnie nie moje klimaty.

 

No ale ja generalnie lubię fantastykę i sci-fi - więc zboczenie jakieś jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, k, nieco poprawie swoja wypowiedz, wiec lecimy.

Jedynka byla dla mnie gniotem. Mialem wrazenie, jakby byla robiona na szybko, bo akcja byla wartka, watki w sumie tez szybko sie rozwijaly i konczyly. W dodatku Szablozebny nie poznal swojego brata, Wolverine'a (w tej wersji przeciez akurat sa rodzenstwem), wiec fail.

Dwojka, hmmm...no okej, dwojka byla calkiem niezla, musze przyznac. Byla chyba najdluzsza z calej trylogii i dlatego tez nie bylo tego popedzania. Ta czesc na plus.

Trojka zas byla taka dziwna. Niby podobal mi sie motyw z Feniksem, ale urzniecie Scotta w tak blahy sposob to nie byl zbyt dobry pomysl. Ta ostatnia bitwa tez byla jakas dziwna. Tylu mutantow przegralo z armia z plastikowymi karabinkami i garstka "mutanckich" buntownikow. Ta czesc oceniam na srednia.

Po ponownej weryfikacji trylogii mysle, ze zamiast kiepskiej zasluguje na ocene srednia.

 

Jezeli chodzi o reszte filmow z pod znaku X-Men to Geneza byla taka sobie, aczkolwiek uszla. Natomiast bardzo podobaly mi sie First Class (slynne "go fuck yourself" Wolverine'a haha :D) i najnowsza czesc, czyli po prostu Wolverine.

 

-- 29 paź 2013, 23:52 --

 

Bo komiksy z natury powinny być tylko w wersji drukowanej.

W przeciwnym wypadku kłócą się z ideą komiksu....

Co Ty pieprzysz? Czyli nie powinno sie rowniez ekranizowac ksiazek? Bullshit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy moim zdaniem X-men First Class - reszta - uwielbiam. Na ostatnim Wolverinie świetnie się bawiłam w kinie

ja bym tak podsumował:

X-Men: 7/10

X-Men 2: 10/10

X-Men 3: 4/10

X-Men Wolverine: 3/10

X-Men Wolverine 2: nie widziałem

X-Men First Class: 8/10

X-Men First Class 2: nie widziałem

 

-- 29 paź 2013, 23:55 --

 

Watchmen, Batman z Christianem Bale

to dla mnie najlepsze ekranizacje komiksów

 

rany jak ja bym chciał żeby plotki o ekranizacji Funky Kovala się okazały prawdą :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman z Christianem Bale

Cudo. Ten mroczny klimat utrzymany w trylogii daje niezle napiecie.

Z kolei:

Spidermen

Jest dla mnie cienki

 

-- 29 paź 2013, 23:57 --

 

linka, First Class 2 to Days of the Future and Past.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×