Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Kaju, jestem tego pewna.

Tęsknota jest niesamowita. Jestem kilka godzin po odwiedzinach, a już myślę, kiedy znowu wezmę to maleństwo na ręce i przytulę, w tym momencie czuję się tak ogromne ciepło w sercu, aż trudno to opisać.

Jeśli młodzi ludzie mają warunki, w sensie ogólnym, by powitać na świecie małego ludzika, jestem za tym, by tych istotek było jak najwięcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Mazowiecki też umarł i parę milionów Polaków będzie się cieszyć że ten Żyd, który sprzedał Polskę i doprowadził ją do ruiny w końcu wylądował w piachu. Mnie tam takie rzeczy nie cieszą.

Mam w d.... miliony debili, to jest osobiste! Niech jeszcze David Bowie piach przygryzie to w ogóle odtańczę kankana radości!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziaj mielem az dwie radości :)

 

Obudzilem sie rano i stwierdzilem, że czuje sie o niebo lepiej niż wczoraj. A druga sprawa to w koncu zjadłem obiad w dzien o normalnej godzinie to znaczy o 15:00

Zrobilo mi sie cieplo na żładku i zrobilem sobie kawe, za okniem swieciło słoncie i przez chwile zrobilo sie tak spokojnie i optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, obejrzałem trochę tych odcinków. Ludzie się z tego śmieją, a ja tak widzę rzeczywistość. Równie chora, co ci ludzie na skeczach.

Nie martw się, nie tylko ty tak masz. Poczucie "Jestem w ******* Monty Pythonie" towarzyszy mi kilka razy w tygodniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×