Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

jedyna no niestety los nie zna czasem litości ale poniekąd potrzebujesz terapii bo. w Twoim problemie na razie najgorsza jest tą wewnętrzna blokada swego rodzaju paradoks bo jednocześnie miałas związek który obrzydził Ci wszystkich mężczyzn na świecie ale i bez nich czujesz pustkę i samotność i tak problem zatacza koło z którego nic nie wynika. Powinnaś pójść by przerwać to koło i otworzyć dalszą drogę bez tego ani rusz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez napisalam kawalek mojej historii zycia tu na forum to dla mnie duzo...

 

i jak bym miala wszstko powiedziec na terapii,,,od nowa,,,nie wiem czy bym mogla sie odblokowac

 

chcialabym zapomniec,staram sie...wypelniam czas zeby tylko nie wpasc w spirale mysli

 

dzialam jak autodystrukcja,,,faceci tak mi obrzydzili zycie a ja i tak wchodze w nastepne zwiazki,,,niby wiem...niby jestem ostrozna a i tak postepuje jak dziecko we mgle

 

moze na sile chcialam nie byc sama,,,a przyciagalam zawsze tych nie wlasciwych

 

nie chce znowu wrocic do lekow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce znowu wrocic do lekow...

 

- czemu ?

Czy jakbyś zachorowała na zapalenie płuc tak samo starała byś sie pokonać je ,,, przeczekaniem .

Zreszta znasz moje zdanie na ten temat .

Terapia ,,, ta pewnie mogła by pomóc ,ale trzeba trafic na odpowiedniego psychoterapeutę , a z tym najwiekszy problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zaczac znowu brac leki

 

zaczelam je brac bo malam zaburzenia lekowe...i nie moglam funkcjonowac,,,czulam ciegle lek przy kazdej okazji

 

asentra mi pomogla juz ich nie odczuwam

ale mam inne problemy wiesz jakie

 

i co mi z tego ze zancze je brac jak znowu cos albo ktos znowu mnie pogranzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Sam nie wiem,co do moich relacji,wydaje mi się,czy ludzie tylko przychodzą jak czegoś im trzeba?

Bo tak zawsze jest i każdy tak robi. Nie masz się co tym przejmować bo to jest naturalne i przez to powszechne. Ludzie zawsze czegoś chcą i potrzebują od kogoś. Na potrzebach zbudowane są relacje między nimi. Chcą uwagi, rozmowy, czułości, towarzystwa, kasy itp. itd. Zawsze o coś chodzi, nikt z nikim się nie zadaje i nie przebywa od tak, bez powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Też też moja wina trochę, bo ja mam często skłonności do brania czyiś wypowiedzi zbyt dosłownie. Twoją właśnie tak potraktowałem, a przecież wiesz dobrze co jest pięć w tej kwestii i niepotrzebnie to tłumaczyłem.

 

Candy14,

Cóż, trudno nie zgodzić się z truizmami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×