Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, nie mam pojęcia, to chyba efekt silnego stresu, który ostatnio przeszłam. chyba się to bardzo odbiło na moim zdrowiu.

to bardzo nieprzyjemne uczucie, tak jakbyś nie mógł wciągnąć zbyt wiele powietrza, bo to powoduje ból i okropny ucisk w dołku, jakby mnie tam ktoś kopnął.

 

-- 27 paź 2013, 01:48 --

 

Tyrr, Leonardo jest dla mnie wybitnym aktorem, nie traktuję go jak większośc, jak amanta z Titanica. jakby ludzie nie zauważyli, że przedtem i później zagrał w wielu bardzo dobrych filmach i jego kreacje są doskonałe, czasem zachwycające nawet, jak w Aviatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, znam coś podobnego, taki ucisk w klatce jakby jakaś siła naciskała na nią i niemożność normalnego spokojnego oddechu, pojawiło mi się kiedyś i nie chciało zejść przez cały miesiąc, wciąż okresowo mi to dolega, ale jak masz pierwszy raz tak to musisz zaobserwować i dobrze gdybyś się przebadała kardiologicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, masz atak duszności po prostu, otwórz okno czy coś. Pooddychaj świeżym powierzem. Pilnuj się, jest ktoś w domu?

Jak byłem mały to miałem dokładnie tak samo, tylko że już się od tego dusiłem i karetkę trzeba było wzywać.

Potem przez tydzień jeszcze miałem ten ucisk w dołku i ból przy każdym choćby lekkim wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam już tak wcześniej. kardiologicznie byłam badana, wszystko ok, chociaż kiedyś z silnego stresu miałam stan przedzawałowy.

 

otworzyłam sobie właśnie okno, bo czuję, że jakaś panika nadchodzi, zresztą wiem, z czym to jest związane. niech to się wreszcie skończy.

 

w domu nie ma nikogo, sama jestem, ale dam sobie radę, mam clonazepam w razie czego.

 

dzięki, Kochani, za troskę :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuję.

wiem, że to z nerwów. jeden telefon to spowodował, żeby cały stres wrócił. muszę się jeszcze z tym zmierzyć, tym, co mnie doprowadziło niemal do utraty zmysłów. i stąd strach - stąd ten ból i problemy z oddychaniem.

 

-- 27 paź 2013, 02:02 --

 

Korba, ale co sie z Tobą dzieje konktetnie?

 

chyba mam atak paniki po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, no to niekoniecznie musi lezec na poduszce, o ile to jej wina.

Korba, ewentualnie do takiego lezenia mozna by bylo sobie zapuscic jakas spokojna muzyke. Nie znam sie za bardzo na technikach relaksacyjnych, ale ide droga dedukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, tez marnie sie czuje, mocno spiety, napad paniki to nie jest, ale tez bardzo nieprzyjemne.

 

Pewnie masz napad paniki, wywolany otrzymana stresyjaca wiadomoscia, wiesz ze to minie przeciez. Nie trzeba robic nic specjalnego, sam przejdzie.

w sumie najepiej sie czyms zajac. Pisz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no nie wiem o jakie napięcie chodzi. Po prostu lęk i mocne poddenerwowanie. Chyba trochę jak u ciebie.

 

 

Ja też się już zwijam, dobranoc wszystkim.

 

-- 27 paź 2013, 03:24 --

 

A tak w ogóle to ciekawi mnie jak forum zareaguje na zmianę czasu o trzeciej. Bo czas się cofnie o godzinę, do drugiej.

Czyli posty z 2:30 będą zapisane na głównej jako napisane za 30 minut? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×