Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

chyba zaczynam chociaz jak mnie czasami zlapie lęk albo napad to mówie sobie wsztko byle nie to... ale mysle sobie, że wtedy miałbym bardziej to co wszyscy,

 

-- 27 paź 2013, 02:22 --

 

ale ja wiem co maja wszyscy? Na pewno depresja jest jeszcze gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Tarantino wybacza się wiele, bo jest genialny i nawet mega krwawe sceny mi nie przeszkadzają, tym bardziej specyficzny humor. Szanuje go za styl i odjechane poczucie humoru, pamiętam w scenę w Kill Billu, scenę w knajpie, rozczłonkowani ludzie i tryskająca krew, ale na walczacą Umę Turman aż miło było patrzeć. Nieźle się ubawiłam na tej scenie i nie tylko. W czasach megaprodukcji, przeciwko którym nie mam generalnie nic, bo kręci mnie technika i coraz lepsze efekty, ktoś taki jak Tarantino to perełka, której nie można zignorować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jak oceniasz Django Unchained? Mam to na mojej liście filmów do obejrzenia jako pozycję obowiązkową, bo to Tarantino. Jeszcze nie miałam klimatu do tego filmu, ale chcę go obejrzeć.

Dla mnie 10/10 najlepszy film ostatnich lat.

 

no to czuję, że wkrótce zagości na moim ekranie :)

 

kurde, serce mnie boli, ciężko mi się oddycha :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czuję, że wkrótce zagości na moim ekranie :)

Ten film jest po prostu genialny. Specyficzny dla Tarantino czarny humor chyba największym plusem, obok oczywiście wyśmienitej gry aktorskiej głównych bohaterów. I tutaj mała ciekawostka - jak będziesz oglądać zwróć uwagę na scene z Leonardo, w której wali ręką w stół rozcinając ją sobie - co nie było planowane. Ale to jak z tego wyszedł przed kamerami - po prostu MISTRZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×