Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, ciężko mi było go ująć całego, bo przechodzi przez całą łopatkę, więc nie dałam rady aż tak wygiąć ręki w tył. mam świetny telefon, którrego jedynym mankamentem jestm brak zoomu w aparacie :/

 

więc mniej więcej taki ten smokuś (a gdzieś wpleciony w niego jest pająk - pierwsza dziara)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Nie mam pojęcia i nie wiem co planujesz z swoim odbytem a przede wszystkim mnie to w żadnym stopniu nie interesuje :mrgreen:

Uff...ulzylo mi, ze nie interesuje Cie moj odbyt, Kastracie. :mrgreen:

Masked_Man,
Kestrel, twierdzisz, ze maskuje swoj odbyt?

Czyli, że maska na dupie z otworem we wiadomym miejscu i używasz Kamui kakaowym okiem :mrgreen:

Tak, w ten sposob oszczedzam na wodzie, gdy sie wyprozniam. Najpierw ukladam klocka, potem wciagam go Kamui do innego wymiaru :D

 

-- 26 paź 2013, 23:12 --

 

Kestrel, okej, mr. policeman :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się przenoszę.

Tak, w ten sposob oszczedzam na wodzie, gdy sie wyprozniam. Najpierw ukladam klocka, potem wciagam go Kamui do innego wymiaru

A ja myślałem, że ten klocek wychodzi z innego wymiaru.

Poza tym po co tak? Będziesz sie chciał kiedyś teleportować i wyjdziesz cały brudny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to gadka typowych mangozjebów (narutozjebów w tym przypadku) :mrgreen:

 

Btw,jak ktoś czyta mangę,tylko mi się już nudzą te chaptery i mam nadzieję że obito dostanie wp*erdol już :mrgreen:

 

-- 26 paź 2013, 22:27 --

 

Tyrr, Hah,towarzysz dziaracz :pirate::mrgreen:

 

-- 26 paź 2013, 22:27 --

 

amelia83, hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARUTO SPOILER ALERT.

Kestrel, mnie juz dziala na nerwy ta manga. Friend no jutsu prawie w kazdym chapterze, akcja denna, randomy dalej udowadniaja ze nic nie potrafia procz rzutu shurikenem badz kunaiem (przypomne, ze w pierwszych etapach serii taki Jounin potrafil duzo wiecej). Obito tez mnie zlosci, poniewaz myslalem, ze Tobi to prawdziwy badass z krwi i kosci. I tak sie prezentowal az do zniszczenia maski. Potem na jaw wyszlo, ze kryl sie pod nia zalosny placzus, ktorego obiekt nieodwzajemnionej milosci zginal dawno temu i teraz planuje za to ukarac caly swiat przyprawiajac go o wieczne haluny. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×