Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co tam samotnicy? Jak minął dzień? Dziś mój dzień przebiegł nawet dobrze mimo że to czwartek - dla mnie najgorszy dzień w tygodniu z nawałem prac. Trochę się posocjalizowałem: a to na kursie językowym, a to na imprezie choć tam raczej zamulałem a moje przybycie na imprezę typu osiemnastka to ultracud. Na koniec ciekawostka - chodzę do szkoły z osobą która nazywa się Robert Lewandowski. Znam Lewego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzę do szkoły z osobą która nazywa się Robert Lewandowski. Znam Lewego
a ja pracowałem kiedyś z Agnieszką Chylińską i Jerzym Janowiczem, Krzysztofa Krawczyka i też poznałem. ;) Ale wracając do tematu to widzę że i tak większość tutejszych prowadzi dużo bardziej społeczne życie niż ja, bo rzadko wychodzę z 4 ścian bo pracy i szkoły nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, troszkę tak tylko wiesz jak wygląda introfobik na imprezie - snucie się od miejsce A do miejsca B przez C.

dlatego właśnie nie idę na imprezę szkolną, która jest jutro :hide:

Ale jednocześnie wiem, że będę wyła wieczorem, że nie poszłam... Choć i tak wybieram mniejsze zło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem brzydka, nie mam osoby towarzyszącej, bo nie mam kasy na kupienie jakiejś dennej sukienki do założenia na raz, bo licealistki stroją się jak dziwki, umawiają sobie fryzjerów i inne takie, poza tym najbardziej liczy się before- i afterparty, gdzie będą chlać na potęgę, a nie jestem zaproszona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×