Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiego koloru macie oczy? ANKIETA


khaleesi

Jakiego koloru macie oczy?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego koloru macie oczy?

    • czarne
      1
    • brązowe
      8
    • piwne
      4
    • niebieskie
      21
    • zielone
      13
    • szare
      2
    • inne(podaj jakie)?
      2


Rekomendowane odpowiedzi

O fe - grzebać sobie w oczach? Straszne :zonk:

Można dojść do wprawy, rach - ciach i włożone bez zbytniego grzebania.

Mój kolor oczu się zmienia i nie wiem od czego jest to zależne Raz mam szare a raz zielone. Wyrabiając nowy dowód osobisty wpisałam kolor oczu tak jak w poprzednim SZARE ale Pan przyjmujący wniosek spojrzał na mnie i kazał zmienić na ZIELONE :bezradny:

 

Mi też się zmieniają, zależnie od humoru - raz mam zielone, raz brązowe, mój ojciec mówi, że też tak miał, ale teraz wiecznie piwne - bo ciągle wkurwiony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytanie czy można łączyć okulary dla krótkowidzów z okularami dla celebrytów.

Owszem można. Moje pierwsze okulary to były fotochromy,

czyli pod wpływam słońca ze słoików kujona zmieniały się w sunglassy.

 

BTW: w opcji kolor oczu zaznaczyłem niebieskie,

choć nie przywiązywałbym się do nazewnictwa,bo zacząłem interesować się daltonizmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejdis, ja niestety nie mam tyle cierpliwości :oops:

Pozostanę do końca życia okularnicą :why:

 

Ja też tak kiedyś myślałam :P Grzebać sobie w oku? Przecież to musi okropnie boleć! A dzisiaj nawet bez lusterka, po pijaku zdejmuję soczewki :P8) Zakładanie przebiega również bezproblemowo i również mogę obejść się bez lusterka. Strasznie nie lubię okularów, a mam duży astygmatyzm więc korekcja jest obowiązkowa.

 

A oczka mam niebieski z dużą brązową plamką w prawym oku :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, życie, jednym ładnie innym nie ;) Już się pogodziłam z losem :mrgreen:

 

MalaMi1001, próbowałam n-razy. Niestety skutkowało to tylko podrażnieniami, wkurzeniem i efekcie bluzgami ;) Zazdroszczę Ci tej wprawy, bo mi kilka osób pokazywało jak sobie radzą - raz, dwa i już założone a ja to palec do oka i koniec :mrgreen: Antytalent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, życie, jednym ładnie innym nie ;) Już się pogodziłam z losem :mrgreen:

 

MalaMi1001, próbowałam n-razy. Niestety skutkowało to tylko podrażnieniami, wkurzeniem i efekcie bluzgami ;) Zazdroszczę Ci tej wprawy, bo mi kilka osób pokazywało jak sobie radzą - raz, dwa i już założone a ja to palec do oka i koniec :mrgreen: Antytalent.

 

Kiedy ja byłam na nauce obchodzenia się z soczewkami babeczka najpierw mi sama założyła, kazala zdjąć, włożyć, zdjąć .... i tak do chwili aż była pewna, ze jako tako sobie poradzę. Ale gdybym jednak się bała lub nie mogła pożyczyła mi krople do oczu które całkowiecie znieczulają oko łącznie z powiekami, wtedy można wygrzebać soczewkę bez bólu. I kazała mi w takim przypadku przyjść i przjeść jeszcze raz "kurs" do skutku :) Trzeba poprostu trafić do dobrego okulistę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, mnie nikt nic nie wytłumaczył na miejscu, za to dostałam filmik instruktażowy... (świetny! jak z filmów edukacyjnych o zakładaniu prezerwatywy :shock:)

pożyczyła mi krople do oczu które całkowiecie znieczulają oko łącznie z powiekami, 

Nie bała się, że podrażnisz oko i kiedy znieczulenie minie będzie bolało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×