Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

freda, Ale dla mnie to dużo , kiedyś lęki miałam non stop...nie myślę o zmianie leku .A jak powinna działać ? By czuć poprawę kompletna?

 

-- 24 paź 2013, 10:54 --

 

freda, Myślałam o podwyższeniu dawki , lecz gdzie tutaj pójdę? nadal szukam lekarza.. :roll:

 

-- 24 paź 2013, 10:57 --

 

freda, Wiec jej działanie to kompletny zanik lęków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam leki z Polski..tam mi kazała brać paro i ten tutaj później tez..lecz już do niego nie pójdę , dziwak straszny.

 

-- 24 paź 2013, 11:23 --

 

freda, Bylam u lekarzy , sama bym leków nie brała przecież..

 

-- 24 paź 2013, 11:28 --

 

freda, Narobiłaś mi teraz stracha , muszę zadzwonić do Polski do mojej Pani doktor... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, ten lekarz tutaj nic mi nie dołoży, moja Pani doktor w kraju kazała brać tylko paro, i moja mama chodzi po recepty do niej i wysyła mi leki. Moze w szpitalu się zamknąć?

 

-- 24 paź 2013, 11:36 --

 

Robie tak , jak mi kazano..idę bo nerwy mi nachodzą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów .

 

Może na początek krótko o mnie .

Mam 29lat, od 10 lat cierpię na osobowość unikającą , fobię społeczną i tzw. nerwicę natręctw .

Jest ciężko , w życiu jestem sam jak palec , nic nie osiągnąłem , bo choroba zamknęła mnie w czterech ścianach .

Nawet nie wierzę już w to że będzie lepiej. Na razie staram się zatrzymać tępo rozrastania się moich lęków .

 

Od dwóch tygodni znów biorę seroxat 1x1 20mg .

Jak u was to wpływa na wzrok ?

Ba ja np. pisząc teraz muszę mrużyć oczy , ciężko się składa literki i czuję takie duże zmęczenie oczu , nawet po tym jak minie to uczucie jakby gałki oczne miałyby mi wejść w tył czaszki .

Czy długotrwałe przyjmowanie lek może w jakiś sposób uszkodzić-pogorszyć wzrok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xmarcinx92 nie, to są witaminy i kwasy tłuszczowe bardzo potrzebne organizmowi, może tylko być na plus....dobry wybór:) swego czasu też omega 3 brałem z paroksetyną, ale nie chciało mi sie czekać na efekty więc tylko jakieś dwa tygodnie to stosowałem...b6,b12, aspargin(magnez i potas) napewno dla nerwicowców są potrzebne...omega 3 w perspektywie długoterminowej w większych dawkach ponoć mają działanie antydepresyjne, magnez też w większych dawkach...potas ponoć na jasność umysłu...ogólnie też wszystkie witaminy z grupy B są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×