Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prawie Admin-brak szacunku krokiem do wolnosci?


Gość Maria Magdali

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi sie ton wypowiedzi pana z-ca admin. Pan "prawie -administrator" w niemal kazdej swojej wypowiedzi stosuje ton pelen arogancji oraz demonstruje brak szacunku do uczestnikow forum. Wydaje sie panu, ze ma pan do czynienia z chorymi psychicznie, ktorymi pan w gruncie rzeczy pogardza. Czuje sie pan wtedy lepiej? Rekompensuje to panu ...cos? Moze warto pojsc do psychoterapeuty? To, ze pan tam nie chodzi, nie znaczy, ze jest pan zdrowy psychicznie.

 

Pisze Pan: "Proponuję powyższym dyskutantom postawienie serwera za wspólną kasę - chętnie u was zagościmy. Albo wynajmijcie nam serwer. Wtedy reklam nie będzie. A jeżeli nie - to odpuśćcie sobie takie dyskusje, bo to jest co najmniej śmieszne. Jeśli macie forum za darmo a gdzieś musi ono być - czyli dokładnie na serwerach home.pl - ktoś musi za nie płacić. Są ochotnicy? Jeśli nie - mam nadzieję że temat nie będzie dalej poruszany."

To WAM glownie zalezy, zeby to forum w ogole istnialo, bo na tym zarabiacie. Im wiecej uczestnikow na forum tym wiecej macie reklamodawcow, a sadzac z ilosci reklam, to to forum juz dawno zarobilo na siebie i wypelnilo wasze konta. Dzieki nam! Wszystkie fora sa za darmo, natomiast takich "psychologicznych" sa dziesiatki. Jak sie ludziom tu nie spodoba, to moga odejsc gdzies, gdzie zostana potraktowani z szacunkiem i nikt nie bedzie ich zalewal agresywnymi reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :(.Zaproszeniami zajmowała się moja liczna służba,którą naturalnie utrzymuję za zarobioną tutaj kaśkę.Natychmiast znajdę odpowiedzialną za to niedopatrzenie osobę i wychłoszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=11585

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:13 pm ]

W zasadzie to wlasciciel\ka forum musi sie teraz cieszyc- cos sie dzieje, jest ruch, bo ktos wlozyl kij w mrowisko... :-)))

A ja chce tylko byc wyrejestrowana na zawsze - nic wiecej. W dodatku grzecznie prosilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaż łaskę i przyjmij go do pracy jako stajennego.

 

A Łazienki... mogą być. Taka dacza na lato. Wink Mr. Green Mr. Green

 

Taki skromny,mały,biedny bungalowik,ale nie będziemy obnosić się z majątkiem,bo to nieeleganckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na tym zarabiacie

:lol: Milionerem się stałem w miesiąc, tak to widzisz :?::?::?: Jeszcze grosza złamanego na tym forum nie zarobiłem.

Jak sie ludziom tu nie spodoba, to moga odejsc gdzies, gdzie zostana potraktowani z szacunkiem i nikt nie bedzie ich zalewal agresywnymi reklamami.

Ludziom tu się podoba jak widzę - codziennie forum jest zalewane sporą ilością postów. I Ci którzy nie szukają dziury w całym są z forum zadowoleni. A jak się nie podoba, to bez łaski. Wszystkich nie da się zadowolić. A jak ten temat traktuje większość użytkowników - to widać po ich postach. Ogólnie nie przeszkadzam większości forumowiczów - nie będę kosztem tego zadowalał jednej osoby. Jeśli się nie podoba to ja tu nikogo nie trzymam.

w niemal kazdej swojej wypowiedzi stosuje ton pelen arogancji oraz demonstruje brak szacunku do uczestnikow forum

http://www.forum.nerwica.com/search.php?search_author=IceMan

Na potwierdzenie lub obalenie tej "teorii" daję wykaz swoich postów. Proszę też o zdefiniowanie pojęcia "każdej" i "uczestników forum". Jeżeli "każde" to kilka moich postów a "uczestnik forum" to (delikatnie mówiąc) osoba szukająca czego mogłaby się czepić, wieszająca psy na administracji.

Prawie Admin-brak szacunku krokiem do wolnosci?

A to już kompletna hipokryzja: autorka zarzuca mi w temacie brak szacunku, okazując swój "poziom szacunku" w tej samej linijce. Tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...swój chłop. :P Już go lubię.

 

Nie wiedziałam, że snaefridur, Dark i ja to większość forum... Neutral [ Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green ]

 

Ktoś kto mówi o sobie w pluralis maiestatis nie powinien być zaskoczony.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlacheckie ruszenie w obronie vice-admin-a!

-kto zyw - po bron szybko niechaj siega!

dla nas on jak ojciec oraz witamina-

reklama to najswietsza ksiega

 

 

Panie zostan wsrod nas!

 

Twoja Maria Magdalena z Magdali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię se też wielki marmurowy herb do powieszenia nad kominkiem.I jakieś stare ruiny zamczyska,żeby były i wyglądały dramatycznie.

 

 

.jestesmy kofani, milutcy i w ogóle....

 

I ładnie pachniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maria Magdali , ja tu czegoś nie rozumię . Piszesz , że rejestracja na tym forum była pomyłką więc po co zakładasz nowy temat o A. W. ?

 

...zeby prawie -admin nie pomyslal, ze tylko jego tutaj adoruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to jestem na obserwacji.... nareszcie!

Prosze o zlikwidowanie mojego profilu, jesli na tych gotowych szablonach strony umiecie to zrobic.

Jeszcze trochę upuścisz z mojej cierpliwości i zbanuję, będziemy oboje zadowoleni. Stoi?

 

Ale ja jestem kobieta...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:55 pm ]

Czyli, ze chcesz mi dac klapsa, czy tez porzadnie obic? Masz mysli sado-macho? Probowales to jakos leczyc?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 pm ]

Nudno - ide spac. Zaloguje sie jutro jako inny uzytkownik i zarzadem zlikwidowania profilu. I tak codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×