Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

niosaca_radosc, on głupoty pisał czytac ma pewnie zaburzenia paranoiczne a Ty dałaś się prowokować. Tak to widzę. Ja bym zignorowała taka osobę w ogóle i jeśli ma jakies zastrzezenia co do bana tego pana26xyz niech napisze w temacie a nie wdawać sie w dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, wydaje mi sie ze na tak ogromnym forum gdzie uzytkownicy pisza po kilkaset jak nie wiecej postow dziennie nie tak latwo utrzymac lad. Bylam na wielu forach i to jest jednym z najlepiej moderowanych. Nie wprowadza sie ostrzezen za byle gowno chociaz tak latwiej byloby utrzymac porzadek ale panowalaby atmosfera aresztu co dla ludzi z problermami psychicznmi nie jest wskazane ... na glowe tez sobie wejsc nie daja bo bylby kompletny rozpizdziel. Moim zdaniem trzeba docenic to, ze mamy tu swoja przystan gdzie mozna pogadac nawet jezeli czasami offtop sie robi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaję ostatnio nieczęsto bywałam, gorszy okres, źle się czułam i na ironię wtedy muszę odpocząć od forum, kiedyś było na odwrót ale to rozważania na inny czas.

Natomiast moderator nie ma żadnego obowiązku udzielania się na forum, ma sprzątać, porządkować ewentualnie interweniować......

Bałagan jest, był i będzie - tak to wygląda gdy jest tylu użytkowników i tyle tematów - każdy ma coś do powiedzenia - i dobrze, inaczej nie byłoby tej społeczności.

Można zawsze wprowadzić jakiś mega-faszystowski regulamin, ale chyba nie o to chodzi prawda? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, jeśli chodzi o Ciebie to raz, tylko raz powiedziałam, że masz schizofrenię i dlatego tak mnie nie cierpisz?

Tyle, że ja nadal jestem tego zdania. I nie tylko ja. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że wszyscy naokoło mówią, że masz schizofrenię (głównie specjaliści), ale Ty wiesz lepiej i jeszcze się na mnie wściekasz, że wtedy wtrąciłam się do rozmowy. Dla mnie to nie jest powód do wstydu, bo wolałabym mieć schizofrenię, którą łatwo opanować lekami niż z.o, z którymi leki już tak dobrze sobie nie radzą i trzeba tyrać na terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja widzialem lepiej zadbane fora, aczkolwiek przyznam, ze nie bylo tam tylu postow, co tutaj, takze wstrzymuje sie z dalszym brnieciem w ta strone.

 

Pytanie z innej beczki: dlaczego wiekszosc moderatorow to...kobiety? :P Czyzby Panowie byli dyskryminowani? :lol::lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ale i tak moderatorka przemiła nie była.

po pierwsze nie ma chyba takiego obowiazku jak ktos do niej z buzia i oskarzeniami wyssanymi z palca wyskakuje, po drugie kazdy maja jakas swoja granice ktorej inni przekroczyc nie powinni bo zaczyna sie byc niemilym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty o Tusku wygrały świat,cytat dnia :pirate:

 

Co do bajzlu,Specyfika forum jest jaka jest,takie a nie inne tematy zawsze będą, Nie da się zapanować nad całym chaosem i forum,chyba że na każdy dział przypadnie po 3-4 modów na bieżąco kontrolujących sytuacje i wszystko,ale i tak jakoś tego nie widzę.

Co do amfce,pamiętam jeszcze jako user, menda potrafiła założyć jakieś 40 kont,albo więcej w ciągu godziny i drugie tyle tematów,wręcz raportować się nie nadążało bo tak nawalał spamem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch Adminów to faceci, dwóch Modów to faceci. Nie ma dyskryminacji. Tak to wyszło w trakcie dobierania ekipy ;)

Poniekad wiekszosc facetow u wladzy, przy czym najwazniejsi nie racza sie pokazywac, ani palcem kiwnac, a kobiety glownie sprzataja. :bezradny: To nie dyskryminacja facetow, a piepszony patriarchat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty o Tusku wygrały świat,cytat dnia :pirate:

 

Co do bajzlu,Specyfika forum jest jaka jest,takie a nie inne tematy zawsze będą, Nie da się zapanować nad całym chaosem i forum,chyba że na każdy dział przypadnie po 3-4 modów na bieżąco kontrolujących sytuacje i wszystko,ale i tak jakoś tego nie widzę.

Co do amfce,pamiętam jeszcze jako user, menda potrafiła założyć jakieś 40 kont,albo więcej w ciągu godziny i drugie tyle tematów,wręcz raportować się nie nadążało bo tak nawalał spamem .

 

Zaiste, odległe to czasy! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca :shock: znaczy się kto najważniejsi??

Adminem jest kobieta, drugim facet - Nefertari, jest tu baaardzo często. Ja -kobieta- główny moderator, rzadziej, ale reszta modów podzielona i każdy sprząta tyle samo.... skąd takie dziwaczne wnioski?

 

Nigdy się nawet nad rozkładem płci w adminlandii nie zastanawiałam, jak było głosowanie na nowego moderatora, nie zwracałam uwagi na płeć tylko na człowieka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×