Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

a już mam problemy z logowaniem się.

przypadek ? NIE SONDZE :evil:

Wszystkie moje posty, które opisywały prawdę, jak zachowuje się moderacja, administracja i jakie mają profity zostały bezczelnie usunięte.

Ostatnio jeden z członków komisji śledczej Marcinkiewicza wycofał się , więc jedno miejsce się zwolniło ...

Ciekawe, czy ktos pamieta, ze Kestrel mial kiedys nick Saiga

Ja jeszcze pamiętam Starka ... ehh stare dobre czasy ... znowu pieprze jak stary pierdziel :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- co do niedoszłego samobójcy, którym tak się wszyscy martwili. Najpierw się wszystkiego wyparł, potem cynicznie dał do zrozumienia, że ma to wszystko w dupie. :) Także Znieczulona Władza vs. Mesjasze, 1:0.

 

To faktycznie dziwnie się zachował:/

W takim razie teraz zaczynam Was rozumieć dlaczego zmieniliście swoje podejscie w tych sprawach. Cóż zwracam honor i tak naprawde to wolę zaburzonych Modów, niż jakiś normalniaków, a wtedy troche mnie poniosło, przyznaję się ;)

Ale już tak czasem mam :-| Mam nadzieję, że mi to wybaczycie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż tak jak było mówione, na szczęście 99% internetowych samobójców jest niedoszłymi samobójcami,którzy żyją i mają się lepiej lub gorzej,ale jakoś żyją.

Czasem to wręcz przypomina tanią szopkę rodem teatrzyku kukiełkowego,stereotypy się tworzą itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dostajesz rangę obserwowanego. Radzę Ci się powstrzymać od ataków personalnych, ponieważ łamiesz Regulamin. Jak na razie jest tylko ta ranga, ale nie mam zamiaru dłużej się z Tobą patyczkować. Ostrzegam- jeśli będziesz nadal próbował atakować kogokolwiek, dostaniesz ostrzeżenie, a później bana.

 

też dostanę rangę?może ktoś by mnie na forum zauważał. :pirate:

 

 

ale tak całkiem na serio, chodzi o pana26xyz? Bo on pod innym kontem już któryś dzień do mnie hejtuje na pw jakie kobiety są podłe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale tak całkiem na serio, chodzi o pana26xyz? Bo on pod innym kontem już któryś dzień do mnie hejtuje na pw jakie kobiety są podłe :mrgreen:

 

Tak. On obraził tu niejedną osobę. Takie osoby powinny być z miejsca blokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ja Cię zawsze widzę.

 

A co do tamtej sytuacji...to właśnie dlatego Ekipa decyduje o tym, co robić lub czego nie robić, gdy pojawiają się posty typu"idę się zabić". Wy się martwiliście, przejmowaliście, kłóciliście, a delikwent miał to gdzieś. Typowe dla szantażystów emocjonalnych. Mam nadzieję, że to da Wam trochę do myślenia.

Pomijam już fakt, że kilka takich sytuacji zakończyło się interwencją policji w mieszkaniu "delikwenta" na wniosek osoby z forum, która bała się o samobójcę - a konsekwencją tego były bluzgi i obrażanie osób które się przejęły na tyle, żeby podjąć działania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

też dostanę rangę?może ktoś by mnie na forum zauważał.

 

 

ale tak całkiem na serio, chodzi o pana26xyz? Bo on pod innym kontem już któryś dzień do mnie hejtuje na pw jakie kobiety są podłe

Masz na forum kolegę, który codziennie do ciebie pisze i narzekasz na brak zainteresowania? :P

 

Nefertari, popieram kwestię przeproszenia niosącej_radość. Ban był słuszny, a te wiadomości do Niktity, to jakieś urywki, które sam sobie wybrał. Zresztą nawet nie ma pewności co do tego czy prawdziwe. Ciekawe czemu nie zacytował też własnych wiadomości, tylko stwierdził, że uprzejmie zwrócił uwagę na pewne sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie wiedziałam, że jedna osoba może wywołać ok.25-stronicową dyskusję :shock:

 

Dopiero dziś zapoznałam się z tematem i oskarżeniami pod moim adresem i chciałabym się do nich odnieść.

 

1.

Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...

A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

Przyznaję, że są to moje słowa. Tyle że najpierw jasno napisałam, że został zbanowany, ponieważ złamał regulamin i wyjaśniłam również, że grożenie samobójstwem na forum jest nieakceptowane. Co innego jeśli ktoś prosi o pomoc, a co innego jeśli ktoś pisze wprost, że idzie się zabić. Tego użytkownik Niktita chyba zapomniał zamieścić. Nie zamieścił także części swoich wypowiedzi, które były przyczyną takiej, a nie innej reakcji.

Fakt, napisałam, co napisałam, bo naprawdę nie interesowała mnie Jego ocena sytuacji, tym bardziej, że doskonale pamiętałam wątek oraz to że kilkukrotnie pisałam autorowi wątku o tym, że łamie regulamin i że czegoś takiego nie będziemy tolerować.

pan26xyz, to nie jest forum samobójców, ale ludzi, którzy chcą wyjść z tego bagna, dlatego nie tolerujemy tutaj postów takich jak Twoje.

Silne myśli samobójcze to poważny problem, ale tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Tak jak już powyżej napisano. Nie rób nic pod wpływem chwili, wyjdź, przewietrz sie, zadzwoń do kumpla, do Centrum Interwencji Kryzysowej czy nawet na 999. Wszędzie udzielą Ci pomocy jeśli tylko będziesz chciał z niej skorzystać. Możesz też od razu udać się do Izby Przyjęć najbliższego szpitala, czy to psychiatrycznego, czy ogólnego - również Ci tam pomogą. Masz wiele wyjść, wybór należy do Ciebie. I tak jak powiedziała mi kiedyś terapeutka, jeśli będziesz się chciał zabić, nikt Cię nie powstrzyma, ale nie manipuluj ludźmi, którzy mogą potem mieć poczucie winy i wyrzuty sumienia. To Twoje życie, o które tylko Ty możesz zawalczyć. Nikt z nas. Ale skoro pojawiłeś się na tym forum, to znaczy, że chciałeś walczyć. Więc nie poddawaj się tak łatwo. Nie uciekaj przed życiem. Nie zostawiaj wszystkich i wszystkiego.

To był pierwszy mój post w tamtym wątku. Dałam wyraźne ostrzeżenie słowne i starałam się pomóc. Nie zbanowałam od razu, jak mi zarzucano, ale dopiero 3 dni później.

 

Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.

Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze.

Tak, to również moje słowa. Słowa, które są odpowiedzią na oszczerczą wiadomość, w której prawdy było tyle, co kot napłakał. I wcale zdania nie zmieniłam. Argumenty Niktitywciąż mijają się z prawdą i w dodatku jest przekonany, że obojętnie to powie, to ma racje.

 

2. kasiątko, jeśli Twoimi zarzutami wobec mojej osoby jest to, że napisałam do Ciebie, że Twoje zachowanie można uznać za obraźliwe, to zajrzyj z powrotem do tego tematu i przeczytaj ile razy próbowałam uspokoić Ciebie i Ahmę. Wy nie reagowałyście, co więcej, dyskusja była coraz ostrzejsza i zaczynałyście nawzajem się obrażać. Ty dostałaś upomnienie słowne, bo byłaś mniej agresywna i bardziej skłonna do zakończenia dyskusji, natomiast Ahmadostała ostrzeżenie. Ja nie mam sobie nic do zarzucania.

A jeśli chodzi o cytat skierowany do zimyodnośnie znaków interpunkcyjnych, to Regulamin oraz Kodeks nieetykiety Forum jednoznacznie stwierdzają, że jest to forum polskojęzyczne i zamieszczamy tylko posty w języku polskim, zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni. Nie czepiam się używania wielokropków, czy dwóch, trzech, czterech wykrzykników. Czasami człowiek chce wyrazić tym swoje emocje – ok., staram się to zrozumieć. Ale kiedy znaki interpunkcyjne stanowią osobną linijkę „tekstu”, to przepraszam bardzo, ale ja takie coś będę poprawiała. Bo tak mówi Regulamin i Kodeks nieetykiety. I jeśli Ty i Twoi znajomi chcecie się z tego śmiać, proszę bardzo. Ja szanuję swój ojczysty język i będę poprawiać rażące błędy ortograficzne i interpunkcyjne, które utrudniają korzystanie z forum.

 

3. Odnośnie OT, a tematów, w których ludzie grożą samobójstwem. Nikt mi nie wmówi, że są to przewinienia „tej samej rangi”. W drugim przypadku Regulamin mówi, że

treści o zamiarze dokonania próby samobójczej, które będą skutkowały natychmiastowym usunięciem Użytkownika z forum
a zatem możemy od razu banować takiego użytkownika. Chciałabym jednak zwrócić uwagę, że mimo wszystko, rzadko kiedy od razu banujemy. W większości przypadków najpierw próbujemy pomóc. Nie rozumiem dlaczego sprawa urosła do takiej rangi odnośnie tematu, który miał 10 stron, a chłopak był kilkukrotnie ostrzegany, zanim został usunięty z forum. Próbowałam pomóc, o czym świadczy zacytowany powyżej mój pierwszy wpis w temacie.

A jeśli OT naprawdę aż tak bardzo Wam przeszkadzają, zgłaszajcie to. Upominajcie osoby offtopujące, że to nie temat na takie dywagacje. Nie mamy oczu z tyłu głowy, nie wszystko wyłapujemy, ale z Waszą pomocą może być lepiej.

No i jeszcze jednak sprawa. Za OT odpowiedzialni są tylko i wyłącznie userzy, więc pretensje poniekąd kierujemy do samych siebie. I paradoksalnie, bardzo chcieliście aby pojawiło się więcej modów, żeby walczyć z OT, a stronę, dwie wcześniej pojawiają się posty typu: tylko nie banuj nas tak od razu za małe OT…

Czy tylko ja tu widzę sprzeczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upominajcie osoby offtopujące, że to nie temat na takie dywagacje. Nie mamy oczu z tyłu głowy, nie wszystko wyłapujemy, ale z Waszą pomocą może być lepiej.

No i jeszcze jednak sprawa. Za OT odpowiedzialni są tylko i wyłącznie userzy, więc pretensje poniekąd kierujemy do samych siebie. I paradoksalnie, bardzo chcieliście aby pojawiło się więcej modów, żeby walczyć z OT, a stronę, dwie wcześniej pojawiają się posty typu: tylko nie banuj nas tak od razu za małe OT…

Czy tylko ja tu widzę sprzeczność?

Nie z offtopem a z amfce.

 

-- 22 paź 2013, 17:43 --

 

Fakt, napisałam, co napisałam, bo naprawdę nie interesowała mnie Jego ocena sytuacji, tym bardziej, że doskonale pamiętałam wątek oraz to że kilkukrotnie pisałam autorowi wątku o tym, że łamie regulamin i że czegoś takiego nie będziemy tolerować.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do OT,jako niemały spamer też się wypowiem - Dopóki nie zmienia się on w osobiste wycieczki,czy nie jest aż tak szkodliwy nikt nie będzie nikogo raczej ścigał - bo zamiana forum w foro policyjne gdzie każdy zakrawający o OT post byłby kasowany czy sypały się warny...cóż,za chwile byłoby to forum widmo,gdzie tylko amfce by czasem coś napisał,został skasowany i tyle.

Ale to moja subiektywna opinia. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari,

Jak to było uprzejmie, to ja jestem Upadłą Madonną z Wielkim Cycem Van Klompa

Nie widziałem tych wiadomości, ale widząc posty Niktity na forum potrafię się domyślić, że wcale uprzejme nie były :P

Myślę, że albo sprawa rozejdzie się po kościach, albo ktoś w końcu dostanie bana. Tak czy inaczej nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×