Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, Nie napisałaś i co z tego?? To było bardzo nie fair, bo doskonale wiesz ile czasu wtedy spędziłam przy komputerze i odeszłam kiedy stanęło na tym , że dzwonisz. Napisałaś to myśląc , że nie przeczytam i się nie odniosę , czyż nie?

A co to ma znaczyć , że się nie nadaje , bo jest zajęta inną sprawą? To znaczy , że kazdy mod ma żyć tylko sprawami forum i siedzieć tu na okragło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, chodziło przecież o to że dzwonienie na policję lezy do obowiązków modów. Tak mi powiedział mój Brat. To było odnośnie tego jako przykład, że modzi nie wywiązują się z tego a czy przeczytasz to czy nie to mi to zwisało. Modzi mają swoje życie, ale mogła być mianowana wtedy gdy dysponowała większą ilością czasu, po prostu odwlec to w czasie. Po co mod którego głównie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dhce jakies pieniezne gratyfikacje za moje rewelacyjne posty :P

Liczymy na propagandowe posty , które przekonają użytkowników , że 40% oprocentowanie handlu psychotropami służy ... czekamy na "rewelacyjne posty " , które to wyjaśnią , wtedy parę złotych można zarobić 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Nie wiem kim jest Twój brat ( pisanie wielką literą nie nada mu rangi ), ale źle Ci powiedział. nie mamy żadnego obowiązku dzwonić na policję czy gdziekolwiek indziej i o tym była już mowa milion razy.

 

Ilość czasu spędzanego na forum przez moda nie jest głownym kryterium jego wyboru , tym bardziej , że to się ciagle może zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, chodziło przecież o to że dzwonienie na policję lezy do obowiązków modów. Tak mi powiedział mój Brat. To było odnośnie tego jako przykład, że modzi nie wywiązują się z tego a czy przeczytasz to czy nie to mi to zwisało. Modzi mają swoje życie, ale mogła być mianowana wtedy gdy dysponowała większą ilością czasu, po prostu odwlec to w czasie. Po co mod którego głównie nie ma.

 

Dzwonienie na policję w sprawie potencjalnego samobójstwa nie należy do niczyich obowiązków, obowiązkiem jest wyłącznie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa!

A co do moderacji forum, to jest to po prostu koleżeński układ między zwykłymi użytkowniczkami i użytkownikami forum i osobami, które mają dodatkowe narzędzia. Jeśli nie podoba mi się moderacja w jakimś miejscu, to opuszczam forum i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z tymi zakladami kto zostanie modem? Na razie Śmiercionauta obstawil amfce i mysle, ze to bardzo powazna kandydatura, z ktora kazdy polityczno-forumowy przeciwnik musi sie liczyc. Wroze temu osobnikowi rangi admina w krotkim okresie po rozpoczeciu swojej kariery jako mod. Niestety jego poglady polityczne sprawia, ze na forum nastanie wielki exodus i wszystkie kobiety beda musialy udac sie na permanetne wygnanie, ale tak ogolnie to wierze w tego chlopa. Mysle, ze nie bedziemy mu mieli nic do zarzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, kasiątko,:

 

Te, Papużki, koniec tego podskubywania ;) Ile jeszcze lania fermentu ? Kiedy swego czasu bojowałem o wolność offtopu, nie przypuszczałem, że doczekam takich czasów :P Żeby nie powiedzoeć: "Nie o takie forum walczyłem" :D

 

Nie wiem, ustawcie się na jakieś zapasy w kisielu :D Obowiązkowo zróbcie relacje "live" ;) Jedno jest pewne - co by się nie działo i tak wygra Kasia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Ma się te żydowskie korzenie . Zapomniałeś dodać , że za komentarze typu " raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę " albo " na drzewach zamiast liści ... " będzie ban , w końcu trzeba szanować poglądy polityczne innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, dla Was, kobiet, nie bedzie niczego. Wtedy amfce zas zacznie infiltrowac szeregi mezczyzn, ktorzy potajemnie kontaktuja sie z plcia piekna i z nimi tez zrobi porzadek. Ach, ale to by byly piekne i zlote czasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Regulaminie znajdują się punkty-

 

§ 1 Postanowienia ogólne

3. Niniejszy Regulamin, jak również kodeks netykiety Forum, stanowią wzorce umowy w rozumieniu art. 384 k.c.

4. Korzystanie z usługi, o której mowa w ust. 1 niniejszego Paragrafu, jest uzależnione od rejestracji konta przez Użytkownika na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie.

9. Usługodawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści umieszczane na Forum przez Użytkowników.

 

 

W chwili Waszej rejestracji obowiązywały też punkty-

Zabronione jest m.in.:

11) podszywanie się pod członków Ekipy Forum, a także wcielanie się w rolę Moderatora, zabronione jest komentowanie wypowiedzi innych Użytkowników w sprawach dotyczących interpretacji Regulaminu. Należy to wyłącznie do zadań Moderatora. Problemy techniczne należy zgłaszać bezpośrednio do Administratora.

 

oraz

 

9) zamieszczanie postów o treści zamierzonej bądź dokonanej próbie samobójczej. Tego rodzaju posty będą skutkowały natychmiastowym usunięciem Użytkownika z Forum.

 

Użytkownik rejestrując się na forum akceptuje te warunki, jeśli ich nie akceptował powinien zrezygnować w stosownej chwili z rejestracji na forum i opuścić stronę-inaczej złamał prawo.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Co do pomysłu, aby zaangażować "zdrowych" na umyśle moderatorów- jest świetny, ale są trzy zasadnicze problemy-

1) Zaburzenie psychiczne czy choroba psychiczna nie jest czynnikiem dyskwalifikującym do pełnienia funkcji publicznej, o ile nie jest ograniczona poczytalność danej osoby, a moderator forum internetowego w świetle wyroku SN z 2012 pełni funkcję publiczną.

2) Jestem z całą pewnością przekonany, że osoby zdrowe, zupełnie za darmo, w ramach swojego wolnego czasu, chętnie będą usuwać setki, czy wręcz tysiące multikont amfce, wysłuchiwać nieustających pretensji i malkontenctwa ze strony osób "zaburzonych", walczyć ze spamerami rozsyłającymi spam via pw i w sygnaturkach, walczyć z trollowaniem, offtopem, wzajemnym obrzucaniem się mięsem. Zapewne na dokładkę powtórzę- ZA DARMO- z chęcią robiliby to eksperci- specjaliści psychiatrzy, psychologowie kliniczni, certyfikowani psychoterapeuci, pedagodzy, prawnicy. Wybacz, ale tylko wariat podjąłby się tego zadania- co prowadzi nas do punktu wyjścia. Nazwałbym takie pomysły utopią i nierealistycznymi oczekiwaniami, ale co ja tam wiem.

3) Forum jako świadczeniodawca usługi jest własnością prywatną i to właściciel będzie decydował kogo zaangażować do obsługi na swoim podwórku, a nie świadczeniobiorcy.

 

Polecam też zapoznać się z wyrokiem sądu apelacyjnego we Wrocławiu oraz Sądu Najwyższego, który podtrzymał-

 

 

 

"Internauci aktywnie udzielający się na forach dyskusyjnych(tak samo jak moderatorzy- przypis.) stają się uczestnikami życia publicznego. Oznacza to, że krytyczne ocenianie zachowań i wypowiedzi takich osób nie narusza ich dóbr osobistych - informuje Gazeta Prawna.

 

Gazeta powołuje się na orzeczenie sądu apelacyjnego we Wrocławiu. W niedawno wydanym wyroku sędziowie stwierdzili, że internauta, który aktywnie wypowiada się na forach dyskusyjnych lub prowadzi publicystykę w Internecie, staje się osobą publiczną. Sprawia to, że granice dopuszczalnej krytyki w stosunku do takich osób będą szersze. Co odróżnia zwykłego internautę od uczestnika życia publicznego? Zdaniem sądu osoba taka jest postacią znaną wśród innych użytkowników forów dyskusyjnych, komentuje bieżące wydarzenia i wypowiada się na różne tematy. Sąd zaznaczył, że osoba publiczna publikująca swoje poglądy równocześnie wyraża zgodę na ich ocenę przez innych uczestników dyskusji.

 

Sędziowie zauważają równocześnie, że nie można w prosty i jasny sposób określić, do którego momentu wypowiedzi osób komentujących mogą być uznane za dopuszczalną krytykę. Zdaniem sądu jest to kwestia indywidualnej oceny konkretnego przypadku."

 

Będę się na ten precedens powoływał za każdym razem jak będziecie obrzucać się mięsem(do pewnych granic rzecz jasna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×