Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


pawel1978

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież tak nie można! Już samo w sobie jest dziwne, że podczas rozwiązywania tych krzyżówek nie zaczyna pisać wyrazów od tyłu albo coś z tych rzeczy.. ale czy lekarz nie powiedział jej, że po przyjęciu tabletki należy od razu sie położyć i spróbować sie wyciszyć?? A jak nawet nie powiedział to Ty jej powiedz, pokaż w ulotce, w każdej jest. I jeszcze uzależnienie swoją drogą:( Powinna pójść do lekarza, skoro nadużywa leków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz prawda jest taka, że lekarz rodzinny przepisuje lek i myśli, że na tym kończy się jego rola. Nie uznaje za stosowne poinformować pacjenta jak stosować. Dla mnie jest paranoją, że zapisuje lek nasen i estazolam jednocześnie. Kiedy była przez rok pod opieką neurologa trochę inaczej to wyglądało. Ale wiadomo, prywatna wizyta kosztuje.... za 7-10 minut (tyle trwała rutynowa, comiesięczna wizyta) pacjent płaci 100zł. Wiem bo się w końcu wkurzyłem i zacząłem mierzyć czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest to kilkadziesiąt km. więc nie jestem w stanie jej odwiedzać (kontrolować) w każdy dzień. Co prawda telefonujemy do siebie, ale jakoś nie bardzo wierzę w jej zapewnienia. Zresztą nie codziennie rozmawiamy o tym problemie, bo przecież, jak to w życiu, jest wiele innych spraw do obgadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...również zmagam sie z tym pare dobrych lat...w sumie od 21 roku życia ..mam za sobą 2 nawroty ...najbardziej wzieło mnie po urodzeniu synka...6lat już biore ParoGen 20mg. już było wszstko wporządku ...i zdecydowałam sie na odrzucanie oczywiście pod okiem lekarza nie na własną rękę ...w tej chwili odrzucam jestem na dawce 10mg co trzci dzień ...ale niestety znowu pojawiają sie gorsze dni:(...a badzo chciałam odrzucic by mieć kolejne dziecko ...w sumie to jakby ostatni dzwonek Ja mam 33 lata a snuś 6latek i przydało by sie rodzeństwo....ale bardzo sie boje że nie dam rady bo starsznie cieżko....więc wiem co czujesz....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×