Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

A propos niosącej radość:

 

Powszechnie panuje pogląd, jakoby moderatorami na rozmaitych forumach zostawali ludzie z tzw. "kompleksem małego chujka", rekompensujący sobie nabytą "władzą" i "uprawnieniami" swoje życiowe niepowodzenia :D Chociaż akurat na nerwicy.com większość MODÓW należy do płci pięknej, więc może trochę niezbyt adekwatna nazwa :P

 

Dark Passenger, może Ty się wypowiesz ? :D

 

OK, niech Wam będzie, że robicie to tylko i wyłącznie dla idei, wolontariat itd. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co się tak spinają w tym wątku , to mają nieżle naje**ne pod sufitem :D przecież to tylko internet , a wy się spinacie jak gimnazjaliści , którzy nie mają poważniejszych problemów w realnym życiu i szukają ich w internecie ... to naprawdę wygląda komicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja zrobię ankietę która ankieta tu jest najgłupsza 8):lol:

 

Czy pomyślałeś może choć przez chwilę że te ankiety mogą komuś pomóc? Czemuś służyć? Nie przeszło Ci to przez myśl? Jak np. Moje bezsensowne sapanie na Hipochondrii... ono pomogło tylko mnie i może dwojgu ludzi? Więc jeżeli coś ma pomóc choćby jednej osobie to powinno to być, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, A co się ma zmienić? Może jak to w demokracji trzeba jakiś komitet powołać , wypisać postulaty ,poddać głosowaniu itd ;)

 

Ja jestem za tym, za stworzeniem Konwentu Seniorów, w którego skład wszedłbym ja i jeszcze paru innych użytkowników i tych ładniejszych użytkowniczek, arbitralnie rozsądzalibyśmy spory, kazali sobie płacić 10. część dochodów od wszystkich, nawet od bezrobotnych, za ochronę przed zjedzeniem przez głodnych! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, o dodatkowym modzie było nie raz nie dwa, pewnie tyle samo co deklaracji modów że nie mają czasu ogarnąć wszystkiego tak szybko. Rozwiązanie chyba samo się nasuwa? Chociaż jeśli nie widzicie potrzeby to Wasza wola. A czytając posty, które tu były, też można jakieś wnioski wyciągnąć chyba że wszystkie uważacie za bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy mod jest w tej chwili poddany lustracji , jak zakończy się pomyślnie niedługo dołączy ;)

Otoz to, juz wkrotce zostane modem, i wprowadze genialny plan moj i Tomcia, oblozymy 40% podatkiem wszystkie psychotropy, ktore uzyszkodnicy sobie sprzedaja na pw, bedziemy milionerami. 8)

A za kazdy glupi numer- brak przecinka, jakies denne zale o zlym humorze- ban.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×