Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Niktita, W trakcie owej jałowej dyskusji, jaką rozpętałeś na forum swoim postem, na świecie samobójstwo popełniło co najmniej kilkanaście osób. Co zrobiłeś, żeby ich uratować ?! No co takiego zrobiłeś, ja się Ciebie pytam ?! :D Statystyka jest nieubłagana. Nie wszystkich da się ocalić. Ja rozumiem, że "grzech zaniechania" straszna rzecz, ale bez przesady. Taki już urok tego forum, że średnio kilka razy dziennie ktoś pisze o tym, że chce się zabić. Możemy debatować, czy powinno się banować takich delikwentów z automatu, czy jednak lepiej wdawać się z nimi w rozmowę, ale zgłoszenia na policje raczej mijają się z celem. Zresztą robienie afery o bełkot jakichś wirtualnych, w większości jedynie randomowych zlepków liter, to już wręcz pod nadgorliwość podchodzi :P

 

"CHCĘ SIĘ ZABIĆ !!!" - to jak ? Banujemy ? Zgłaszamy na policję ? ;)

 

No i skąd ten ból dupy o pieniądze z reklam ? :P Załóż sobie własne forum o podobnej tematyce, wypromuj, wyrób renomę i też zacznij zbijać te wypominane przez Ciebie "miliony" :D Ehh, ta "polaczkowość". Tylko by zaglądali ludziom po kieszeniach :P

 

A tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

 

Relatywisto czyżbyś dołączył do kółka wzajemnej adoracji/moderacji??

 

A testy typu paszoł won ktos wrażliwszy od Ciebie moze różnie odebrać. Jesteś taki "wielki bo niektryz Twoi xiomkowie tak Cie lubia

to forum prypomina parodie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day&Night,

Sam personalnie spinasz na kogos dupe, chociaz masz raptem 2 posty, i jeszcze twierdzisz, ze moglbys oczekiwac przeprosin? Czlooowieku, oprzytomniej :zzz: Nie przeprosilbym nawet pod grozba wiezienia.

 

OKKK, juz sie zamykam, bo sie robi nieprzyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, domyślam się, że jest dużo roboty bo też kiedyś tą fuchę wykonywałam. Dlatego dziwię się takim oporom przed jeszcze jedną osobą do pomocy. Może i było to wałkowane, ale argumentów nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, dokładnie, spinam dupę na kogoś choć mam dopiero dwa czy trzy czy trylion postów. Ponoć jeszcze parę stron temu byliście przeciwko nierówności osób z krótkim i długim stażem. A wiesz czemu tak się spiąłem? Zirytował mnie jegomość powtarzający w kółko jedno i to samo o pieniądzach z reklam jak jakieś dziecko. Każdy tutaj umie czytać i wystarczy jak napisałby to raz, a to się powtarza i powtarza dalej wyrażając swoje nic nie znaczące zdanie. Nawet jeżeli obsługa ma jakiś profit z tego tytułu, jak dla mnie jest to uzasadnione i nie mam nic przeciwko temu, gdyż muszą użerać się z takimi osobami jak np. Nikita, do których żadne słowo nie chce trafić. Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno zakończyłem dyskusję, a tu dalej pewien jegomość wiesza na mnie psy jak dziecko. Już nie będę pisał w tym temacie, więc proszę o danie mi spokoju. Pisałem kilka postów o zarabianiu, gdyż do wielu ludzi to nie docierało, ale dałem sobie spokój, bo oleju do głowy co poniektórym nie doleję. Proszę się ode mnie już odpierwiastkować i przestać się na mnie powoływać i zasłaniać mną. DOBRANOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem złożyć zażalenie na moderatora niosąca_radość. Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...

A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

 

W odezwie napisałem, że jest to szczyt impertynencji, gdyż to MY forumowicze dajemy ZAROBIĆ wam, MODERATOROM i ADMINISTRATOROM duże pieniądze i powinniśmy być traktowani z szacunkiem. Kiedy ktoś ubliża drugiej osobie - nie reagujecie. Gdy ktoś ma problemy, to zamiast zgłosić sprawę na policję, że ta osoba chce się zabić, to ją banujecie i w tak bezczelny sposób nas traktujecie. W odezwie otrzymałem kolejną wiadomość: " Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.

Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze."

 

To jest po prostu szczyt wszystkiego! Jak może takie rzeczy pisać moderacja? Co wy jesteście? ActionRedaction, Smuggler i Jedi z CD-Action? W USA za takie coś CD-Action dawno by zbankrutowało, bo by się z odszkodowań nie wypłaciło. Podobnie jest z forami. Jak takie rzeczy może pisać moderator? To mi się w głowie nie mieści! Żeby to jeszcze było forum w stylu 4chan, to jeszcze bym zrozumiał, gdyż tam są sami troglodyci, prostaki i chamy, ale żeby tutaj nawet to dotarło? Jestem zbulwersowany i dzięki takim osobom, jak niosąca_radość tracę wiarę już nie tylko w władzę każdej maści, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero, ale tracę wiarę w słuszność egzystencji ludzkiego gatunku...

Przypominam o co chodziło w tym wątku bo jest 11 czy 12 stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link do tematu, który wywołał burzę ycie-to-kara-t45187.html

przeczytalam caly temat i jeszcze bardziej nie wiem o co ten krzyk? Temat ma 10 stron..co jakis czas facet pisze ze idzie sie zabic po czym na drugi dzien odpisuje jak gdyby nigdy nic. Pomijam to, ze naublizal uzytkowniczce , ktora opisala swoja sytuacje i juz wtedy powinien dostac ostrzezenie. Niosaca Radosc bardzo fajny post mu napisala wskazujac rozne opcje z ktorych moze skorzystac

pan26xyz, to nie jest forum samobójców, ale ludzi, którzy chcą wyjść z tego bagna, dlatego nie tolerujemy tutaj postów takich jak Twoje.

Silne myśli samobójcze to poważny problem, ale tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Tak jak już powyżej napisano. Nie rób nic pod wpływem chwili, wyjdź, przewietrz sie, zadzwoń do kumpla, do Centrum Interwencji Kryzysowej czy nawet na 999. Wszędzie udzielą Ci pomocy jeśli tylko będziesz chciał z niej skorzystać. Możesz też od razu udać się do Izby Przyjęć najbliższego szpitala, czy to psychiatrycznego, czy ogólnego - również Ci tam pomogą. Masz wiele wyjść, wybór należy do Ciebie. I tak jak powiedziała mi kiedyś terapeutka, jeśli będziesz się chciał zabić, nikt Cię nie powstrzyma, ale nie manipuluj ludźmi, którzy mogą potem mieć poczucie winy i wyrzuty sumienia. To Twoje życie, o które tylko Ty możesz zawalczyć. Nikt z nas. Ale skoro pojawiłeś się na tym forum, to znaczy, że chciałeś walczyć. Więc nie poddawaj się tak łatwo. Nie uciekaj przed życiem. Nie zostawiaj wszystkich i wszystkiego.

Nie wiem gdzie ten jej chamski post, ktory mial go popchnac do samobojstwa ale ja go nie znalazlam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita

A tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

 

Czy moderacja/administracja to widzi? Zamierza zareagować, czy może ja dostanę bana?

 

NiktitaA tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

Jak to pewien gbur napisał - Moderacja jest od utrzymywania porządku, zatem się pytam, czemu wciąż ten użytkownik nie dostał nawet ostrzeżenia, a jego post jest dalej widoczny i każdy może go przeczytać? Innych tak chętnie cenzurujecie, ale jak ktoś mnie wyzywa, to administracja cicho-sza. Jestem niewygodny i dlatego na ubliżanie mi będą pozwalać w całej rozciągłości, ale jakbym ja napisał do tej osoby, aby wykurwiała, to bym od razu ban dostał. A wy dalej liżcie stopy administracji i modów, by mieć ulgi w regulaminie.

Ziom, Ty tak na poważnie ? :D Wyluzuj, i nie bój nic - mnie też nikt nie kocha ;)

 

Apeluję do moderacji i administracji, żeby udzielić użytkownikowi Niktita jednodniowego immunitetu, jednorazowej dyspensy, coby chłopak mógł mnie z tej okazji specjalnie pojechać :D Dajesz, po strzale i będziemy kwita ;)

 

Relatywisto czyżbyś dołączył do kółka wzajemnej adoracji/moderacji??

 

A testy typu paszoł won ktos wrażliwszy od Ciebie moze różnie odebrać. Jesteś taki "wielki bo niektryz Twoi xiomkowie tak Cie lubia

to forum prypomina parodie

No co Ty ? Dalej z zasady jestem antysystemowy, także bez obaw, nic się nie zmieniło ;)

 

Poważnie ? Przecież ten post ewidentnie pisany był w żartobliwej konwencji :P Chyba już więcej emiotijonów nie dało się najebać ? :D Ehh ... źle się dzieje :P Za "moich" czasów ludzie na nerwicy.com mieli do siebie więcej dystansu ;)

 

Niktita, przecież dostał ostrzeżenie :shock:

Heh, ostrzeżenie na dobry początek zawsze na propsie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×