Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

postawcie się na miejscu kogoś z problemem alkoholowym który wchodzi teraz do wątku o uzależnieniu - a tam żarciki o wódeczce.

postaw sie na miejscu kogos z problemem alkoholowym walczacym o trzezwosc.. wchodzi sobie do watku o uazaleznieniach a tam wlasnie rozpracowuja flaszke i pisza o tym.

Tak mniej wiecej wychodzi kiedy ktos z myslami samobojczymi widzi watek"za chwile sie zabije"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, to aż tyle takich tematów kasujecie?

Nie będę wymieniała nicków, ale jest nawet w tej chwili kilka osób na forum , które pisały , że idą to zrobić, stawiały na nogi pół forum , a potem pojawiały się za kilka dni jakgdyby nigdy nic, .

 

Skoro po paru dniach się ta osoba pojawiła, to powód do ulgi, a nie do smutku, że tego nie zrobił?

Dziwnie podchodzicie do tego typu spraw :roll:

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała tutaj jeszcze jedną sprawę poruszyć. W regulaminie bodajże jest, że najpierw upomnienie słowne i dopiero przy drugim złamaniu, obrażaniu ban,a zauważyłam ostatnio bodajże od roku, że się do tego moderacja nie stosuje tylko od razu banuje.

 

To chyba nie jest tak piszesz . Ludzie czasem często zmieniają nicki , kasują konta ,potem znów zakładają nowe konta , off topują . Trudno jest się w tym połapać , jak się nie spędza tu wyłącznie czasu. Moderacja wykazuje dużo cierpliwości i wyrozumiałości . Ale i tez są pewne granice ,których przekraczać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę uwierzyć, że ludzie wierzą, że administracji i moderacji chce się tutaj bawić za darmo xD. Ogarnia mnie po prostu szał, jak można manipulować ludźmi. Jak pisałem, zanim miałem próbę samobójczą studiowałem informatykę i wiem mniej więcej ile można zarobić na reklamach, szczególnie na YT. (...) Pomyśleć tylko, że potem tak zmanipulowani ludzie idą na wybory, a potem mają pretensje, że w kraju coraz gorzej...

 

Długo siedzę tutaj i do tej pory się nie odzywałem ale już nie mogę cię czytać. Może przestań już pieprzyć o tym samym i po prostu stąd wyjdź, nikogo nie obchodzi to, że studiowałeś informatykę i wiesz jakie są profity z reklam a tym bardziej nikt nie ma zamiaru się przejąć twoimi pretensjami, po prostu skończ waść wstydu oszczędź. Jakbyś nie zauważył to właścicielem forum jest NextWeb poprzez portal abczdrowie, pośrednik pośrednika pośrednikiem pogania i to oni zbierają profity z reklam, niestety tak to działa. W tym kraju zawsze znajdą się takie kukły jak ty, dla których nigdy nie będzie dobrze, i zawsze będą miały jakieś "ale". Jestem ciekaw jak ty byś "rządził" tym forum. Jestem przekonany, że po tygodniu byś chciał zrezygnować, jak to było wcześniej powiedziane moderatorzy dostają ponoć multum wiadomości, na które muszą odpisywać. Do tego muszą użerać się ze spamerami i innym elementem uprzykrzającym życie, między innymi z takimi jak ty. Nawet nie obraziłbym się gdyby osiągali z tego tytułu jakiś profit, bo jednak robią swoje, zobaczyłbyś jaki syf dopiero by się zrobił gdyby nie było administracji. Co do twojego komentarza odnośnie głosowania w wyborach, niestety Ci z problemami z głową (już nie będę pokazywał palcem) też idą i głosują i dlatego jest jak jest w tym chorym kraju.

 

Cóż, dziwię się sobie, że zniżam się do tak niskiego poziomi i odpisuję takiemu troglodycie, jak ty. Piszesz, że nikt moimi pretensjami się nie interesuje - błąd szanowny prowincjuszu - jak widać nie prześledziłeś tematu do końca i są osoby, które się ze mną zgadzają. Nie chodzi tylko o fakt pieniędzy, ale także nieuzasadnionych banów i impertynenckich odpowiedzi i postów dokonywanych przez osoby stanowiące władzę, oraz brak reakcji wtedy, gdy jest potrzebna. Więcej nie będę odpisywał na twoje posty gburze, bo szkoda tylko moich nerwów na tak ograniczonych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby offtop był taki nieszkodliwy, postawcie się na miejscu kogoś z problemem alkoholowym który wchodzi teraz do wątku o uzależnieniu - a tam żarciki o wódeczce. Super, aż chce się pisać.

mysle, ze alkoholika powinien bawic w pierwszej kolejnosci, o ile nie jest jeszcze zesztywnialym imbecylem 8)

Urocze hehe ale w sumie masz rację ale sa rózni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, na początku też miałam takie zdanie. Pamiętam jak pisałam do Ka_po że zazdroszczę tej osobie że się zabija. Z wyrzutów sumienia chwyciłam za telefon. Wyzuty są najgorsze. Potrafią zeżreć człowieka do końca zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludu,chyba zdajecie sobie sprawę,że 99% internetowych samobójców,to niedoszli samobójcy,którzy po prostu potrzebują pomocy/rozgłosu/whatever.

Oczywiście,że jak ktoś piszę o tym że ma takowe myśli - wierzę,ale to przecież można porozmawiać,na forum,na pw,na spokojnie jakoś,zawsze ktoś wsparcia mentalnego czy jak to się tam zwie udzieli,nie jest chyba potrzebna cała dramaturgiczna szopka.... (chyba że ktoś zna przykładów wiele,gdzie ktoś pisał i owy czyn popełnił) ja podczas swojej 2 letniej bytności tu (prawie że 2 letniej),nie spotkałem się z ani jednym takim przypadkiem gdzie ktoś targnął się na życie (skutecznie) a wcześniej pisał o tym...

Zaś paru niedoszłych samobójców też było,i na szczęście wszyscy nadal mają się dobrze.

Wiem,niekoniecznie długi staż,ale tyle można stwierdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barsinister, przecież masz internet na swoje nazwisko, jakąś umowę. Wszystko da się ustalić.

Można mieć internet na kartę ,anonimowo. Przy każdym połączeniu inne IP .Do tego są jeszcze Hot spoty i inne punkty darmowego dostępu . Jedynie co Cię może zdradzić to numer płyty głównej , albo numer imei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, czy ja wiem.. po prostu uwazam ze to nie w porzadku przerzucanie swoich decyzji samobojczych na forumowiczow. Z cala pewnoscia moge napisac, ze kiedy bede chciala sie zabic nikt oprocz mnie nie bedzie o tym wiedzial a mysli samobojcze nie byly mi obce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikita, najłatwiej po prostu odpisać, że nie będziesz zniżał się do czyjegoś poziomu ale jednocześnie tłumaczysz swój punkt widzenia. To jak to jest? Przeczysz sam sobie? Ale skądże taki prowincjusz jak ja mógłby się porównywać do szanownego Pana materialisty. Jestem gburem i bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę, więc nie uraziłeś mnie tym. Co do "ograniczenia", nie wiem kto jest bardziej ograniczony, ja czy ty mielący ozorem nie widząc praktycznie nic poza sprawą pieniędzy, które twoim zdaniem obsługa dostaje. No tak, bym zapomniał sprawa chamskiego odnoszenia się obsługi do userów wspomniana przez ciebie w jednym poście na dziesięć pozostałych, które napisałeś o pieniądzach za reklamy. Pozdrowienia i do widzenia, lepiej żebyś już stąd wyszedł.

 

Odnośnie tematu, aby nie był offtop.

Nie rozumiem dyskusji. Obsługa forum (czyt. administratorzy, moderatorzy) są od UTRZYMANIA PORZĄDKU NA FORUM. Nie jak część z was oralnych onanistów uważa, iż od ratowania ludzi przed samobójstwami, przed samo okaleczaniem się itd itp. Chyba od takich spraw powinni być wykwalifikowani specjaliści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, to jak miałaś myśli samobójcze to powinnaś wiedzieć że przy takich emocjach różnie ludzie reagują. Jedna osoba zachowa to dla siebie, a ktoś inny chce zrobić rozgłos licząc na ostatnią deskę ratunku. I nie rozumiem czemu takie osoby mają być taśmowo usuwane, a tymczasem można śmiało offtopić w każdym dziale jeśli ma się odpowiednio długi staż na forum, bo szkoda takiego użytkownika wywalać. Jeśli tak ma być, no to trudno. Nie jestem długo na forum ale przez ten rok bardzo dużo się zmieniło, na gorsze niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita

 

A tak w ogóle - wykurwiaj :D Nikt Cię nie kocha :D Nikt Cię tu nie chce :D Poszoł won :D

 

 

Jak to pewien gbur napisał - Moderacja jest od utrzymywania porządku, zatem się pytam, czemu wciąż ten użytkownik nie dostał nawet ostrzeżenia, a jego post jest dalej widoczny i każdy może go przeczytać? Innych tak chętnie cenzurujecie, ale jak ktoś mnie wyzywa, to administracja cicho-sza. Jestem niewygodny i dlatego na ubliżanie mi będą pozwalać w całej rozciągłości, ale jakbym ja napisał do tej osoby, aby wykurwiała, to bym od razu ban dostał. A wy dalej liżcie stopy administracji i modów, by mieć ulgi w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oralny&Onanista,

no przedstaw sie cwaniaczku, spod multikonta, to kazdy potrafi mielic jezorem :zzz:

 

I teraz mógłbym oczekiwać przeprosin. Ale nie martw się, nie potrzebuję czyichś wypocin, jak to zostało określone wcześniej, jestem przecież gburem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×