Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem złożyć zażalenie na moderatora niosąca_radość. Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...

A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

 

W odezwie napisałem, że jest to szczyt impertynencji, gdyż to MY forumowicze dajemy ZAROBIĆ wam, MODERATOROM i ADMINISTRATOROM duże pieniądze i powinniśmy być traktowani z szacunkiem. Kiedy ktoś ubliża drugiej osobie - nie reagujecie. Gdy ktoś ma problemy, to zamiast zgłosić sprawę na policję, że ta osoba chce się zabić, to ją banujecie i w tak bezczelny sposób nas traktujecie. W odezwie otrzymałem kolejną wiadomość: " Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.

Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze."

 

To jest po prostu szczyt wszystkiego! Jak może takie rzeczy pisać moderacja? Co wy jesteście? ActionRedaction, Smuggler i Jedi z CD-Action? W USA za takie coś CD-Action dawno by zbankrutowało, bo by się z odszkodowań nie wypłaciło. Podobnie jest z forami. Jak takie rzeczy może pisać moderator? To mi się w głowie nie mieści! Żeby to jeszcze było forum w stylu 4chan, to jeszcze bym zrozumiał, gdyż tam są sami troglodyci, prostaki i chamy, ale żeby tutaj nawet to dotarło? Jestem zbulwersowany i dzięki takim osobom, jak niosąca_radość tracę wiarę już nie tylko w władzę każdej maści, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero, ale tracę wiarę w słuszność egzystencji ludzkiego gatunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem złożyć zażalenie na moderatora niosąca_radość. Zapytałem grzecznie tę osobę, dlaczego zbanowała człowieka, który pisał, że się zabije. W odezwie otrzymałem taki komunikat: "Mam gdzies co sobie na ten temat myslisz. Byl ostrzegany kilkukrotnie i nic nie pomagalo wiec sam sobie na to zasluzyl...

A Ty jesli masz cos do wladzy to zrob transparent i wyjdz na ulice."

 

W odezwie napisałem, że jest to szczyt impertynencji, gdyż to MY forumowicze dajemy ZAROBIĆ wam, MODERATOROM i ADMINISTRATOROM duże pieniądze i powinniśmy być traktowani z szacunkiem. Kiedy ktoś ubliża drugiej osobie - nie reagujecie. Gdy ktoś ma problemy, to zamiast zgłosić sprawę na policję, że ta osoba chce się zabić, to ją banujecie i w tak bezczelny sposób nas traktujecie. W odezwie otrzymałem kolejną wiadomość: " Zachowujesz sie jak rozpieszczone dziecko, ktoremu mamusia nie kupila zabawki a Twoje argumenty nie dosc ze mijaja sie z prawda to jeszcze sa typu nie, bo nie. I obojetnie co powiem, to ja mam racje.

Sory, ale rzeczywistosc w ktorej zyjesz niewiele ma wspolnego z prawdziwymi realiami, ale to nie moj problem. Jesli chcesz zyc we wlasnym skrzywionym swiecie, prosze bardzo. Jeszcze ci powodzenia pozycze."

 

To jest po prostu szczyt wszystkiego! Jak może takie rzeczy pisać moderacja? Co wy jesteście? ActionRedaction, Smuggler i Jedi z CD-Action? W USA za takie coś CD-Action dawno by zbankrutowało, bo by się z odszkodowań nie wypłaciło. Podobnie jest z forami. Jak takie rzeczy może pisać moderator? To mi się w głowie nie mieści! Żeby to jeszcze było forum w stylu 4chan, to jeszcze bym zrozumiał, gdyż tam są sami troglodyci, prostaki i chamy, ale żeby tutaj nawet to dotarło? Jestem zbulwersowany i dzięki takim osobom, jak niosąca_radość tracę wiarę już nie tylko w władzę każdej maści, która nas kałamarzy ma za mniej niż zero, ale tracę wiarę w słuszność egzystencji ludzkiego gatunku...

Popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zarzutów- nie odniosę się, ale muszę Cię brutalnie uświadomić w jednej, ważkiej kwestii- mianowicie "tych grubych pieniędzy". Moderatorzy i admin są wolontariuszami przez duże w, co oznacza, że nie dostają ani grosza za sprawowanie pieczy i dbanie o porządek na forum.

 

Druga sprawa- jeśli wymagasz przestrzegania prawa to sam je przestrzegaj. Upublicznianie treści prywatnej korespondencji jest niezgodne ani z prawem, ani z regulaminem tego forum. Jest problem z ekipą- idziesz z tym do administratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę , że my czyli moderacja i administracja jesteśmy tylko ludźmi i też chorymi, borykamy się ze swoimi problemami , Za pracę na forum jak już napisał Dark Passenger, nikt nam nie płaci. Nie jestesmy też w żaden sposób przeszkoleni ani nie mamy jakichś specjalnych narzędzi by w takich sytuacjach reagować. W regulaminie jest jasno okreslone , ,że takie posty będą usuwane, a użytkownicy banowani, .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ale ja też zauważyłam, że niosąca radość jest niezbyt miła dla innych. ja z nią żadnego zatargu nigdy nie miałam ale to w jaki sposób pisze jest zwyczajnie niemiłe. To samo zauważyłam, że tam gdzie odezwano się chamsko wobec innych modki nie reagują zupełnie a daja bany za takie tematy jak zabije się :roll: To chyba narmalne, ze człowiek ma chwilę załamania to trzeba pomóc a nie banować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, Mylisz się, KAŻDY ma obowiązek PRAWNY zgłaszać takie sprawy i jeśli tego nie uczyni, a osoba się zabije, to możecie być pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Co, jak przez was ten biedny chłopak się zabił? Dla mnie jesteście zwyrodnialcami! Na dodatek w TAKI sposób nie powinna odpisywać moderacja. Powinna być, że tak to ujmę "poprawna politycznie". Wy pozwalacie sobie na zbyt wiele i nie zdziwię się, jak otrzymam teraz bana i wszystkie moje posty zostaną usunięte, bo tak się traktuje ludzi, którzy walczą z władzą. Tak btw, to spodziewałem się, że ręka rękę myje, jak pan Tusk swoich partyjniaków i Watykan swoich księży, którzy bardzo kochają dzieci. Radzę poczytać Art. 151. KK, bo widzę, że tutaj "pracują" osoby zupełnie niekompetentne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwykłe lekceważenie i znieczulica. W takich sprtawach powinno się reagować, nawet jeśli poźniej taka osoba miała by pretensje za to, że nasłano na jej chatę policje. Przecież wiadomo, że w tego typu sytuacjach człowiek nie myśli racjonalnie.

A skoro pisze na forum psychologicznym o takich zamiarach, to gdzieś podświadomie "woła o pomoc", co innego zamiary samobójstwa u ludzi, którzy nigdzie o tym nie informują. wtedy już nic nie pomoże. Ale tutaj jak najbardziej możnaby zareagować i uratować czujeś życie.

Także myśle, że podchodzicie do sprawy zbyt regulaminowo i lekceważąco biorąc pod uwagę fakt, że to jest czyjaś tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Sprawa "samobójstw" była już wiele , wiele razy tutaj poruszana,. Uwierz mi , że przeżyłam tutaj kilkadziesiąt takich akcji. Ja osobiście nie czuję się na silach aby brać w tym udział. Kosztuje mnie to zbyt dużo nerwów, a tak jak napisałam wyżej też jestesmy ludźmi chorymi,. Teraz jak widzisz wyżej ktoś mnie bardzo ladnie podsumował. Gwoli wyjaśnienia powiem , że to ja wzięłam tabletkę uspokajającą i poszłam się połozyć, bo miałam niezłą jazdę, ale było to już po kilkugodzinnej akcji, udostępnianiu policji IP itd, .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, 1 jedna sprawa a ja zgłaszałam już 5

 

*Wiola*, nieładnie bo jestem na Was wściekła czemu ja mam ponosić te wszystkie koszta jak to, że sama się po tym truj ę i trafiam na oddział,a Wy nie bo " chorzy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mnie tam opiepszyla bardzo kulturalnie na pw, nie mam zastrzezen:P Ale to co Niktita cytuja faktycznie jest przesada, moze miala zly dzien. :mrgreen:

 

A te glupie gadanie "zaraz sie zabijeeeee :why: ", to przeciez, jak wiemy, w 99.9% glupia proba zwrocenia na siebie uwagi. Jesli ktos naprawde zaraz chce to zrobic, nie bedzie go raczej interesowalo, by opisac to na jakims forum, tak sadze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, Nie chce mi się powtarzać, bo widzę, że oleju do głowy wam nie wleję. Proszę poczytać ten artykuł i go przeanalizować. NIKT nie jest ZWOLNIONY od UDZIELENIA pomocy. Przypomina mi się trochę taka sytuacja:

[videoyoutube=]

[/videoyoutube]

 

Człowiek leży o kulach na środku jezdni, a pan egzaminator jako przedstawiciel władzy nie poczuwa się do pomocy tej osoby.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×