Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ale to oko i cała głowa super jej wyszła, cały słoń ma jakieś 7x10cm a tyle szczegółów widać, cieszę się, że akurat to tej tatuażystki trafiłam, ma dziewczyna talent chociaż krótko tatuuje bo młoda jest. on jest na nodze więc się trochę zawija, przez co ciężko się fotografuje, na żywo wygląda jeszcze fajniej :)

 

-- 19 paź 2013, 23:13 --

 

Śmiercionauta, super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, u mnie jak zaczęła robić to stwierdziłam, że ogona już nie trzeba, tak bolało. a potem się przyzwyczaiłam i jakoś poszło, rozmowa na luzie, pod koniec było gorzej bo skóra już zmęczona jak się w tym samym miejscu robi. potem folia i do domu, w drodze nic przecież nie boli. przy takim dużym to chyba na pierwszej sesji tylko kontur, a na kolejnych wypełnienia. gorzej jak to spuchnie, ale nie puchnie jakoś bardzo od razu, tylko na drugi dzień. jakbyś wracał pociągiem to nawet lepiej, bo będziesz zmęczony, a po zrobieniu dobrze jest odpocząć, poleżeć, a nawet się przespać, żeby się zregenerować. i dużo pić, bo się człowiek stresuje i odwadnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, sam bym sobie takiego w życiu nie zrobił,ale jeśli ma straszyć to jest dobry.

Z anatomicznych tatuaży bardziej lubie połączenia mięśni z elementami stalowymi,kable itp.

Gdzieś ostatnio w sieci widziałem fajny wzór gdzie gość miał połączone nogę z jakby kawałem metalu/pancerza na kolanie .

Jak na pc bede to wrzuce :P

 

-- 20 paź 2013, 16:40 --

 

259801472224109354INToYs27c.jpg (wcześniej wspomniany wzór) :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×