Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To, że nie jestem pedofilem nie znaczy, że nie mam prawa moralnego wypowiedzieć się co o nich myślę dajmy na to w wątku o nich. Widać ciężko idzie ci (celowo z małej) rozumowanie, pewnie za dużo przepiłeś szarych komórek. Kończę temat i nie będę więcej dyskutował z tym człowiekiem i dodaję go do ignorowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, a ja znam takiego super spokojnego czlowieka, swojski osiedlowy edek, ale czlowiek wyksztalcony, endzajner, a jak sie napije to w ogole do rany przyloz, a ze napity jest ciagle, to jest po prostu czlowiek-dobroc. Moja matka zna jego rodzine, zona narzeka, ze zmarnowal sie zawodowo, bo dorabia tylko na fuchach, ale w zyciu nigdy zadnej agresji, awantury.

Tez jest alkoholikiem, z pewnoscia. No i co, do piachu? Bo patologiczne bydle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx nie jest alkoholikiem,

JESTEM ALKOHOLIKIEM !!!

 

Przechlalem "dobrych" 10 lat w ostrych ciągach .

 

-- 19 paź 2013, 21:06 --

 

jeszcze jeden wpis nie w temacie watku , zamknę temat

 

 

Wiola , czym Tu sie tak denerwowac ? To dyskusja z jajami i musi byc taka !Nie czuję sie przez nikogo obrażony, nie dałem nikomu takiej mocy nad sobą . Gra muzyka , a, że kogos nerwy poniosą ? Na takim Forum to norma, nikt nikogo nie pobił , więc wszystko pod normą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszą bo ktoś kto pije sam jest sobie winien

za pożno teraz na szulkanie winnych i rozgrzebywanie obiadu sprzed 30 lat , co bylo w nim nie tak , kto go zrobił i czego nie dodał , a czego dodal za duzo,,,inne bzdety /zostałem pijakiem i hu+ , a teraz nie piję , to jest już mój wybór,ale to też hu+ , tyle ,że odwrotny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, do jasnej cholery -rodzice sa winni. nie ma takiej opcji zeby osoba, ktora miala cieplo w domu i byla otoczona troska, ale jednoczesnie miala poletko do wlasnych decyzji popadla w nalog!!! jak ktos kocha siebie to krzywda mu sie nie stanie.

ofiara staje sie katem albo popada w rozne zaleznosci, bo zrobiono jej krzywde! bezbronne dziecko nie ma pieprzonego wplywu na nic!!!

najlepiej zeby kazda rodzina ktora chce miec dzieci byla poddawana badaniom psychiatrycznym!!! bo wielu se mysli ze dziecko zalatwi sprawe ich hujowego zwiazku albo jest im nudno po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jakie sa przyczyny Twojego alkoholizmu jak myslisz? ogolnie jestes zonaty masz dzieci?

Mam zone , dziecko .

Nie chce mi sie pisać o przyczynach , powodach i wszelkich innych smarodach swojego nalogu .

Na 4 przebytych Odwykach zapisałem tego grube dziesiatki zeszytów , aż sie rzygać chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszą bo ktoś kto pije sam jest sobie winien

za pożno teraz na szulkanie winnych i rozgrzebywanie obiadu sprzed 30 lat , co bylo w nim nie tak , kto go zrobił i czego nie dodał , a czego dodal za duzo,,,inne bzdety /zostałem pijakiem i hu+ , a teraz nie piję , to jest już mój wybór,ale to też hu+ , tyle ,że odwrotny. ;)

jestem pamiętliwy może być i 50lat bez różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie zeniles zona akceptowala Twoj alkoholizm?

tak zaakceptowała . Nawet ksiądż przed ślubem wziął ja na osobną prywatną rozmowę ostrzec ją , że we mnie juz zawsze będzie drzemał zwyyyyrodnialec,,,jak tylko spróbuje alkoholu , to sie obudzi .

Ale jak to babki , kocha to w ogień pójdzie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jasnej cholery -rodzice sa winni. nie ma takiej opcji zeby osoba, ktora miala cieplo w domu i byla otoczona troska, ale jednoczesnie miala poletko do wlasnych decyzji popadla w nalog!!! jak ktos kocha siebie to krzywda mu sie nie stanie.

Moim zdaniem alkoholikiem może stać się każdy, bez względu na to, jakich miał rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×