Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

za mna w sumie nienajgroszy dzien mimo sporej, niekkonwencjonalnej dawki stresu i napiec. Do 15 bylo standardowp, pozniej pojechałem na parking pogadac z gosciem napic sie kawy. Wyjazd z parkingu w supernastru to znaczy taki dobry humor i uspokojenie. Pozniej poszedlem do biura i o godzinie 16:15 sie zaczyna.:Przychodzi gosciu który zawsze glośno gada przez telefon, odnotowuje na kartce ile razy mnie wkurzyl, dochodzi do 4 razy, pozniej gada po angielsku juz 20 minut,

napiecie siega zenitu ide do totalety zarzyc tablekte (paroxetyne) tabletka wpada do sedesu. Co oznacza dla mnie zmarnowany wieczór bo zaczna sie objawy absencyjme, wychodze, gość dalej gada, ide zrobic herbate i wracam, gościu dalej gada. Emocje osiagają zenit podchodzę do niego łapię go za oszywe i ciagne do salki konferencyjnej, ale sie skurczybyk wyrywa po 3 metrach. A ja go tam ciągnąłem, żeby tam wlazl i gadał bez przeszkadzania innym w tym openspejscie.

 

Pozniej wracam widze ze gada, ale wlazł już sam do konferencyjnej i go nie slychac. Jak wyszedl to na starcie go opierzyłem i zaczal za to wsztko przepraszac, ale to taki ignorat co ma w dupie innych. Trzeba mu po porstu pokazać gdzie jest granica. A ze mnie jest bardzo spokojny czlowiek. To cale działanie wcale do mnie nie pasuje, ale to już po prostu adrenalina na maksa.

 

A wieczorem wziąłem udzial w szkoleniu. Z początku stres bo raz sytuacja poywzej, dwa objawy dostwanienia tabletki, trzy nowa sytuacjia - sami obcy ludzie.

Człowiek juz na starcie jest przydzielony do 3-osobowej grupy i nie ma sie jak wymiksować jak sie będzie gorzej czul. W sumie przez cały czas meczyly mnie

napiecie i spiecie i objawy odstawienne, ale nie chciałem wychodzić, bo byl to fajny kontakt z ludźmi, Pozniej nawet sie jakos uspokilem. Nawet ogrywalem role

wlasciela fabryki samochodów i organisty. Było naprawde bardzo wesolo, momentami przypominalo mi to kabaret bo bylo wiele scenek odrywanych

i ludzie co chwile chcacy albo niechcący mowili coś dowcipnego. Jedna dziewczyna udwala psa chodziac na czworaka ( a mogla przeciez pomachać pałą).

W sumie bylo to przesympatyczne szklenie, ktore trwalo az do 23, jak sie konczyło to chyba wszytkim bylo smutno, ze to koniec, tyle bylo fajnych entuzjastycznych emocji.

 

Z biura wyszedłem po tym wszyskim cały rozemocjonowany i spięty. Jak zwykle w takich sytuacji mam do siebie pretensje, czemu sie w to wszytko pcham.

Powinem unikac stresu, ogladac telewizje i robic cos co uspokaja. Ale bardziej czuje, ze zyje. Chociaz mozna miec później problemy ze snem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, a ja mam ochotę na słodkie, ale odkąd mieszkam w akademiku, to dla mnie jest to nieosiągalne, oszczędzam jak tylko mogę, jedynie w moje urodziny koleżanki z akademika i ze studiów kupiły mi co niecoś, więc się najadłam ^^

 

mi dziś sprawiła radość kanapka z czosnkiem :) mmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem, ze carlosowi cos sprawilo radosc, i bylem wielce ciekaw, co to moze byc
niedoczekanie, chyba to tylko po mojej śmierci możliwe.

 

-- 19 paź 2013, 18:33 --

 

zdobione skręcanymi paseczkami :P niestety nie mam zdjęć

myślałem że to jakieś świąteczne kartki ręcznie rysowane, malowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem, ze carlosowi cos sprawilo radosc, i bylem wielce ciekaw, co to moze byc
niedoczekanie, chyba to tylko po mojej śmierci możliwe.

 

-- 19 paź 2013, 18:33 --

 

zdobione skręcanymi paseczkami :P niestety nie mam zdjęć

myślałem że to jakieś świąteczne kartki ręcznie rysowane, malowane.

świąteczne - w sensie bożonarodzeniowe, jeszcze nie, bardziej urodzinowe/imieninowe, ale to kwestia czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×