Skocz do zawartości
Nerwica.com

Różnica wieku i wzrostu między partnerami.


korpus84

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi,

pozatym nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi i tego co mam na mysli mowiac o ograniczeniach twoich, nie chce ci tego wykładać muusisz do tego sama dojśc, jedziesz najprostszą droga ze dziadek co ma 60 lat, nie to miałam na myslii tylko twoja postawe psychologiczna, nie rozumiesz a mnie sie nie chce tobie tłumaczyc

Czy ty rozumiesz, że patrzę przez pryzmat własnej osoby? Mnie taki wiek partnera nie odpowiada? Nie chce zwyczajnie

Akurat co do profilu psychologicznego świetnie się nadaje tutaj przykład dziewczyn które wybierają tylko starszych partnerów ;)

 

-- 18 paź 2013, 14:07 --

 

Reiben, Brak słów zwyczajnie. ja mam zacząć widzieć obiekty seksualne w 60 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

gdyż ta użytkowniczka zawsze "ma rację" wg. niej :)

Każdy ma rację wg siebie ;) Ja też święcie wierzę, że to co pisze jest słuszne :P

 

Rozumiem punkt widzenia khaleesi, rozumiem też te babki, które wolą starszych i te które wolą młodszych.

Każdy wiąże się z tym z kim jest mu dobrze.

 

Brak słów zwyczajnie. ja mam zacząć widzieć obiekty seksualne w 60 :lol:

W sześćdziesięciolatkach to i ja nie widzę obiektu seksualnego, a mam dość spaczony gust :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, przede wszystkim mam własne zdanie a nie przylizuje sie za każdym razem i każdym miesiacem innemu facetowi jak to robisz ty.

 

Ty chyba dziewczynko nie wiesz o czym piszesz, jeśli masz problem z nawiązywaniem znajomosci poprzez neta, to juz Twój problem, a to że ja z kims pisze to moja sprawa i Tobie nic do tego. Zajmij sie swoim podwórkiem.

I jeszcze jedno przestań sie interesować moją d...pą i czytać wnikliwie moje posty od początku kiedy jestem na forum.

Bo albo przemawia za Tobą zazdrość albo masz obsesje na moim punkcie :lol: This end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, przede wszystkim mam własne zdanie a nie przylizuje sie za każdym razem i każdym miesiacem innemu facetowi jak to robisz ty.

 

Ty chyba dziewczynko nie wiesz o czym piszesz, jeśli masz problem z nawiązywaniem znajomosci poprzez neta, to juz Twój problem, a to że ja z kims pisze to moja sprawa i Tobie nic do tego. Zajmij sie swoim podwórkiem.

I jeszcze jedno przestań sie interesować moją d...pą i czytać wnikliwie moje posty od początku kiedy jestem na forum.

Bo albo przemawia za Tobą zazdrość albo masz obsesje na moim punkcie :lol: This end

Wystarczy mi opinia o Tobie którą już nieraz wyrazili inni. To ty nie wtrącaj swoich 3 zbytecznych gr do tej dyskusji bo tylko prowokujesz :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi opinia o Tobie którą już nieraz wyrazili inni. To ty nie wtrącaj swoich 3 zbytecznych gr do tej dyskusji bo tylko prowokujesz
Mam gdzieś opinie tych innych jak i Twoją. Ja mam swoje życie i własne wartosci, a że ktoś mi obrabia tyłek na pw, to juz ich/Twoja sprawa. :D Mnie to zwyczajnie mówiąc wali...

 

-- 18 paź 2013, 13:28 --

 

Śmiercionauta, chyba trza tak zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, luk i dig wyruszyli w długą i niebezpieczną podróż ku krańcom wszechświata. Gdy już tam dotarli to zobaczyli niewyobrażalną pustkę, której nie przeżył luk, a dig zmienił swoje imię na Śmiercionauta. I od tej pory podróżuje po wszechświecie walcząc ze złem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o wzrost, uwielbiam dziewczyny niskie. Sam mam 182cm, ale 155-160cm to dla mnie idealny wzrost kobiety. W praktyce jest mi to obojętne, byle nie miała więcej niż 175-177cm.

Kilka razy spotykałem się z młodszymi (sam mam 22), ale było to totalnie bez sensu - albo ja jestem mentalnym zgredem, albo one mają zachwianą hierarchię wartości. Zawsze podobały mi się kobiety kilka lat starsze, z takimi najlepiej się dogadywałem, znajdowałem wiele tematów do rozmów i traktowały życie poważniej niż moje rówieśniczki czy młodsze. Tak czy owak, nie chciałbym się wiązać z kobietą młodszą choćby o rok. Taka 2 lata starsza odpowiadałaby mi najbardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszrchświat nie ma końca, jest jak nasza planeta tylko z dodatkowm wymiarem

Niezupełnie, nasz wszechświat ma koniec i cały czas się będzie rozszerzał aż stanie się ogromny i zimny. Natomiast obecnie zgodnie z teorią strun wszechświatów jest wiele i nasz powstał w wyniku zderzenia dwóch lub rozdzielenia się jednego. Zgodnie też z tą teorią jest 11 wymiarów w naszym wszechświecie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×