Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Paprotka87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

tak na prawdę nie wiem, czy cierpię na depresje, nerwicę.. Wiem jedno, jest mi bardzo źle psychicznie i nie umiem z nikim bliskim o tym rozmawiać. Kiedy słyszę argumenty 'przecież nic takiego Ci się nie stało', to skręca mnie od środka. Nie zdecydowałam się jeszcze na leczenie, dojrzewam do wizyty u psychologa. Pomyślałam, że może na tym forum ktoś udzieli mi wsparcia, chociażby zrozumie mój 'ból istnienia'.. Tak bym to własnie nazwała..

 

Składa się na niego wiele aspektów. Po pierwsze rozstanie z chłopakiem (ja Go zostawiłam), który okazał się gejem, po drugie życie z Jego psychopatyczną rodziną, po trzecie - skutkiem dwóch pierwszych, utrata poczucia własnej wartości (samoocena sięgnęła dna).. Po czwarte ? Hmm.. Powrót do domu.. taaak.. Pod skrzydła nadopiekuńczych rodziców, którzy nauczyli mnie i moja podświadomość, że bezpiecznie się czuję, kiedy JEM. Problem ostatnio największy, z którym sobie nie radzę.

 

Podsumowując, jest mi po prostu źle ;). Ciągle się uśmiecham, ale to tylko gruba fałszywa skorupa, pod która gnije moja dusza..

 

Piękne przedstawienie się ;)..

 

Witam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, potrafiłam się cieszyć... po prostu czuję, jakby tamten człowiek wyssał ze mnie całą dobrą energię... Dodam dla uzupełnienia, że leczył się na depresję, która spowodowana była problemami z dzieciństwa... Brak akceptacji przez Ojca, nadmierne wymaganie itp. .. Wspierałam Go i wierzyłam, że dzięki tej miłości uda Mu sie z tego wjsć.. Po czym wyszły.. problemy z homoseksualizmem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Paprotka, smutne przeżycia, współczuję gorąco :( Ja też miałam z chłopakami sporo problemów, to po części rozumiem, też wpadałam w depresję m.in. z powodu problemów w związkach... Nie czekaj z wizytą, na pewno Ci się przyda, a być może zostaniesz też skierowana na leczenie do psychiatry.. To może brzmi tak groźnie, ale leki potrafią zdziałać wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to nie wiem czy leki są mi potrzebne, ale rozważam pójcie do psychologa.. Muszę poczytać o specjalistach w swoim regionie i będę działać, ponieważ jesień nie wpływa za dobrze na moje samopoczucie :)

 

Dziękuję Wam za zainteresowanie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×