Skocz do zawartości
Nerwica.com

Różnica wieku i wzrostu między partnerami.


korpus84

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi,

za duzo sie przejmujesz tym co jest seksowne a co nie jest, ja znam facetów którzy mają po 40 ,są grubi z brzuchami i w ogóle fe i kobiety z super figurą wygladające 15 lat młodziej, za bardzo myslisz i analizujesz i tracisz pewnosc siebie przez to, pozatym fajnie przeżyć chocby 10 lat z kimś a później sie rozstac niz odmawiac sobie bo co bedzie, bo może to być twoje najlepsze 10 lat w zyciu, takie podejscie jak twoje mnie drazni, nie zdecydowałbym sie na zwiazek z młodszyym bo jak bede wyglądac, ja nie mam takich mysli bardziej mysle jak on bedzie wygladal i czy bedzie pod względem wizualnym spelniał moje oczekiwnia,

uwazam,ze róznica większa niz 15 lat to juz sporo do 15 jeszcze jako tako, moja mama ma 63 i sie spotyka z młodszymi facetami bo mowi ze męzczyźni w jej wieku to dziadki, sama wyglada duzo młodziej i wiek wcale nie przeszkada jej w tym by po smierci mojego ojca spotykac sie z facetami duzo młodszymi, co ma siedziec przed telewizorem, niech korzysta życia dopóki moze,życie jest tylko jedno a co przezyjemy to nasze nie sasiadów i innych ludzi, oni za nas nie zyja, oni mogą sobie pogadać co najwyzej na nasz temat,

ja osobiscie nie wyobrazam sobie siebie u boku 20 lat starszego faceta, ale z drugiej strony róznie w zyciu bywa ;)

Serio? ja tam wole mieć takiego partnera przy którym nie będę musiała patrzyć caly czas w lustro i zastanawiać się nad różnicą wieku i czy mam zmarszczki a on nie. Jak są kobiety którym to lata to droga wolna. Dla mnie to masakra ogólnie. ]i vice versa ;) To, że twojej mamie to odpowiada to nie znaczy, że zmienie swoje zdanie na ten temat

Do tej pory jak żyje nie spotkałam podniecajacego 50 czy 60 latka :lol: Wolę inną grupe docelową. Rówieśników góra do 5 lat. Tak samo bym się nie wzięła za 19 latka bo mnie tacy w ogóle nie interesują. Pozdrawiam! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ale dalej nie wiem za bardzo co mają Murzyni wspólnego z tym? :roll:

 

-- 17 paź 2013, 14:32 --

 

A ja tam nie mam nic przeciwko bycia z młodszym partnerem do granicy jaką wcześniej określiłam czyli max 7 lat, sama wyglądam młodo więc dla mnie nie stanowi to żadnego problemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu była mowa o 20 i 60 latkach w obie strony. Ja tutaj nie piszę o maksymalnej dopuszczalnej granicy u Ciebie jest 7 lat u mnie 5 lat młodszy a do 10 lat jak starszy ode mnie. Inne liczby sa nie do przyjęcia dla mnie i ja bym nie chciała się wiązać ze starcem ani z chłystkiem. Zresztą nie mam takie dylematu i dla mnie aluzje tahela jakobym coś sobie odmawiała sa nietrafione :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merc84, dokładnie. Facet 40 latek i kobieta 70 latka no dla mnie to jest bardzo duża różnica wieku. Za 10 lat kobieta może nogi wywinąc a facet jeszcze żyje. Dla mnie nie jest do przyjęcia taka duża różnica wieku bo to zwyczajnie nawet się nie zestarzeją razem. Ona/on o laseczce a taki 50 latek może mieć jeszcze inne spojrzenie na zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tez chodzi o to zeby sie razem zestarzec

 

Pffff.... ;)

 

Na prawdę poznajecie kogoś i myślicie o tak odległej przyszłości?

O tym, czy za 10 lat jedno będzie pomarszczone, a drugie w szczycie seksualnej formy?

 

Tak na dobrą sprawę to przyszłość jest taką teraźniejszością, która będzie się działa kiedyś.

Głupio to brzmi, ale prawda taka, że masowo ludzie myślą o tym czy coś ma przyszłość, a tak na prawdę jak ma fajną teraźniejszość to nie ma podstaw, żeby myśleć, że przyszłość będzie niefajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? ja tam wole mieć takiego partnera przy którym nie będę musiała patrzyć caly czas w lustro i zastanawiać się nad różnicą wieku i czy mam zmarszczki a on nie.

Powaznie bys sie tym przejmowala? :shock: No to problem jest w Tobie a nie ogolnie w roznicy wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja to rozumiem :) Nie rozumiem natomiast tej paniki ze jak partner mlodszy to liczy sie kazda zmarszczke i zamartwia uplywem czasu. Mnie osobiscie to zupelnie nie martwi. Bardzo lubie siebie w wieku w ktorym obecnie jestem. Duzo bardziej niz kiedy bylam mlodsza i uwazam , ze to nie ja mam fart ze mam mlodszego partnera ale on ze ma mnie. Zreszta jestesmy zgrani idealnie na wszystkich plaszczyznach wiec roznica wieku nie ma u nas znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×