Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie narzekać, grają lepiej niż zwykle.

I tak wciąż grają za słabo.

 

I będą, czas się z tym pogodzić :) Nie rozumiem skąd ten boom na piłkę, czemu nazywamy to dyscypliną narodową, skoro w wielu innych dyscyplinach odnosimy sukcesy, chociażby w Grapplingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, ok, Wladziu, to powiedz mi czemu ja mam wejsc i grac do cholery, skoro to oni sa zawodowymi pilkarzami i to oni powinni prezentowac poziom? Mam prawo skrytykowac ta ich gre tak samo jak krytyk ma prawo ocenic negatywnie film mimo, ze sam ich nie tworzy.

 

Co do tej rzekomej "dyscypliny narodowej" to sie zgadzam. Noga nie powinna nia byc. W taekwondo odnosimy sukcesy i jakos nikt o nich nie mowi, bo przeciez lepiej pieprzyc bez przerwy o tych pseudo-pilkarzach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, ok, Wladziu, to powiedz mi czemu ja mam wejsc i grac do cholery, skoro to oni sa zawodowymi pilkarzami i to oni powinni prezentowac poziom? Mam prawo skrytykowac ta ich gre tak samo jak krytyk ma prawo ocenic negatywnie film mimo, ze sam ich nie tworzy.

 

Co do tej rzekomej "dyscypliny narodowej" to sie zgadzam. Noga nie powinna nia byc. W taekwondo odnosimy sukcesy i jakos nikt o nich nie mowi, bo przeciez lepiej pieprzyc bez przerwy o tych pseudo-pilkarzach :roll:

 

Ok, masz rację, przepraszam. Poprostu już rozpaczliwie szukam jakiegoś pozytywu w ich grze. Pierdole ten mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×