Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście dosyć pracowicie, wreszcie popracowałem przy przyczepie kempingowej. A jak Tobie minął dzień?

ooo, przyczepa kempingowa, wybierasz się gdzieś? ;)

ja dziś byłam u lekarza, potem na zakupach, kupiłam nowe buty^^ ale za to żołądek mi się buntuje, cały dzień prawie nic nie jadłam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dosyć pracowicie, wreszcie popracowałem przy przyczepie kempingowej. A jak Tobie minął dzień?

ooo, przyczepa kempingowa, wybierasz się gdzieś? ;)

Niestety na razie nie, bo chwilowo jestem bez samochodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście dosyć pracowicie, wreszcie popracowałem przy przyczepie kempingowej. A jak Tobie minął dzień?

ooo, przyczepa kempingowa, wybierasz się gdzieś? ;)

Niestety na razie nie, bo chwilowo jestem bez samochodu. ;)

ahaa, bo myślałam że może coś planujesz bo pogoda jest śliczna ostatnio, szczególnie dziś była ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, LOL, graja lepiej niz zwykle? Kilka groznych akcji? 2 przy kilkunastu akcjach Angoli? No, rzeczywiscie dobrze, biorac pod uwage fakt, ze biegaja za Anglikami jak barany i nie moga im zabrac pilki. Graja 50 razy gorzej niz z Ukraina, gdzie grali w miare przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, LOL, graja lepiej niz zwykle? Kilka groznych akcji? 2 przy kilkunastu akcjach Angoli? No, rzeczywiscie dobrze, biorac pod uwage fakt, ze biegaja za Anglikami jak barany i nie moga im zabrac pilki. Graja 50 razy gorzej niz z Ukraina, gdzie grali w miare przyzwoicie.

 

To właź cwaniaczku na boisko i pokaż co potrafisz :) Typowy Janusz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×