Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę coś sobie zrobić. Wczoraj umarł mi myszak. Miał wzdęcie od paru dni, leczyłam go, ale nic nie dawało. Nic to, że mam wyrzuty, że go nie uśpiłam. Chciałam mu zrobić sekcję. Ale wszędzie albo nie robią w ogóle, albo liczą sobie 60-100 zł. Nie mam tyle kasy i nikt mi tyle nie pożyczy (zresztą z czego miałabym oddać). Zresztą i tak muszę z innym myszem iść do weta. Obiecałam sobie, że kiedyś się dorobię i będę miała tyle pieniędzy, że takich problemów mieć nie będę. Ale szkoda. Bo zależało mi na tej sekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie średniawka... Dzień jako tako zleciał, noc - masakra :-| Odstawienie prochów + Samotność nie są dobrą kombinacją...

 

-- 15 paź 2013, 03:47 --

 

Sieczka w mojej głowie :-| jest 3:40 a mnie skończyły się pomysły z cyklu: Co z sobą począć? Nie jest dobrze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, tylko żeby nie być samotnym, też trzeba coś w tym kierunku chociaż starać się robić ;). Niekoniecznie musi się udawać, ale nie podejmując walki nigdy nie pójdziesz do przodu.

 

U mnie zapowiada się świetny dzień. Mam wolny, bo odpuściłam sobie jeden wykład, więc zasiadam do ostrej nauki na jutro pomieszanej z odrabianiem serialowych zaległości (brzmi jak oksymoron, hoho. Ale nim nie będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, tylko żeby nie być samotnym, też trzeba coś w tym kierunku chociaż starać się robić ;). Niekoniecznie musi się udawać, ale nie podejmując walki nigdy nie pójdziesz do przodu.

 

Spokojnie Milady, średnio widzę wyjście na miasto z zespołem odstawiennym ;) Muszę jakoś przemęczyć samotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś wyjście do centrum, a w jednej książce zostało mi kilka stron... Ponieważ nie miałam zamiaru chodzić drugi raz z jedną książką, gdy lekcja skończyła się przed dzwonkiem, wyciągnęłam Listy... Gimbusy jak to gimbusy zszokowane widokiem książki zaczęły krzyczeć autora, na co anglistka z zacieszem do mnie:

"tylko od Plath w depresję nie popadnij"

proszę pani, nie popadnę, no skąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam spać w nocy, byłam strasznie rozdrażniona, niespokojna, podniecona jednocześnie, była pogoń myśli i serce waliło mi młotem. Zasnęłam o 4. Rano obudziłam się z głową ciężką jak kamień, uczuciem człowieka przed zawałem. Skoczyłam do apteki po Zomiren i poszłam tylko na matmę, żeby napisać klasówkę. A że nie brałam go od 4 miesięcy, to po jednej tabletce z trudem utrzymałam długopis w ręku, trzęsąc się i pocąc, więc nie mam co liczyć na dwa. Wciąż czuję się lekko "przyćpana". Niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna klapa :( Kiedy udało mi się po prawie 2 godzinnej walce uporać z lękiem przed wyjściem z domu, kiedy w końcu się jakimś cudem zmobilizowałam to niestety moje auto nawaliło, nie chciało odpalić i nie załatwiłam ważnej i pilnej sprawy.

Obawiam się czy poniosę tego konsekwencję bo dziś był ostateczny termin załatwienia tej sprawy. I znów czarne wizje krążą mi nad głową, jestem beznadziejna :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejdis, tulam

 

Nie dam rady dziś dokończyć artykułu który zaczęłam o Pro anie. Niby łatwy temat bo dobrze mi znany, ale czuję się wypalona. Ciągłe latanie do miasta,w piecu napalić, zrobić psiakom jeść itp. po tym nie mam już na nic sił. Jutro cały dzień w domu to może uda mi się dwa skrobnąć. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×