Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a sex. Wątek zbiorczy


Sertralina

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie, czy ktos bierze amilitryptyline w dawce np 150? Jak ona dziala na mozliwosci do sexu i mozliwosci do sportu? Czy tak samo miesnie robia sie jak z waty? Jak jest z motywacja, rowniez niewiele sie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze dawke 150 mg i prowadzi zycie seksualne?

dobre :lol:

U mnie życie seksualne po 15mg Paroksetyny jest na total wymarciu , a Ty marzysz po 150 mg franka o pieszczotach .

Po takiej dawce to dodatkowo by mi szczęki się rozsypały z napięcia i szczękościsku .

Apetyt ZEROWY ! Nic mi ta skutecznie nie zabijalo apetytu. Śmiać się czy płakać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda ze sprawa sie tak ma. Bo mi taka lekarka zasugerowala ze mam reemisje.Ja juz biore 12 miesiac. Mysle ze jak bym znalazl dziewczyne i sie z nia zaprzyjaznil i sobie ciumcial to moglo by mi to zastapic wszy7tkie terapie razem wziete. A tu mozliwosci nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima szczerze mowiac nie rozumiem tego co piszesz. Mozliwosci? Jestes chlopakiem? Bralas(es) anafranil? Strikerowi tez odpisalas tak ze moze sie domyslam o co ci chodzi, ale pewnie nie o to o co ci chodzi. Moze ty zmien login na ,,lato", moze zaczniesz jasniej pisac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lekow to ja sie nie wypowiadam. Moje subiektywne odczucia nie sa nic warte. Najbardziej pomogl mi anafranil. Teraz chcialbym sie jakos sam zaktywizowac idac w jakis sport, ale czy ja to udzwigne? Moze powiem inaczej .Franek ma to do siebie ze sie nie wiele chce ale moze moglo by mi to pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki które kasują sex- paroksetyna, generalnie SSRI(podobno najmniejsze ryzyko wystąpienia PSSD po odstawieniu ma fluwoksamina, ale nie wiem kto puścił taką famę), klomipramina(Anafranil)- to to już zabójca, pośrednio neuroleptyki, ktore wypierd.alają prolaktynę w kosmos- jak wiadomo przy wysokiej prolaktynie jest obniżony teściu i dupa zbita.

 

Leki, które nie mają wpływu/albo mogą wręcz poprawić- trazodon(Trittico), moklobemid, bupropion, mianseryna/mirtazapina, tianeptyna.

 

Na kompletną biedę już- metylofenidat, agoniści dopaminy, johimbina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba duża zmienność jest w zależności od organizmu. Mimo, że się martwiłem ewentualnym PSSD to najprawdopodobniej ciężko mi byłoby się go nabawić, wprawdzie w dawkach +/- max zalecany czucie spadało mocno ale imho na brak takich skutków miałby szanse tylko nastolatek z 'dużym ciśnieniem' albo 'supersamiec' z ogromnym libido, a tacy osobnicy wsytępują ;] Kiedyś czytałem w necie, że faceci chwalili sobie dłuższą suplementację jednym z tych reklamowanych w tv, typu clavin albo penigra, nie pamiętam, zastanawiam się czy to im dawało jakiś trwały skutek bo mi się wydaje, że one się głównie na argininie opierają i jak się nie stosuje to najzwyczajniej erekcja w dół znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do psychiatry niebawem.

Przyjmowałem kiedyś następujące leki : Seroxat (lexapro bo chyba to to samo) potem Effectin Er 75.

Po tych Lekach poprawa nastroju wyraźna zawsze ale i wyraźne kłopoty seksualne i w sumie nawet po odstawieniu nie jest tak jak kiedyś, nie wiem czy to kwestia psychiki czy podejścia, ale zaczyna mnie to wkurzać.

 

Co mi doradzacie na poprawę, biorę doraźnie jakieś odpowiedniki Viagry z netu po 1/4 tabletki i wtedy jest rewelacja, ale nie chcę tego brać.

 

Może ten Rrazodon by pomógł.

Obecnie biorę stablizator Lamotrix 50 mg potem 100mg 2 razy dziennie. Mam dołączyć Effectin ER75 ,bo on pomagal, ale boję się o te sprawy seksualne. Idę do mojej psych. Będę właśnie rozmawiał o tym Trazodonie ewentualnie doradźcie co innego. Proszę piszcie.

metylofenidat na kompletną biedę

"Breaking Bad" napisz więcej:)

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zasuwam na sertralinie i reboksetynie. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale teraz podejrzewam, ze nawet gdyby stanął przede mną ideał mężczyzny a nago nie ruszyłoby mnie to. Jakoś te sprawy są na szarym końcu moich aktualnych zainteresowań, co sobie akurat chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×