Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam forumowiczów, kontakty z klientami.


dlugi_48

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów chciałem napisać o moich problemach w kontaktach z klientami .Od ok 20 lat naprawiam sprzęt elektroniczny i czasami jakaś instalacja antenowa. monitoring system alarmowy. Działalność prowadzę samodzielnie w małej miejscowości ok. 6 tys. mieszkańców. Można powiedzieć ze wszyscy się znają. Czasami przechodzę ulicą lub w sklepie słyszę jak tam mój sprzęt , tylko nie za drogo, co to może być. Sam przyjmuję klientów przyjmuję i wydaję sprzęt rozmawiam. Czasami w trakcie pracy dzwoni telefon czy już zrobione. W tej sytuacji nie umiem zawsze prawidłowo zareagować i na przykład ostatnio mówię klientowi że nie będę tego naprawiał- tania gra komputerowa lub zabawka typu laptop. Nie zawsze zdążę klientowi powiedzieć ze sprawdzenie sprzętu jest płatne. Lepszy kontakt mam z klientami z poza mojej miejscowości. Pracuję nad jakimś sprzętem i trzeba wyskoczyć do klienta lub odebrać telefon. W domu też nie jest za ciekawie często nerwowe sytuacje, mało czasu poświęcam rodzinie .Przyjdzie niedziela to chcę siedzeń w domu i można powiedzieć że z nikim nie chcę rozmawiać a żona chce aktywnie spędzać czas. Czuję się jak w klatce. Czytałem o umyśle jak woda ale daleko mi do tego. Ogólnie odnoszę wrażenie że jestem nerwowy lub znerwicowany.

 

Proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugi_48, dzień dobry.

Nie wiem co poradzić. Od kiedy psychika zaczęła mi się dawać we znaki, przechodząc dość długą drogę, doszedłem do momentu gdy staram się upraszczać swoje życie. Ty widzę, siedzisz w świecie techniki. No i fajnie, masz plus, że jesteś zaradny. Tu na forum dużo osób narzeka, że są ciamajdami.

 

Może spróbuj w drugą stronę, zainteresować się światem natury, poczytać jakąś obrazową literaturę, coś niepraktycznego, ale ładnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×